שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

מעבדת סלולר במגדל העמק

מכשיר הסלולר החדיש שלכם התקלקל? מסך הסמארטפון לא מגיב או נשבר? אם אתם רוצים שירות נוח ויעיל עד דלת הבית, זה המקום להזמיו ממנו, שירות מעבדת סלולר במגדל העמק. אצלנו בפון-נט תוכלו למצוא את כל שירותי התיקון לכל סוגי הפלאפונים, הטכנאים שלנו כאן כדי לסייע בכל תקלה, בכל מקום בעיר ובכל שעה ביום. אז הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר במגדל העמק דרך חברת פון-נט.

הגעה למעבדת סלולר במגדל העמק זה הפתרון הטוב ביותר במקרה בו הסלולרי שלכם אינו פועל כתוצאה מסוללה חלשה או בעיה בשקע הטעינה.  מעבדה סלולרית מקצועית אשר תכלול צוות טכנאים מקצועי תבחר בכלים מתקדמים לטובת תיקון הסלולרי על מנת לאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש במכשיר במהירות רבה.

 מחפשים שירות תיקון פלאפונים במגדל העמק? הגעתם למקום המתאים
תיקון כל תקלה במכשיר הסלולר
אחריות בסיום כל תיקון
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות במגדל העמק לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר במגדל העמק

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים במגדל העמק שסיפקנו לאחרונה

אצלנו בפון-נט תושבי מגדל העמק יוכלו למצוא פיתרון מושלם לכל בעיית סלולר שייתקלו בה, בין אם יש צורך בהחלפת שקע טעינה ובין אם יש צורך בתיקון מסך, הטכנאים של פון-נט יגיעו לכל מקום במגדל העמק ובכל שעה במהלך היום ויטפלו בכל בעיה שלקוחותינו נתקלו בה.

לפניכם טבלה המציגה את חלק מפעולות התיקון שביצענו במגדל העמק בשנים האחרונות:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו במגדל העמק:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מסך שבור לסמסונג גלקסי S7 במגדל העמקהגענו לבית הלקוח וביצענו תיקון מסך במכשיר מסוג סמסונג S7 לאחר שהמסך נשבר.350 ₪
תיקון מצלמה אחורית באייפון 8 במגדל העמקהחלפנו את המצלמה האחורית במכשיר מסוג אייפון 8 לאחר שהמצלמה של הלקוח לא עבדה טוב.450 ₪
תיקון מיקרופון והחלפת שקע אוזניות באייפון 6s פלוס במגדל העמקתיקנו מיקרופון וביצענו החלפה לשקע האוזניות במכשיר מסוג אייפון 6s פלוס בבית הלקוח.550 ₪
החלפת שקע טעינה במכשיר LG G4 במגדל העמקביצענו החלפת שקע טעינה לאחר שהמכשיר לא הטעין באופן רציף.300 ₪

הימנעו מתיקון המכשיר לבד

יש לכם בעיה במכשיר? בין אם מדובר על סוללה חלשה או בין אם מדובר על בעיה בשקע הטעינה, הרי חשוב ביותר לא לנסות ולתקן את המכשיר לבד. תיקון מכשיר לבד עשוי להוביל אתכם למצבים לא פשוטים כמו חוסר אפשרות לעשות שימוש במכשיר באופן קבוע. הנה מספר סיבות להימנע מתיקון המכשיר לבד:

גרימת נזק לטווח ארוך: אם תנסו לתקן את המכשיר שלכם לבד ללא סיוע של טכנאים מטעם מעבדת סלולר במגדל העמק, הרי התוצאה עשויה להיות גרימת נזק לטווח ארוך. אם אתם לא רוצים לגרום נזק ארוך טווח למכשיר שלכם, הרי כדאי לכם להגיע למעבדה סלולרית מקצועית. 

אין לכם את הכלים המתאימים לתיקון המכשיר: בניגוד לטכנאי סלולר, לכם אין את המכשיר המתאים לתיקון הסלולרי. רק לטכנאים מוסמכים ובעלי ידע רב יש את המכשירים המתאימים ביותר לתיקון סלולרי ברמה גבוהה ללא כל גרימת נזק.

סביבה מתאימה: זאת ועוד, במעבדת סלולר תמצאו סביבה סטרילית מתאימה ביותר לתיקון מכשיר סלולרי. שימו לב, ניסיון לתקן את המכשיר לבד בבית בסביבה שאינה מתאימה עשוי להוביל לנזק ארוך טווח ולכן ההמלצה היא להימנע מכך.

המסך שבור? הגיעו למעבדה סלולרית מקצועית

המסך שבור ואין לכם אפשרות להמשיך לעשות שימוש במכשיר? מסך שבור עשוי להוביל לשברי זכוכית או מקרים מורכבים יותר המצריכים שימוש במכשיר חלופי עד לתיקון המכשיר. 

במקרה הזה, יש להגיע אל מעבדת סלולר במגדל העמק לצורך החלפת רכיבים פנימיים על מנת לאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש במכשיר שלכם לאורך זמן רב. במידה ומדובר במסך שבור, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית ובה טכנאים מוסמכים אשר יקפידו לעשות שימוש בחלפים מקוריים.

למה חשוב לעשות שימוש בחלפים מקוריים?

ללא גרימת נזק לטווח ארוך: שימו לב, שימוש בחלקים שאינם מקוריים עשוי לגרום נזק רב ולכן חשוב ביותר להקפיד על הגעה למעבדה בה עושים שימוש בחלפים מקוריים בלבד אשר אינם יגרמו נזק למכשיר. 

תיקון איכותי: יתרה מכך, חשוב ביותר להקפיד על שימוש בחלפים מקוריים לטובת תיקון איכותי.  במעבדה מקצועית תמצאו צוות טכנאים אשר להם מכשור מתקדם ומקיף לטובת ביצוע תיקון איכות.

מה כוללת הצעת מחיר עבור תיקון מכשיר סלולרי?

מגיעים אל מעבדת סלולר במגדל העמק לצורך תיקון סלולרי? במקרה הזה חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים בין המעבדות השונות ולבחור את המעבדה המציעה לכם את המחיר המשתלם ביותר והטוב ביותר. שימו לב, הצעת המחיר נקבעת בהתאם לפרמטרים שונים:

סוג המכשיר: הצעת מחיר עבור תיקון מכשיר סלולרי נקבעת בהתאם לסוג המכשיר. עבור מכשירים שונים תשלמו סכומים שונים תמורת התיקון.

דגם המכשיר: נוסף על זאת, המחיר נקבע גם בהתאם לדגם המכשיר. 

בבואכם להגיע למעבדה סלולרית לצורך תיקון המכשיר חשוב ביותר לוודא כי המעבדה נוהגת כלפיכם בשקיפות מלאה ומציגה לכם את כל המחירים על מנת שתהיה לכם האפשרות לבחור את המעבדה המציעה לכם מחיר משתלם תמורת תיקון מקיף. ככל שתקפידו לבחון את ההצעות השונות על מנת לקבל תמונת מצב מלאה, כך תדעו כי בחרתם את המעבדה הטובה ביותר מבין המעבדות השונות.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר במגדל העמק

בוודאי, הטכנאים שלנו יגיעו עד פתח הבית שלכם ויתקנו כל סוג תקלה בכל סוג פלאפון.

מחיר תיקון במגדל העמק של מכשיר סלולר משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

כמובן, הטכנאים שלנו יבצעו את כל סוגי התיקונים הנדרשים, מהחלפת מכסה אחורי ועד תיקון מסך שבור.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו