שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

מעבדת סלולר בקריית חיים

חייבים מעבדת סלולר מקצועית שתגיע עד אליכם הביתה? צריכים תיקון סמארטפון באופן דחוף? זה השירות הנכון בשבילכם. אנחנו נספק לכם שירות מעבדת סלולר בבקריית חיים עד דלת הבית. חברת פון-נט עם הפתרון המושלם, השירות כולל: זמינות 24/7 והגעה מהירה של עד שעה לבית הלקוח. כמו כן, גם תיקון מקצועי לכל תקלת סלולר בכל סוג מכשיר. הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר בקריית חיים של חברת פון-נט ותהנו מפיתרון מתקדם לבעיות הסלולר שלכם.

זקוקים לתיקון הסלולרי שלכם בקריית חיים? מעבדת סלולר בקריית חיים מעניקה שירותי תיקונים ומספקת מענה הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית על מנת ליהנות משירות איכותי לאורך כל הדרך.

מחפשים שירות תיקון סלולר בקריית חיים? הגעתם לטובים בתחום
תיקון כל סוגי המכשירים הסלולריים
אחריות בסיום כל תיקון
הגעה מהירה עד פתח בית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות בקריית חיים לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר בקריית חיים

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים בקריית חיים שסיפקנו לאחרונה

בחברת פון-נט שמספקת שירותי תיקונים למכשירים ניידים, תוכלו לקבל גם מעבדת סלולר בקריית חיים. אנחנו רוצים שלקוחותינו יקבלו את שירות התיקונים המקצועי והמהיר ביותר, שירות מעבדת סלולר של חברת פון-נט כולל הגעה עד שעה מרגע הקריאה של הלקוח. אנחנו מספקים תיקון כל תקלה בכל סוג סמארטפון ושירות בזמינות תמידית הכולל אחריות הניתנת בסיום כל תיקון.

בטבלה הבאה פעולות התיקון שביצענו לאחרונה בקריית חיים ועלויותיהן:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו בקריית חיים:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת סוללה באייפון 8 פלוס בקריית חייםהחלפנו סוללה ללקוחה מקריית חיים במכשיר מסוג אייפון 8 פלוס.300 ₪
החלפת מכסה אחורי בסמסונג גקלסי S10 פלוס בקריית חייםהחלפנו ללקוח בקריית חיים מכסה אחורי שנשבר במכשיר מסוג סמסונג S10 פלוס.300 ₪
תיקון מסך אייפון 11 בקריית חייםביצענו החלפת מסך במכשיר מסוג אייפון 11.1,000 ₪

כמה יעלה לכם תיקון במעבדת סלולר בקריית חיים?

זקוקים לשירותי תיקונים אצל מעבדת סלולר בקרית חיים? חשוב לנו להדגיש כי אין מדובר על תיקונים בעלות קבועה אלא משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. עכשיו נציג לכם את הפרמטרים השונים אשר יסייעו לכם לבחור את המעבדה אשר מציעה לכם את השירות  המשתלם ביותר:

בהתאם לסוג התיקון לו אתם זקוקים: לעיתים אנו מגיעים למעבדת סלולרי מסיבות שונות כמו למשל החלפה שקע הטעינה או החלפה של הסוללה. כך או אחרת, מדובר בשירות אשר עלותו אינה קבועה ולכן חשוב ביותר לוודא כי אתם מגיעים למעבדה אשר בה תמצאו פירוט אודות התשלום בהתאם לסוג התיקון.

שימוש בחלקים מקוריים לטובת התיקון: יתרה מכך, חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית אשר ב מקפידים על שימוש בחלקים מקוריים. כאשר המעבדה תבחר לעשות שימוש בחלקים מקוריים, תהיה לכם האפשרות לדעת כי הגעתם למקום הנכון ביותר.

טכנאים איכותיים במעבדת סלולר בקריית חיים

נוסף על זאת, בביקור אצל מעבדת סלולר בקריית חיים תמצאו גם טכנאים מקצועיים אשר נחשבים איכותיים ויעשו הכל על מנת לבצע את התיקון ברמה הגבוהה ביותר. כאשר יהיה מדובר על טכנאים איכותיים תדעו כי הגעתם למקום הטוב ביותר. הנה מספר פרמטרים אשר יאפשרו לכם לדעת כי מדובר על טכנאים איכותיים:

השכלה בתחום: על טכנאי סלולרי להיות בעלי השכלה מתאימה בתחום. כאשר תהיה להם השכלה מתאימה בתחום תהיה לכם היכולת לפתור מגוון רחב של בעיות בין אם מדובר על החלפה של שקע טעינה או שמא מדובר על החלפה של סוללה.

אחריות על התיקון: נוסף על כך, טכנאים מקצועיים יקפידו להעניק לכם אחריות על התיקון. כאשר תקבלו אחריות, תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר על מקום איכותי אשר דואג לטובת הלקוחות שלו ומציב בראש את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

איך תמצאו מעבדה מקצועית בקריית חיים?

מחפשים מעבדת סלולר בקריית חיים? כיום תמצאו לא מעט מעבדות אך חשוב ביותר לבחור מעבדה מקצועית. לשאלה מהי מעבדה מקצועית, כעת נמנה את הפרמטרים השונים למציאת מעבדה מקצועית:

עבודה איכותית: מעבדה מקצועית תעניק שירות תיקונים ברמה גבוהה, דבר אשר יבוא לידי ביטוי בעבודה איכותית אשר תכלול פירוק החלקים של המכשירים בצורה איכותית על מנת לאפשר לכם לחזור ולעשות בהם שימוש תוך זמן קצר.

זמן תיקון מהיר: נוסף על זאת, חשוב ביותר לוודא כי המעבדה בה אתם מקבלים שירות הינה מעבדה אשר בה מקפידים על זמן תיקון מהיר. ככל שזמן התיקון יהיה מהיר, תהיה לכם האפשרות לחזור לחיים שלכם בלי לבלות זמן רב מדי במעבדה.

אספו המלצות מטעם לקוחות קודמים: יתרה מכך, חשוב ביותר לאסוף המלצות על המעבדה אצל לקוחות קודמים. חשוב ביותר לשאול את הלקוחות הקודמים מגוון רחב של שאלות בנוגע לאיכות המעבדה על מנת לבחון את ההיצע. ככל שתקפידו לבחון כמה שיותר מעבדות באזור קריית חיים תהיה לכם האפשרות לבחור את המעבדה המקצועית ביותר.

כאשר תבחרו את המעבדה המקצועית ביותר בהתאם לפרמטרים, תהיה לכם האפשרות ליהנות משירות ברמה גבוהה המבוסס על הפרמטרים השונים אשר הוזכרו כאן וצוות המעבדה מקפיד על כל הפרמטרים במטרה לאפשר לקהל הלקוחות ליהנות משירות מקצועי.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר בקריית חיים

מחיר תיקון מכשיר סלולר משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

בוודאי, הטכנאים שלנו יגיעו עד פתח הבית שלכם, גם בקריית חיים, ויתקנו כל סוג תקלה בכל סוג פלאפון כולל החלפת סוללה.

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים עד שעה מרגע ההזמנה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו