שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון אייפון XS Max

תוכן עניינים

שירות תיקון אייפון XS Max עד בית הלקוח

אם יש ברשותכם מכשיר אייפון SX Max ואתם מחפשים מעבדת סלולר  שתגיש לכם שירות מקצועי ותדע לטפל בכל תקלה שתיתקלו בה, אתם במקום הנכון. אנחנו בפון-נט מציעים שירות תיקון אייפון SX Max ללקוחותינו. שירות לאייפון כמו כל שירותינו כולל טכנאי בהגעה מהירה של עד שעה לבית הלקוח, זמינות 24/7 ושירות מקצועי. הזמינו עכשיו שירות תיקון אייפון SX Max של חברת פון-נט לביתכם ונגיע במהירות.

מכירים את הסיטואציה בה אתם מרימים את האייפון שלכם ולפתע אתם מרגישים שהמכשיר נופל לכם מהיד ? תיקון אייפון Xs Max במעבדה מקצועית בתחום יאפשר לכם להרגיש בטוחים ולדעת כי בחרתם את המעבדה המקצועית ביותר ותוכלו לעשות שימוש במכשיר לעיתים קרובות.

המסך של האייפון XS Max נשבר? אנחנו כאן כדי לתקן אותו
תיקון כל תקלות אייפון XS Max
כולל אחריות לכל שירות
הגעה תוך פחות משעה לבית הלקוח
מחירים נוחים
זמינות 24/7 ושירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון אייפון XS Max עד הבית.

תיקון אייפון XS Max

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון אייפון XS Max שסיפקנו לאחרונה

אייפון SX Max הוא אחד המכשירים החדשים והמתקדמים ביותר של חברת אפל, בעלי אייפון SX Max צריכים לדאוג למעבדת סלולר המספקת שירות תיקון למכשירי אייפון על הצד הטוב ביותר. אנחנו בפון-נט מספקים תיקונים המבוצעים על ידי טכנאים מנוסים אשר מוסמכים לתקן כל תקלה. הזמינו עכשיו שירות תיקון אייפון SX Max ותחזרו לראש שקט ומכשיר פעיל.

בטבלה הבאה נציג את חלק מפעולות תיקון אייפון 11 שביצענו לאחרונה:

שירות תיקון אייפון XS Max שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מיקרופון אייפון XS Max בירושליםתיקנו מיקרופון תקול ללקוח במכשיר מסוג אייפון XS Max.300 ₪
החלפת סוללה באייפון XS Max בנהריההחלפנו סוללה ללקוחה מנהריה במכשיר מסוג אייפון XS Max.400 ₪
תיקון קורוזיה באייפון XS Max פלוס בתל אביבביצענו ניקוי קורוזיה במכשיר מסוג אייפון XS Max ללקוח בתל אביב.350 ₪

תיקון והחלפה של המסך ב- XS Max

אם אתם מגלים כי המסך שלכם שבור כתוצאה מנפילה של המכשיר, הרי חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק על מנת לעשות שימוש חוזר במכשיר שלכם. תיקון אייפון Xs max אשר יתבצע במעבדה מקצועית בתחום יאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש במכשיר. כאשר המסך שבור חשוב ביותר להגיע במהירות רבה למעבדה סלולרית ולא לדחות את ההגעה. כאשר תדחו את ההגעה, הרי לא יהיה לכם אפשרות לעשות שימוש במכשיר לאורך זמן רב.

החלפה של המסך מתבצעת במהירות וכוללת מספר שלבים:

בחינת המסך השבור: במעבדה סלולרית מקצועית הטכנאים יבחנו את המסך ויזהו כי אכן מדובר במסך שבור אשר דורש החלפה של המסך הישן בחדש.

שימוש בכלים מתאימים לביצוע ההחלפה של המסך: יתרה מכך, הטכנאים במעבדה יעשו שימוש בכלים המתאימים לצורך ההחלפה של המסך. עבודה הכוללת מוטוריקה עדינה תבטיח תוצאות טובות ואיכותיות.

עבודה עם רכיבים איכותיים

המסך שבור או אתם זקוקים להחלפה של הסוללה? תיקון אייפון Xs max יתבצע במעבדה סלולרית מקצועית אשר צוות הטכנאים בה עושה שימוש ברכיבים איכותיים. כאשר ההחלפה של הסוללה או החלפה של שקע הטעינה יכללו רכיבים איכותיים תהיה לכם האפשרות להרגיש בטוחים בידיעה כי הגעתם למקום הנכון ביותר.

אסור להתפשר על חלקי חילוף: בבואכם להגיע למעבדה סלולרית לצורך תיקון מכשיר האייפון שלכם, חשוב ביותר לא להתפשר על חלקי חילוף אלא לדאוג כי החלקים יהיו מקוריים על מנת לעשות שימוש במכשיר בצורה איכותית.

תיקון מדויק: נוסף על זאת, כאשר צוות הטכנאים יעשה שימוש בחלקי חילוף מקוריים, הרי תוכלו לדעת כי התיקון יהיה מדויק.

שימו לב, אם הגעתם למעבדה מקצועית ובה עושים שימוש בחלקי חילוף מקוריים, אתם יכולים לנשום לרווחה ולדעת כי מדובר על צוות טכנאים אשר רואה את טובת הלקוחות מעל הכל וחושב כיצד לתקן את מכשיר האייפון ברמה הגבוהה ביותר.

איך תבחרו מעבדה לתיקון אייפון Xs Max?

בחירת מעבדה לצורך תיקון אייפון Xs Max מצריכה מכם לבחון מספר פרמטרים חשובים. ישנם פרמטרים חשובים אשר יש להביא בחשבון על מנת לבחור את המעבדה האיכותית והטובה ביותר.

כעת נציג בפניכם את הפרמטרים אשר יש לקחת בחשבון:

שירות מהיר: בבואכם אל מעבדה סלולרית מקצועית לצורך תיקון מכשיר האייפון, חשוב ביותר לוודא כי השירות אשר אתם מקבלים הוא שירות מהיר. שירות מהיר יאפשר לכם לחזור לעיסוקים שלכם כמה שיותר מהר ולא לדאוג באשר לזמן אשר תשהו במעבדה הסלולרית במסגרת התיקון.

טכנאי סלולרי מוסמכים: נוסף על זאת, מעבדה מקצועית תעמיד לשירותכם טכנאים מוסמכים לביצוע התיקון. בבואכם למעבדה סלולרית מקצועית ובה טכנאים מוסמכים תדעו כי בחרתם את הטכנאים הטובים ביותר.

יחס אנושי: יחס אנושי לקהל הלקוחות יהפוך את החוויה לנעימה יותר. אין ספק כי כאשר אתם תהנו משירות הכולל יחס טוב תרצו לחזור שוב למעבדה במקרה של בעיות נוספות במכשיר או לצורך שדרוג המכשיר הישן בחדש.

אחריות על התיקון: זאת ועוד, מעבדה סלולרית מקצועית תציע לכם אחריות על התיקון. כאשר מעבדה מקצועית תציע לכם אחריות על התיקון, הרי יהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר במקצוענים אמיתיים.

שאלות ותשובות בנושא תיקון אייפון XS Max

מחיר תיקון אייפון משתנה בעיקר לפי סוג התקלה, רמת החומרה של התקלה וכמובן שעת הזמנת הטכנאי. 

כמובן, בין השירותים שאנו מספקים ניתן למצוא שירות תיקון נזקי מים וקורוזיה לאייפון SX Max ולכל סוג מכשיר.

את כל שירותי תיקון הפלאפונים שלנו אנחנו מספקים בזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו