שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון גלקסי 4

תוכן עניינים

שירות תיקון גלקסי 4 עד בית הלקוח

הסמסונג גלקסי 4 הוא מכשיר אמין שקיים בשוק כבר זמן רב, ולכן יש צורך לדאוג שהתקלות הצצות בעיק עקב שחיקב או תאונות יטופלו על ידי מעבדת סלולר מקצועית המספקת שירות תיקון גלקסי 4 לכל סוגי הלקוחות, פרטיים, עסקיים או מוסדיים בכל חלקי הארץ. אצלנו בפון-תקבלו שירות איכותי ומהיר בכל שעה ביום. הזמינו עכשיו שירות תיקון גלקסי 4 דרך חברת פון-נט עד הבית. 

יש לכם מכשיר גלקסי 4? תיקון מכשיר גלקסי 4 מחייב אתכם להגיע למעבדת סלולר מקצועית. תיקון המכשיר אשר יתבצע במעבדה מקצועית יאפשר לכם לקבל את המכשיר במהירות רבה. כאשר תגיעו למעבדת סלולר מקצועית לצורך התיקון תמצאו שם צוות מקצועי אשר יעמוד לשירותכם בכל זמן נתון.

 מחפשים שירות תיקון גלקסי 4? הגעתם למקום הנכון
תיקון כל התקלות בכל דגמי גלקסי
כולל אחריות בסיום כל תיקון
הגעה תוך שעה מרגע ההזמנה
מחירים הוגנים ונוחים
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון גלקסי 4 עד הבית.

תיקון גלקסי 4

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון גלקסי 4 שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בפון-נט מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של שירותי תיקונים לכל סוגי מכשירי הסלולר, אנו מתקנים את כל דגמי סמסונג גלקסי, גם שירות תיקון גלקסי 4. השירות שלנו מסופק לכל מקום בארץ ומגיעים במהירות לכל קריאה של לקוח בכדי לתקן כל תקלה במכשיר הסמסונג גלקסי 4.

בטבלה הבאה תוכלו לראות את תיקוני הגלקסי 4 שביצענו בתקופה האחרונה:

שירות תיקון גלקסי 4 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת מצלמה אחורית ומכסה אחורי לגלקסי 4 ביהודביצענו החלפה למצלמה אחורית ומכסה אחורי שנפגעו ללקוח ביהוד.350 ₪
תיקון מסך גלקסי 4 בראש העיןתיקנו מסך שבור ללקוח בראש העין,לאחר שהמסך נפגע והמגע נהרס.450 ₪
החלפת שקע טעינה והחלפת סוללה לגלקסי 4 באבן יהודההחלפנו שקע טעינה וסוללה ללקוח עם בעיות טעינה במכשיר הגלקסי 4 שלו.300 ₪

אילו תקלות מצריכות תיקון גלקסי 4?

ישנן מספר תקלות המחייבות תיקון גלקסי 4. כעת נפרט לכם את התקלות השונות המצריכות הגעה למעבדה סלולרית מקצועית: 

תיקון מסך: המסך שלכם נשבר? חשוב ביותר לא להשאיר את המכשיר כך, אלא לדאוג לתיקון מסך המכשיר בצורה מקצועית אצל מעבדת סלולרי מקצועית בתחום. 

תיקון כפתורי ווליום: כאשר יש לכם בעיה בכפתורי הווליום, הרי חשוב ביותר לבצע תיקון של מכשירי הווליום. צוות מקצועי יסייע בתיקון המכשירים בצורה הטובה ביותר. 

תיקון שקע טעינה: באין יכולת להכניס את המכשיר לשקע הטעינה בשל בעיה, חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית בתחום על מנת לאפשר שימוש במכשיר. 

תיקון מצלמה קדמית: כאשר אין יכולת לעשות שימוש במצלמה הקדמית, אפשר להגיע למעבדה מקצועית לצורך תיקון של המצלמה הקדמית. 

אם יש לכם בעיה במכשיר גלקסי 4, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית מקצועית ובה צוות איכותי. כאשר תגיעו למעבדה ובה צוות איכותי תדעו כי הגעתם למקום הטוב ביותר.

מחירון תיקון גלקסי 4

כאמור, תיקון גלקסי 4 במעבדה סלולרית מקצועית אינו כולל מחיר קבוע אלא מחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. 

כעת נביא בפניכם את הפרמטרים השונים לקביעת המחיר: 

בהתאם לסוג הבעיה: בין אם מדובר על החלפת סוללה או בין אם מדובר על החלפה של שקע טעינה- כל אחת מהבעיות מצריכה תיקון שונה ולכן חשוב ביותר לפנות למעבדה מקצועית לצורך תיקון וקבלת הצעת מחיר. 

בהתאם למכשור: נוסף על זאת, המחיר נקבע גם בהתאם למכשור- האם המעבדה עושה שימוש במכשור מתקדם? האם צוות המעבדה בעל ניסיון רב בהפעלה של מכשור מתקדם לטובת תיקון מקיף. 

השוואת מחירים: נוסף על זאת, חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים בין המעבדות השונות על מנת לבחור את המעבדה המציעה לכם את המחיר המשתלם ביותר. עם זאת, חשוב ביותר לא להתפתות ולבחור במעבדה המציעה לכם מחיר משתלם ולא מחיר נמוך יתר על המידה.

האם תיקון גלקסי באופן עצמאי מזיק למכשיר?

בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט סרטונים בנושא תיקון גלקסי 4. הסרטונים השונים נועדו לצורך תיקון עצמי של המכשיר ללא הגעה למעבדת סלולרי. עם זאת, כאשר אתם בוחרים לא להגיע למעבדה סלולרית לצורך התיקון אתם עשויים למצוא את עצמכם בבעיה. הנה הסיבות למה כדאי לכם להגיע למעבדה מקצועית: 

ניסיון: כאשר אתם רואים סרטונים שונים לתיקון מכשיר גלקסי, זה לא מספיק על מנת לתקן את המכשיר בכוחות עצמכם. רק הגעה למעבדה מקצועית תסייע לכם בתיקון המכשיר. 

ידע רב: נוסף על כך, מעבדה מקצועית תכלול צוות מקצועי אשר לו ידע רב בתחום. לכם אין את הידע הדרוש לטובת תיקון מקיף ולכן ההמלצה היא למסור את המכשיר לידי מעבדה מקצועית. 

מעבדה נקייה: נוסף על כך, כאשר אתם מוסרים את המכשיר לידי מעבדה מקצועית, אתם יכולים להיות בטוחים כי המעבדה תבצע את התיקון של המכשיר בסביבת עבודה נקייה. 

כאשר כל הפרמטרים אשר הזכרנו כעת יתקיימו בעת הגעה למעבדה מקצועית, תדעו כי הגעתם למקום הנכון.  כאשר תבחרו לתקן את המכשיר בכוחות עצמכם, הרי לא יהיה לכם מספיק ידע לטובת תיקון המכשיר ברמה גבוהה.

שאלות ותשובות בנושא תיקון גלקסי 4

כמובן אנחנו בפון-נט מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל דגמי גלקסי.

את כל שירותי תיקון הפלאפונים שלנו אנחנו מספקים בזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו.

אנחנו בפון-נט מספקים את כלל שירותינו בפריסה ארצית.

החלפת שקע טעינה לגלקסי 4
החלפת שקע טעינה לגלקסי 4
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו