שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון גלקסי 2

תוכן עניינים

שירות תיקון גלקסי 2 עד בית הלקוח

מחפשים טכנאי סלולר מקצועי שיבצע תיקון גלקסי 2 במכשיר שלכם? רוצים לשכור את שירותיו של טכנאי דרך מעבדת סלולר שתגיע אליכם עד הבית? אנחנו בפון-נט מספקים שירות זה בפריסה ארצית ובזמינות תמידית. הטכנאים שלנו יגיעו אליכם עד הבית לבצע את כל סוגי התיקונים בגלקסי 2 כדי לעזור לכם להיפטר מהתקלה המטרידה אתכם. הזמינו עכשיו שירות תיקון גלקסי 2.

יש לכם מכשיר גלקסי 2 והבחנתם בבעיה? תיקון גלקסי 2 דורש הגעה למעבדת סלולר מקצועית ובה צוות מקצועי יבצע אבחון מקיף של הבעיה. מכשיר הגלקסי 2 נחשב למכשיר מתקדם, אך עם זאת לעיתים יתכנו בעיות במכשיר אשר יצריכו תיקון מקצועי מטעם מעבדה מומחית בתחום.

 מחפשים שירות תיקון גלקסי 2? הגעתם למקום הנכון
תיקון כל התקלות בכל דגמי סמסונג גלקסי
כולל אחריות בסיום כל תיקון
הגעה תוך שעה לבית הלקוח
מחירים הוגנים ונוחים
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון גלקסי 2 עד הבית.

תיקון גלקסי 2

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון גלקסי 2 שסיפקנו לאחרונה

סמסונג גלקסי 2 הוא מכשיר ותיק ואמין בשוק הפלאפונים, לכן חשוב לתחזק ולדאוג לטפל בתקלות הצצות במכשיר, אנחנו בפון-נט מספקים כבר זמן רב את כל סוגי התיקונים למכשיר סמסונג גלקסי 2 ונגיע אליכם עד הבית בכדי לבצע זאת.

בטבלה הבאה מופיעות דוגמאות לחלק מהתיקונים שביצענו עבור לקוחות בעלי גלקסי 2:

שירות תיקון גלקסי 2 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת רמקול ותיקון מיקרופון בגלקסי 2 בירוחםביצענו החלפה לרמקול ותיקון מיקרופון תקולים ללקוח בירוחם.300 ₪
תיקון מסך גלקסי 2 בבית שמשביצענו החלפת מסך LCD+מגע למכשיר סמסונג גלקסי 2 שנשבר.350 ₪
החלפת שקע טעינה וסוללה במכשיר גלקסי 2 בכרמיאלביצענו החלפת סוללה והחלפת שקע טעינה ללקוח עם בעיות טעינה במכשיר.300 ₪

מה כולל תיקון גלקסי 2?

גלקסי 2 נחשב לממשיך הדרך של גלקסי s ונחשב לדגם המוצלח יותר מבין השניים. הגלקסי 2 דק יותר בהשוואה לדגם הקודם וכולל מסך גדול וקל יותר במשקל ומהיר יותר. עם זאת, לעיתים ישנן תקלות המצריכות תיקון גלקסי 2 בקרב מעבדת סלולר מקצועית. הנה מספר התקלות: 

מסך שבור: כאשר המסך שבור אין לכם יכולת לעשות שימוש במכשיר בצורה נוחה ולכן חשוב ביותר להקפיד על תיקון המסך. כל נפילה או מכה של המכשיר עשויה לגרום נזקים נוספים. כאשר אתם מגיעים עם המכשיר למעבדת סלולר מקצועית יהיה זה תיקון קצר ותוך זמן קצר תהיה לכם אפשרות לקבל את המכשיר בחזרה. 

סוללה חלשה: אחת הבעיות במכשיר המצריכה תיקון היא בעיית הסוללה החלשה. סוללה חלשה עשוי למנוע מכם לערוך שיחות ארוכות ולעשות מגוון פעולות במכשיר. בעיה בסוללה מצריכה מכם להטעין את המכשיר לעיתים קרובות. בעת ההגעה למעבדת סלולר מקצועית, הצוות יבצע פתיחה של המכשיר על מנת להחליף את הסוללה בצורה טובה.

תיקון עצמי של גלקסי 2

רבים מתלבטים האם להגיע עם המכשיר למעבדה מקצועית או שמא לתקן את המכשיר באמצעות הדרכה באינטרנט הכוללת סרטוני וידאו. חשוב לנו להדגיש כי אין תחליף להגעה אל מעבדת סלולר מקצועית וכי תיקון עצמי של גלקסי אינו יענה על הציפיות ואינו יאפשר לכם לקבל את התוצאה הרצויה ביותר. לעומת זאת, הגעה אל מעבדת סלולר מקצועית תאפשר לכם לדעת כי אתם נמצאים בידיים טובות.

יתרונות של מעבדת סלולר לתיקון גלקסי 2

זקוקים לשירותי תיקון גלקסי 2?  חשוב ביותר להגיע למעבדת סלולר מקצועית ובה צוות מיומן. הנה מספר יתרונות בהגעה למעבדת סלולר מקצועית: 

שימוש במכשירים מתקדמים: בניגוד לכם, הצוות במעבדה הסלולרית יעשה שימוש במכשור מתקדם לטובת פתרון הבעיה בצורה הטובה ביותר. כך תוכלו לדעת כי המכשיר שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר ותהיה לכם האפשרות לדעת כי הצוות עושה הכל על מנת להחזיר לכם את המכשיר לשימוש לאורך זמן רב ללא בעיות . 

אחריות על התיקון: יתרה מזאת, מעבדת סלולר מקצועית תעניק לכם אחריות על התיקון. כאשר האחריות על התיקון תינתן על ידי מעבדה מקצועית תוכלו לדעת כי הגעתם למקום הנכון בו תוכלו לשאול כמה שיותר שאלות ולקבל מענה מקיף במידת הצורך. 

תיקון מקצועי: פירוק של מכשיר גלקסי כולל בין היתר חשיפה לרכיבים ומעגלים קטנים ועדינים. רק צוות מקצועי ומיומן בביצוע העבודה יהיה מקצועי על מנת לבצע את התיקון ברמה הדרושה. לצורך פירוק המכשיר יש צורך להפגין מיומנות רבה, שכן פירוק המכשיר ללא ידע עשוי להוביל לתוצאה לא טובה. 

ללא גרימת נזקים: זאת ועוד, כאשר אתם בוחרים במעבדת סלולר מקצועית אתם יודעים כי התיקון יתבצע ללא גרימת נזקים ותהיה לכם האפשרות לעשות שימוש חוזר במכשיר שלכם ללא כל דאגה כי משהו במכשיר שלכם אינו תקין. 

זמינות גבוהה: נוסף על זאת, מעבדת סלולר מקצועית תקפיד להיות זמינה עבור הלקוחות שלה על מנת להציע עבורכם את השירות המשתלם ביותר. כאשר המעבדה תהיה זמינה ,הלקוחות ירגישו כי יש להם למי לפנות וידעו כי הם יכולים לפנות לצוות במטרה לקבל סיוע.

שאלות ותשובות בנושא תיקון גלקסי 2

כמובן אנחנו בפון-נט מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל דגמי גלקסי.

מחיר תיקון גלקסי 2 משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה וכמובן שעת הזמנת הטכנאי. 

כמובן, אנו נגיע לבית הלקוח ונבצע כל תיקון שהוא יזדקק לו, מתיקון מיקרופון ועד החלפת מסך.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו