שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

מעבדת סלולר גני תקווה

זקוקים לתיקון מכשיר הסלולר שלכם באופן דחוף? זקוקים לשירות מהיר ואיכותי שיגיע אליכם עד הדלת? שירות מעבדת סלולר בגני תקווה של חברת פון-נט זה בדיוק הדבר שאתם צריכים. אנו מספקים שירות המבוצע על ידי הטכנאים במקצועיים בתחום שיספקו מעבר לעבודה מהירה על הצד הטוב ביותר גם שירות אדיב בהגעה והכל בהגכה מהירה לכל מקום בעיר. הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר גני תקווה דרך פון-נט.

מי שזקוק לתיקוני סלולרי בין אם מדובר על החלפה של סוללה או החלפה של שקע טעינה, הגעה אל מעבדת סלולר בגני תקווה תאפשר להם ליהנות משירותי תיקון ברמה גבוהה במיוחד. טכנאים מוסמכים מתחייבים לביצוע תיקונים ברמה גבוהה ואיכותית. 

 זקוקים לשירות תיקון סלולר בגני תקווה? הגעתם למקום הנכון
תיקון כל סוגי המכשירים הסלולריים
אחריות הניתנת בסיום כל תיקון
הגעה מהירה עד פתח בית הלקוח
מחירים נוחים 
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות בגני תקווה לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר בגני תקווה

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים גני תקווה שסיפקנו לאחרונה

חברת תיקוני הסלולר פון-נט מספקים שירותי תיקון פלאפונים בפריסה ארצית, בין היתר אנו גם מספקים שירות מעבדת סלולר בגני תקווה הכולל תיקון כל סוג תקלה בכל סוג של מכשיר נייד לתושבי גני תקווה, השירות שלנו כולל הגעה מהירה לבית הלקוח, תוך שעה בלבד ובכל שעה במהלך היום וגם אחריות מקיפה על כל תיפול שתקלה לא תחזור.

לפניכם טבלה המציגה את שירותי מעבדת סלולר גני תקווה שסיפקנו לאחרונה:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו בגני תקווה:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מסך LG G3 בגני תקווהביצענו תיקון למסך שבור במכשיר מסוג LG G3.400 ₪
תיקון מסך גלקסי A70 בגני תקווהתיקנו מסך שבור של פלאפון מסוג גלקסי A70 ולאחר מכן גם הדבקנו מגן זכוכית.550 ₪
החלפת סוללה לאייפון X בגני תקווההטכנאי שלנו הגיע לבצע תיקון אייפון בבית הלקוח, הוא ביצע החלפת סוללה באייפון X לאחר שהמכשיר לא הטעין באופן רציף.400 ₪

שירותי מעבדת סלולר בגני תקווה - טכנאים בעלי ידע על התקלות השונות

עבור טכנאי סלולרי בגני תקווה החלפת שקע טעינה או החלפה של סוללה נחשבות לתקלות מוכרות ויש ביכולתם לתקן את התקלות תוך שימוש באמצעים מתקדמים. לא פעם טכנאים סלולריים זוכים לתקן תקלות שונות כמו למשל קורוזיה או החלפה של מסך על מנת לאפשר שימוש חוזר במכשיר ללא כל בעיות. בגני תקווה ניתן למצוא תושבים רבים המגיעים אל מעבדת סלולר בגני תקווה לצורך תיקונים שונים. אחד המקרים הנפוצים הוא מסך שבור כתוצאה מנפילת המכשיר לעיתים קרובות. באמצעות סיוע של טכנאים מוסמכים ניתן לוודא כי המכשיר יתוקן ברמה גבוהה.

שימוש בחלפים מקוריים במעבדת סלולר בגני תקווה

יש לכם תקלה במכשיר הסלולרי ואתם מגיעים אל מעבדת סלולר בגני תקווה? שימו לב, במסגרת הגעה למעבדת סלולרי חשוב ביותר לוודא כי הטכנאים יעשו שימוש בחלקי חילוף מקוריים. רק שימוש בחלקי חילוף מקוריים יאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש במכשיר בצורה איכותית. 

 מדוע יש חשיבות לעשות שימוש בחלקי חילוף מקוריים?

ייצור בעיות רבות: שימוש בחלקי חילוף שאינם מקוריים עשויים לייצור בעיות רבות במכשיר ויגרמו למכשיר לא לעבוד בצורה תקינה.

התקלה לא תחזור פעם נוספת יתרה מזאת, כאשר נעשה שימוש בחלקי חילוף מקוריים התקלה לא תחזור פעם נוספת וכך יהיה ניתן לעשות שימוש במכשיר בצורה תקינה וטובה. 

הקפדה על מקצועיות: נוסף על זאת, שימוש בחלקי חילוף מקוריים מאפשרים לצוות הטכנאים במעבדה להקפיד על מקצועיות ולהעניק את השירות הטוב והאיכותי ביותר. הקפדה על מקצועיות תאפשר לכם לדעת כי הגעתם למעבדה המקצועית ביותר. 

הענקת מכשיר חלופי: נוסף על זאת, במידה ומדובר בתיקון מורכב, הרי ניתן לקבל מכשיר חלופי לכמה ימים מטעם הטכנאים. 

כך או אחרת, בבואכם למעבדה סלולרית מקצועית חשוב ביותר לוודא כי הטכנאים יעשו שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד על מנת לתקן את המכשיר בצורה טובה ואיכותית. 

מכאן, טרם ההגעה למעבדה חשוב ביותר לערוך שיחה מקדימה עם הטכנאים על מנת לבחון את המידע ולהיות ערוכים לתשובות של הטכנאים. שימו לב, מעבדת סלולר ובה הטכנאים אינם עושים שימוש במכשיר מתקדם, תהיה מעבדה אשר עשוי להיגרם למכשיר שלכם נזק כתוצאה מכך.

מעבדת סלולר בגני תקווה הכוללת אחריות

מעבדת סלולר בגני תקווה תעניק אחריות על שירות תיקונים. שימו לב, תקופת האחריות אינה קבועה אלא עשויה להשתנות כתוצאה מפרמטרים שונים כמו למשל היקף התקלה- במידה ומדובר בהיקף גדול, הרי זמן האחריות יהיה ארוך יותר. דבר אחד בטוח, חשוב ביותר להקפיד ולהגיע למעבדה במסגרת תקופת האחריות במידה ויש צורך בכך, זאת בשל העובדה כי במסגרת תקופת האחריות אינכם מחוייבים בתשלום נוסף עבור התיקונים. 

בבואכם ליצור קשר עם מעבדה סלולרית באזור גני תקווה, חשוב ביותר להביא בחשבון את נושא האחריות ולא להקל ראש בכך. במידה ובמסגרת השיחה המקדימה עם המעבדה אתם מגלים כי אתם זכאים לאחריות, הרי כך תוכלו לנשום לרווחה ולהיות בטוחים כי מדובר במעבדה מקצועית. רק במעבדה מקצועית יבחנו את הצרכים של קהל הלקוחות ויציעו להם אחריות עבור התיקונים השונים, בין אם מדובר במסך שחור או קורוזיה- עבור כל תקלה צוות המעבדה יעניק לכם אחריות וכך תוכלו להיות רגועים.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר בגני תקווה

אנחנו בפון-נט מספקים את כלל שירותינו בפריסה ארצית, וגם בגני תקווה.

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות בגני תקווה תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

בוודאי, הטכנאים בגני תקווה שלנו יגיעו עד פתח הבית שלכם ויתקנו כל סוג תקלה בכל סוג פלאפון.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו