שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

מעבדת סלולר בקריית ביאליק

יש לכם תקלה בנייד ואתם חייבים שירות של טכנאי סלולר מקצועי המגיע עד פתח הבית? הגעתם לפון-נט, אצלנו מספקים שירות מעבדת סלולר בקריית ביאליק הכוללת הגעה מהירה עד בית הלקוח תוך שעה אחת. זמינות השירות היא בכל שעה ביום תוך מתן שירות איכותי ותיקון כל סוג תקלה בכל סוג מכשיר סלולרי. הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר בקריית ביאליק דרך פון-נט.

מחפשים שירותי מעבדת סלולר בקריית ביאליק? חשוב ביותר לפנות למעבדה מקצועית ובה צוות טכנאים מקצועי אשר עומד לשירותכם בכל זמן נתון על מנת להיות מוכנים לכל תרחיש, בין אם מדובר על תיקון מסך או בין אם מדובר על החלפת סוללה.

פון-נט מספקים שירות תיקון סלולר בקריית ביאליק
תיקון כל תקלה בכל מכשיר סלולר
אחריות בסיום כל תיקון
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות בקריית ביאליק לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר בקריית ביאליק

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים בקריית ביאליק שסיפקנו לאחרונה

פון-נט, חברת תיקוני הסלולרי מספקת שירות תיקון לכל סוג פלאפון בקריית ביאליק, הטכנאים שלנו יטפלו בכל סוג תקלה מהחלפת מכסה אחורי ועד תיקון מסך, בכל שעה ביום ובכל מקום בקריות. השירות שלנו מבוצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מוסמכים לבצע את כל הפעולות הכרוכות בתיקון סלולר. הזמינו עכשיו מעבדת סלולר בקריית ביאליק ותהנו ממחיר משתלם.

בטבלה הבאה מופיעות לפניכם חלק מפעולות התיקון שסיפקנו עבור תושבי קריית ביאליק בתקופה האחרונה:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו בקריית ביאליק:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת סוללה בסמסונג גלקסי 6 בקריית ביאליקהמכשיר של הלקוח איבד מתח במהירות, הגענו עד לביתו וביצענו החלפת סוללה במכשיר.300 ₪
תיקון מסך גלקסי A80 בקריית ביאליקתיקנו מסך שבור של פלאפון מסוג גלקסי A80 ולאחר מכן גם הדבקנו מגן זכוכית.600 ₪
תיקון קורוזיה בשיאומי נוט 5 בקריית ביאליקטכנאי הסלולר שלנו הגיע לבית הלקוח וביצע תיקון קורוזיה ללקוח שמכשירו נפגע עקב נזקי מים.300 ₪

החשיבות של תיקון מכשירי סלולרי

בין אם מדובר על החלפת סוללה או בין אם מדובר על החלפת שקע טעינה, חשוב ביותר להקפיד ולתקן את המכשיר בצורה איכותית על מנת לחזור ולעשות שימוש במכשיר במהירות האפשרית. 

למה כדאי להקפיד על תיקון מכשיר סלולרי- הנה כל הסיבות:

להישאר מחוברים: כיום כולנו עושים שימוש במכשיר הסלולרי בתדירות גבוהה ולכן יש חשיבות רבה להקפיד על תיקון מכשיר ברמה מקצועית על מנת להיערך לשימוש במהירות האפשרית וכך לא תמצאו את עצמכם ללא מכשיר סלולרי ובלי יכולת להישאר מעודכנים בכל רגע נתון אלא תשארו מחוברים.

זמינות במקרה חירום: במקרה חירום בו אין לכם אפשרות להיכנס לבית, הרי חשוב ביותר לדעת כי יש לכם מכשיר סלולרי באמצעותו תהיה לכם האפשרות ליצור קשר עם אחרים על מנת להזעיק עזרה. כך תוכלו להיות רגועים ולדעת כי יש לכם למי לפנות באמצעות שימוש במכשיר הסלולרי. 

מכאן, חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית מקצועית על מנת לקבל שירות איכותי, כזה אשר יאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש במכשיר במהירות רבה.

איך לבחור מעבדת סלולר מקצועית?

באזור קריית ביאליק יש לא מעט מעבדות סלולר ובהן צוות טכנאים מקצועי ובעל ניסיון רב. עם זאת, על מנת לבחור את המעבדה המקצועית ביותר, חשוב להשקיע ולהיות עם היד על הדופק במטרה לקבל שירות מקצועי. הנה מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם בבחירת מעבדה איכותית:

שקיפות מלאה: צוות טכנאים מקצועי יציע לכם שקיפות מלאה וכך תהיה לכם האפשרות לוודא כי התיקון מתבצע בצורה הטובה ביותר בהתאם לשביעות הרצון שלכם.

שימוש בחלפים מקוריים: זאת ועוד, תהיה לכם האפשרות לעשות שימוש בחלפים מקוריים לטובת תיקון מקצועי. טכנאים מקצועיים יקפידו על שימוש בחלפים מקוריים לטובת תיקון ברמה הגבוהה ביותר,כזה אשר יאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר ללא כל בעיות.

ציוד מתקדם בשוק: יתרה מזאת, במעבדה סלולרית מקצועית, צוות הטכנאים יקפיד לעשות שימוש בציוד מתקדם לטובת תיקון מקצועי ומקיף. 

אחריות על תיקון: נוסף על זאת, במסגרת הגעה למעבדת סלולר מתקדמת תהיה לכם האפשרות ליהנות מאחריות על התיקון. במקרה בו יהיה צורך בהגעה נוספת, הרי תוכלו להגיע למעבדה בלי לשלם תשלום נוסף עבור התיקונים.

דירוג לקוחות מרוצים

כאמור, באזור קריית ביאליק תמצאו שפע של מעבדות סלולר והבחירה לא פשוטה בכלל ואין מדובר בהחלטה שיש לקבל בקלות יתרה, אלא בדיוק להפך. בבחירת מעבדת סלולר בקריית ביאליק יש להביא בחשבון את דירוג לקוחות מרוצים. חשוב ביותר לבחון את חוות הדעת של הלקוחות על מנת להיות מרוצים ולדעת כי תקבלו שירות ברמה גבוהה ביותר. 

כיצד תוודאו כי מדובר בדירוג מקצועי?

שיחה עם לקוחות מרוצים: על מנת לוודא כי מדובר בדירוג מקצועי, תוכלו לשוחח עם מגוון רחב של לקוחות ולשאול אותם לגבי חוות הדעת שלהם. הקפידו לשאול אותם כמה שיותר שאלות במטרה לדעת האם אכן מדובר במעבדה מקצועית.

בחינת אתרי דירוג שונים: זאת ועוד, חשוב ביותר לבחון מספר אתרי דירוג על מנת לוודא כי אכן מדובר בדירוג איכותי ביותר.

באמצעות בחינת אתרי דירוג שונים תוכלו לבחון את ההיצע וכך להחליט האם מדובר במעבדה איכותית בה אתם מעוניינים לקבל שירות.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר בקריית ביאליק

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון בקריית ביאליק לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

מחיר תיקון מכשיר סלולר בקריית ביאליק משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

בוודאי, הטכנאים שלנו יגיעו עד פתח הבית שלכם ויתקנו כל סוג תקלה בכל סוג פלאפון.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו