שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון גלקסי 5

תוכן עניינים

שירות תיקון גלקסי 5 עד בית הלקוח

אם אתם בעלי מכשיר סמסונג גלקסי 5 ואתם זקוקים לתיקון סלולר באופן מידי, אין לכם מה לדאוג, הגעתם לחברה הטובה בתחום. אנחנו בפון-נט מספקים שירות תיקון גלקסי 5 ללקוחותינו, השירות שלנו מסופק בפריסה ארצית ובזמינות 24/7. התיקון מתבצע על ידי טכנאים בעלי ניסיון רב בתחום אשר עברו הסמכות לביצוע כל סוג תיקון במכשיר הסלולר. הזמינו עכשיו שירות תיקון גלקסי 5.

גלקסי 5 נחשב לאחד המכשירים הפופולריים ביותר בו רבים עושים שימוש. מדובר במכשיר מעולה למדי, אך גם מכשירים נהדרים עשויים להתקלקל מדי פעם ולכן במידה ופעולת תיקון גלקסי 5 נדרשת, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדת סלולר מקצועית בתחום לצורך תיקון איכות.

זקוקים לשירות תיקון גלקסי 5? פון-נט כאן בשבילכם
תיקון כל תקלה בכל דגמי סמסונג גלקסי
אחריות בסיום כל תיקון
הגעה תוך שעה בלבד לבית הלקוח
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון גלקסי 5 עד הבית.

תיקון גלקסי 5

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון גלקסי 5 שסיפקנו לאחרונה

את שירות תיקון גלקסי 5 אנחנו מספקים כבר זמן רב וביצענו פעולות תיקון רבות ברחבי הארץ עבור בעלי מכשיר זה. הטכנאים שלנו יגיעו אליכם עד הבית ויתקנו לכם כל תקלה במכשיר גלקסי 5 ובכל דגמי סמסונג גלקסי, בין אם אתם זקוקים להחלפת סוללה ובין אם אתם זקוקים לתיקון מסך.

בטבלה הבאה תוכלו  למצוא חלק משירותי תיקון גלקסי 5 שביצענו לאחרונה:

שירות תיקון גלקסי 5 שסיפקנו לאחרונה:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מסך גלקסי 5 בראש העיןביצענו תיקון מסך למסך שבור של לקוח בראש העין.400 ₪
החלפת שקע טעינה לגלקסי 5 בגבעת שמואלהלקוחה סבלה מבעיות טעינה, הגענו לביתה וביצענו החלפת שקע טעינה.300 ₪
תיקון קורוזיה במכשיר גלקסי 5 באור יהודהביצענו תיקון קורוזיה למכשיר גלקסי 5 שנפגע מנזקי מים.250 ₪

מה כולל תיקון גלקסי 5?

זקוקים לשירותי תיקון גלקסי 5? ישנם מקרים שונים המצריכים הגעה למעבדת סלולר איכותית ובה אנשי מקצוע איכותיים. כעת נציג בפניכם את המקרים השונים המצריכים את ההגעה שלכם למעבדה: 

ניקוי קורוזיה: אם המכשיר נפל או נרטב, הרי עשוי להיגרם לו נזק רציני. אם אתם רוצים לעשות שימוש במכשיר לעיתים קרובות, הרי חשוב ביותר להגיע לקבלת תיקון קורוזיה אצל מעבדת סלולר מקצועית בתחום. רק במעבדה מקצועית יעשו שימוש במכשור מתקדם לטובת תיקון המכשיר שלכם. 

תיקון סוללה: הסוללה שלכם נגמרת מהר מדי ואין לכם אפשרות לעשות שימוש במכשיר לעיתים קרובות כתוצאה מכך? בדיוק במקרה הזה, חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית לצורך תיקון המכשיר. 

תיקון עוצמת הרמקול: במידה ואתם לא שומעים היטב ויש לכם בעיה בהפעלת הרמקול, גם במקרה הזה כדאי להגיע למעבדה מקצועית לצורך תיקון המכשיר. 

החלפה של כפתור כיבוי והפעלה: יש לכם בעיות בהפעלה או כיבוי של המכשיר הסלולרי? במקרה הזה חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית לקבלת שירות מקצועי.

המלצות על מעבדת תיקונים לגלקסי 5

לא מצליחים להפעיל את המכשיר או זקוקים לסוללה חדשה? תיקון גלקסי 5 מחייב אתכם להגיע למעבדה סלולרית מקצועית. בשנים האחרונות תמצאו לא מעט מעבדות והבחירה אינה פשוטה ולכן יש לבקש המלצות על מעבדת תיקונים איכותית. הנה מספר דגשים חשובים בבואכם לבקש המלצה על מעבדה: 

מרחק: בחנו את המרחק בין הבית שלכם למעבדה- האם אתם קרובים למעבדה או שמא רחוקים ויקח לכם זמן רב להגיע למעבדה? ייתכן והעדפה היא לבחור במעבדה קרובה למקום המגורים שלכם על מנת למנוע מצב של נסיעה ארוכה אלא להסתפק בנסיעה קצרה. 

איכות: נוסף על זאת, חשוב ביותר להקפיד ולבחור במעבדת תיקונים איכותית. לשאלה מהי מעבדת תיקונים איכותית התשובה היא מעבדה ובה תמצאו אנשי מקצוע אשר עושים שימוש בכלים מקצועיים המתאימים לתיקון של המכשיר. כאשר במעבדת התיקונים יבחרו לעשות שימוש במכשור מתקדם תדעו כי הגעתם למקום הנכון.

אמינות בתיקון גלקסי 5

דבר נוסף אשר יש לבחון במסגרת הגעה למעבדה סלולרית לצורך תיקון גלקסי 5 זה נושא האמינות. היום ישנן מעבדות רבות המספקות שירותי תיקונים, אך לא כל מעבדה דוגלת בהעסקת עובדים אמינים אשר שמים מעל הכל את הצרכים של קהל הלקוחות. בבואכם לבחור מעבדה סלולרית חשוב ביותר לשים דגש על אמינות. הנה מספר פרמטרים אשר יסייעו לכם בבחירת מעבדה אמינה: 

תשלום הוגן: בבואכם להגיע למעבדה סלולרית לצורך תיקון המכשיר חשוב ביותר לוודא כי התשלום על השירות יהיה תשלום הוגן וכך לא תמצאו את עצמכם משלמים תשלום גבוה מדי או נמוך מדי- דבר אשר צריך להדליק לכם נורה אדומה בבואכם למעבדה סלולרית לצורך תיקון המכשיר. 

חתימה על חוזה: נוסף על כך, עליכם לחתום על חוזה ובו כל הסעיפים החשובים ביותר אשר יאפשרו לכם לדעת כי מדובר במעבדה ובה צוות אמין כמו למשל משך התיקון, שימוש בכלים איכותיים לצורך התיקון ותשלום. כאשר יהיה לכם חוזה חתום בכתב תוכלו לדעת כי מדובר במקום ובו  בעלי מקצוע אמינים אשר מקפידים לחתום על חוזה עם קהל הלקוחות במטרה להגיש לכם שירות מקצועי מהמעלה הראשונה.

שאלות ותשובות בנושא תיקון גלקסי 5

כמובן אנחנו בפון-נט מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל דגמי גלקסי.

מחיר תיקון גלקסי 5 משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה וכמובן שעת הזמנת הטכנאי. 

כמובן, אנו נגיע לבית הלקוח ונבצע כל תיקון שהוא יזדקק לו, מתיקון מיקרופון ועד החלפת מסך.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו