שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון אייפון 5

תוכן עניינים

שירות תיקון אייפון 5 עד בית הלקוח

זקוקים לשירות תיקון אייפון 5? מחפשים מעבדת סלולר מקצועית שתבצע את כל התיקונים לאייפון 5? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. פון-נט מציעה מגוון רחב של שירותי תיקונים לכל סוגי המכשירים. השירות שלנו כולל הגעה מהירה עד בית הלקוח בזמינות 24/7. הזמינו עכשיו שירות תיקון אייפון 5.

יש לכם מכשיר מדגם אייפון 5? תיקון אייפון 5 דורש תיקון אצל מעבדת סלולר מקצועית על מנת לעשות שימוש במכשיר בצורה תקינה. בשל העובדה כי מדובר במכשיר הכולל מספר רכיבים, חשוב ביותר להגיע למעבדת סלולר מקצועית ובה צוות מיומן אשר יש ביכולתו לתקן את הבעיה.

 מחפשים שירות תיקון אייפון 5? הגעתם למקום המתאים
תיקון כל תקלות אייפון 5
כולל אחריות 
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון אייפון 5 עד הבית.

תיקון אייפון 5

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון אייפון 5 שסיפקנו לאחרונה

אצלנו בפון-נט תוכלו למצוא את כל שירותי תיקון הסלולר לכל סוגי המכשירים. בין היתר אנו גם מספקים שירות תיקון אייפון 5. הטכנאים שלנו יבצעו בשבילכם את כל התיקונים הנדרשים למכשיר האייפון שלכם תוך מתן שירות אדיב ואיכותי והגעה מהירה לכל מקום בכל שעה ביום.

לפניכם טבלה המציגה את חלק מפעולות תיקון אייפון 5 שביצענו לאחרונה ואת עלויות השירות:

שירות תיקון אייפון 5 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון כפתור בית באייפון 5 בעפולהתיקנו כפתור בית תקול באייפון 5.150 ₪
תיקון מצלמה של אייפון 5 ברמת גןביצענו תיקון למצלמה שבורה של מכשיר אייפון 5.250 ₪
תיקון מסך אייפון 5 בכפר סבאמסך המגע של הלקוח לא עבד כמו שצריך, ביצענו תיקון מסך והוספנו מגן זכוכית ובכך פתרנו את הבעיה.300 ₪

אילו בעיות יש באייפון 5 המצריכות תיקון?

מה כולל תיקון אייפון 5? כעת נביא בפניכם מספר בעיות העשויות להיגרם ויש צורך בתיקון. 

חיי סוללה קצרים: בהשוואה למכשירים אחרים, אייפון 5 נחשב למכשיר בו הבעיה העיקרית היא חיי סוללה קצרים. במידה ואתם עושים שימוש במכשיר ואתם סובלים מבעיה בסוללה, הרי חשוב ביותר להביא את המכשיר לבדיקה אצל מעבדת סלולר מקצועית שתבצע החלפת סוללה במקרה הצורך. אמנם תיקון המכשיר עשויה להיות פעולה הכוללת השקעה כספית גדולה, אבל חשוב ביותר לבצע זאת אצל מעבדת סלולר מקצועית. 

נפילה למים: במקרה של נפילה למים של המכשיר, חשוב ביותר לא לדחות את הקץ אלא להגיע למעבדת סלולר מקצועית לצורך תיקון של המכשיר. רק במעבדת סלולר מקצועית ידעו כיצד להעריך את הנזק ולדעת כיצד לתקן את המכשיר. במידה ואתם זקוקים לתיקון של המכשיר, כדאי לפנות למעבדת סלולר מקצועית ובה צוות מקצועי אשר יסייע לכם בתיקון ויאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר ללא כל בעיה.

שימוש בחלקי חילוף מקוריים

מגיעים למעבדת סלולר לצורך תיקון אייפון 5? חשוב ביותר לוודא כי המעבדה עושה שימוש בחלקי חילוף מקוריים ולא חלקי חילוף שאינם מקוריים.  בשל האיכות וחווית המשתמש חשוב ביותר לעשות שימוש בחלקי חילוף מקוריים.  במידה ואתם רואים כי במעבדה לא עושים שימוש בחלקי חילוף שאינם מקוריים, הרי חשוב ביותר לפנות למעבדה אחרת. 

במידה ולא תתעקשו על חומרי חילוף מקוריים, אתם עשויים למצוא את עצמכם במצב בו המכשיר שלכם אינו עובד כראוי והתוצאה עשויה להיות חוסר אפשרות להפעיל את המכשיר שלכם, מה שאתם ממה לא רוצים שיקרה לכם.

למה כדאי להגיע למעבדת סלולר לצורך תיקון אייפון 5?

האייפון שלכם לא עובד? תיקון אייפון 5 צריך להיעשות רק אצל מעבדת סלולר מקצועית בתחום. היום ניתן למצוא מעבדות סלולר שונות ולכן חשוב ביותר לבחון את המעבדות השונות. הנה מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם לבחון את המעבדות השונות: 

ניסיון: חשוב ביותר לשים לב לניסיון של צוות המעבדה- האם הצוות בעל ניסיון רב בתחום תיקון אייפון מסוג זה? 

מקצועיות: לצורך תיקון אייפון מסוג זה יש לעשות שימוש במגוון כלים מקצועיים. מכאן, חשוב ביותר לבחון האם למעבדה יש את הכלים המתאימים ביותר לתיקון של המכשיר. מעבדה אשר מחזיקה כלים מתקדמים לתיקון המכשיר תהיה מעבדה מתקדמת ובה ניתן להשאיר את המכשיר לצורך תיקון. 

תודעת שירות גבוהה: יתרה מכך,  חשוב ביותר לבחון האם מדובר במעבדה מקצועית הכוללת תודעת שירות גבוהה. כאשר מדובר על תודעת שירות גבוהה, תוכלו להיות בטוחים כי הצוות עושה הכל על מנת לדאוג כי המכשיר שלכם יחזור מתיקון ויהיה ניתן לעשות בו שימוש ללא כל דאגה. 

המלצות: זאת ועוד, חשוב ביותר לבקש המלצות על מעבדת סלולר מטעם לקוחות אשר הסתייעו בשירות של המעבדה. כאשר הלקוחות ימליצו על מעבדה מסוימת ויאמרו דברי שבח, כך תדעו כי מדובר במעבדה מקצועית מהמעלה הראשונה אשר ניתן להגיע אליה לצורך תיקון המכשיר שלכם. 

מחירים: יתרה מכך, חשוב ביותר לוודא את המחירים של מעבדות הסלולר השונות. בבואכם לבחור מעבדת סלולר לצורך תיקון האייפון שלכם, חשוב ביותר לבדוק את המחירים השונים המוצעים על ידי המעבדות. ככל שתבצעו השוואת מחירים ברמה גבוהה, כך תבטיחו לעצמכם כי תבחרו את המעבדה הטובה ביותר.

שאלות ותשובות בנושא תיקון אייפון 5

כמובן אנחנו בפון-נט מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל דגמי אייפון.

מחיר תיקון אייפון 5 משתנה בעיקר לפי סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

את כל שירותי תיקון הפלאפונים שלנו אנחנו מספקים בזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו.

תיקון מסך אייפון 5
תיקון מסך אייפון 5
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו