שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

מעבדת סלולר בתל מונד

שירות מעבדת סלולר של חברת פון-נט יענה על כל צרכי תיקון הסלולר של לקוחותינו תושבי תל מונד והסביבה. אצלנו תוכלו למצוא שירות תיקון כל סוגי המכשירים הניידים עד בית הלקוח ובכל שעה ביום. אנו מספקים מתיקון נזקי מים ועד החלפת מסך שבור. הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר בתל מונד דרך חברת פון-נט ותיהנו מפיתרון יעיל ומהיר לתיקון הסמארטפון הכולל שירות מקצועי ואדיב.

החלפת מסך או תיקון שקע טעינה זהו שירות הניתן במסגרת הגעה אל מעבדת סלולר בתל מונד. אם אתם זקוקים לשירותי תיקון, הרי תוכלו להיות בטוחים כי כאשר תגיעו למעבדה בתל מונד, תוכלו לקבל שירות ברמה מקצועית הניתן על ידי צוות טכנאים בעלי ידע רב בתחום.

 זקוקים לשירות תיקון פלאפונים בתל מונד? פון-נט כאן בשבילכם
כל תיקוני הסלולר תחת קורת גג אחת
אחריות לכל תיקון
הגעה עד שעה לבית הלקוח
מחירים נוחים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות בתל מונד לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר בתל מונד

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים בתל מונד שסיפקנו לאחרונה

אצלנו בפון-נט מספקים שירותי מעבדת סלולר בתל מונד כבר למעלה מעשור, במהלך תקופת פעילותינו בעיר ביצענו פעולות תיקון ניידים רבות ומגוונות מהחלפת שקע טעינה ותיקון רטט ועד תיקוני מסכים לכל סוגי המכשירים סלולריים הקיימים בשוק, השירות שלנו מסופק לכל סוגי הלקוחות, מוסדיים, עסקיים ופרטיים. השירות כולל הגעה מהירה לכל מקום בכל שעה אפילו בלילה.

בטבלה שלפניכם תוכלו לראות חלק מפעולות התיקון שסיפקנו לאחרונה עבור לקוחותינו תושבי תל מונד:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו בתל מונד:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת מכסה אחורי בסמסונג גקלסי 7 אדג׳ בתל מונדהחלפנו ללקוח בנהריה מכסה אחורי שנשבר במכשיר מסוג סמסונג 7 אדג׳.300 ₪
החלפת סוללה באייפון 7 פלוס בתל מונדהחלפנו סוללה ללקוחה מתל מונד במכשיר מסוג אייפון 7 פלוס שהפסיק להטעין.300 ₪
תיקון מסך אייפון X בתל מונדביצענו החלפת מסך במכשיר מסוג אייפון X.1,000 ₪

כל מה שצריך לדעת על מעבדת סלולר בתל מונד

הצלחת תיקון מכשיר תלויה  לא רק באחריות של טכנאי סלולר אלא גם באופן בו תבחרו לפעול רגע לפני ההגעה אל מעבדת סלולר בתל מונד. רגע לפני שאתם מגיעים למעבדה, חשוב ביותר להיות מודעים למספר נקודות חשובות אשר יסייעו לכם להבין האם הגעתם למעבדה סלולרית מקצועית ובה תמצאו טכנאים מוסמכים אשר יעניקו לכם שירות ברמה גבוהה ביותר. 

הנה מספר נקודות חשובות למחשבה טרם ההגעה למעבדה:

אל תנסו לתקן את המכשיר לבד: יש לכם בעיה בשקע הטעינה או שמא אתם זקוקים להחלפה של הסוללה? חשוב ביותר לא לנסות ולתקן את המכשיר בכוחות עצמכם. 

הקפידו על גיבוי: נוסף על זאת, חשוב ביותר להקפיד על גיבוי כל המידע שיש על גבי המכשיר במטרה לא לגרום לאובדן מידע. טרם המסירה של המכשיר למעבדה סלולרית, חשוב ביותר לגבות את המכשיר.

בחינת סביבת התיקון: במסגרת הגעה למעבדה סלולרית אתם צריכים לוודא כי מדובר במעבדה הכוללת סביבה סטרילית ובה יתבצע התיקון.

מעבדת סלולר תיקונים במחירים משתלמים

אם הבחנתם בתקלה במכשיר הסלולרי כמו למשל בעיה בלוח אם או בעיה אחרת, חשוב ביותר להגיע אל מעבדת סלולר בתל מונד במטרה ליהנות משירותי תיקון ברמה הגבוהה ביותר. מה לגבי העלויות? בנושא של תיקונים של מכשירים סלולריים אין מחירים קבועים אלא ישנם מחירים משתנים בהתאם למספר פרמטרים. כעת נציין את הפרמטרים העשויים להוביל לשינויים במחיר:

בהתאם לסוג התיקון: תיקון שקע הטעינה אינו דומה להחלפה של סוללה ולכן חשוב ביותר לברר את סוג התיקון ולבחון את המחיר.

היקף הבעיה: האם יש צורך בהשארת המכשיר במעבדה לזמן ממושך או שמא מדובר בבעיה אשר תיפתר תום מספר שעות.

על מנת לא למצוא את עצמכם משלמים יתר על המידה, חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים טרם ההגעה למעבדת סלולר. ביצוע השוואת מחירים יאפשר לכם להבין את היצע המחירים השונים ולקבל החלטה.

טכנאים סלולריים מומלצים בעלי הבנה בתיקון מכשירים סלולריים

על טכנאים המעניקים שירותי תיקון במסגרת מעבדת סלולר בתל מונד להיות בעלי הכשרה מקיפה בתחום על מנת  לתקן מכשירים סלולריים בצורה הטובה ביותר. עליהם לדעת להבחין בין בעיות שונות המצריכות תיקון ולדעת לעשות שימוש במכשור מתאים במטרה לסייע בתיקון ברמה הגבוהה ביותר.

טרם ההגעה למעבדה חשוב ביותר לדעת האם הטכנאים במעבדה מוסמכים לביצוע תיקונים שונים. הנה מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם לדעת האם מדובר במעבדה הכוללת טכנאים ברמה הגבוהה ביותר:

ידע רב וניסיון בתחום: אם נדרש החלפה של סוללה, הרי חשוב ביותר לבחור במעבדה ובה טכנאים בעלי ידע וניסיון רב בהחלפה של סוללה.

קבלת אחריות על התיקון: נוסף על זאת, במעבדה סלולרית מקצועית יהיה ניתן לקבל אחריות על תיקון המכשיר. במידה ויש צורך להגיע פעם נוספת למעבדה במסגרת תקופת האחריות, הרי לא יהיה עליכם להתחיל בחיפוש אחר מעבדה סלולרית, אלא להגיע למעבדה במסגרת תקופת האחריות. 

במידה ואתם מגיעים למעבדה סלולרית וכל הפרמטרים מתקיימים, הרי מדובר במעבדה סלולרית מקצועית הכוללת את אנשי המקצוע הטובים ביותר אשר יבצעו את התיקון בצורה מקיפה תוך שימוש במכשור מתאים.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר בתל מונד

כמובן, הטכנאים שלנו יבצעו את כל סוגי התיקונים הנדרשים ללקוחות בתל מונד, מהחלפת מכסה אחורי ועד תיקון מסך שבור.

מחיר תיקון מכשיר סלולר בתל מונד משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

את כל שירותי תיקון הניידים כולל תיקון שקע טעינה שלנו אנחנו מספקים בזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו בתל מונד.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו