שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון וואווי P10

תוכן עניינים

שירות תיקון וואווי P10 עד בית הלקוח

שקע הטעינה של הוואווי P10 שלכם כבר לא מטעין את הבטריה כמו פעם? מכשיר הוואווי P10 שלכם הפסיק לתפקד כראוי? הגעתם למקום הנכון עבורכם, הגעתם לפון-נט החברה שמספקת ללקוחותיה שירות תיקון וואווי P10 בפריסה ארצית ובהגעה מהירה עד הבית, בכל ימות השבוע וסביב השעון. התיקונים מתבצעים על ידי טכנאי סלולר מיומנים ומנוסים מאוד עם מכשירי וואווי בתיקונים והחלפות של סוללות וכל תקלה אחרת. הזמינו עכשיו תיקון וואווי P10.

תיקון וואווי P10 צריך להתבצע במעבדה מקצועית ובה צוות טכנאים איכותי אשר ישמח לענות על כל השאלות שלכם. בכל יום בו אתם לא מגיעים למעבדה מקצועית לצורך תיקון המכשיר, הרי אתם גורמים נזק רב ולכן חשוב ביותר לא לדחות את ההגעה למעבדה מקצועית ולהגיע. במעבדה סלולרית מקצועית תזכו לשירות מקצועי והצעת מחיר משתלמת ביותר.

מחפשים שירות תיקון וואווי P10? פון-נט כאן בשבילכם
תיקון כל תקלה בכל מכשיר וואווי
הגעה תוך שעה אחת בלבד לבית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
שירות בפריסה ארצית

להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון וואווי P10 עד הבית.

תיקון וואווי P10

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון וואווי P10 שסיפקנו לאחרונה

חברת פון-נט מתקנת מכשירי וואווי מכל הסוגים וגם תמצאו שירות עבור כל סוגי המכשירים הניידים. אצלנו תוכלו לקבל שירות תיקון וואווי P10 בפריסה ארצית ובזמינות תמידית כל ימות השבוע. טכנאי הפלאפונים שלנו מבצעים עבודות תיקון במכשירי וואווי כבר שנים רבות עבור לקוחותינו מכל רחבי הארץ תוך הקפדה על הגעה מהירה ושירות מקצועי.

בטבלה שלפניכם מופיעות פעולות תיקון וואווי P10 שביצענו לאחרונה ועליותיהן השונות:

שירות תיקון וואווי P10 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת סוללה בוואווי P10 ברחובות הסוללה נפגמה לכן הלקוח הזמין לביתו החלפת סוללה.300 ₪
החלפת שקע טעינה בוואווי P10 ברמת השרוןהחלפנו שקע טעינה במכשיר וואווי שלא הטעין באופן רציף.400 ₪
ניקוי קורוזיה במכשיר וואווי P10 ברמת גןביצענו תיקון קורוזיה למכשיר שנפגע מנזקי מים ללקוח ברמת גן.350 ₪

תיקון וואווי P10- חשוב לבחון את הרכיבים השונים

אין ספק כי רבים מאתנו התרגלו לעשות שימוש במכשיר הסלולרי לעיתים קרובות וקשה מאד לתאר את חיינו ללא המכשיר. תיקון וואווי P10 מצריך לבחון את הרכיבים השונים במכשיר במעבדה מקצועית על מנת למצוא את מקור הבעיה. אין זה מספיק רק לסגור את המכשיר ולבצע פתיחה וסגירה של המכשיר על מנת לבחון את התקינות אלא מעבר לכך.

תיקון המכשיר מתבצע בהתאם לבעיה ודורש בין היתר פירוק של המכשיר על מנת לבצע את הפעולה. כך לדוגמא החלפה של סוללה מחייבת להוציא את הסוללה הישנה ולהחליף את הסוללה הישנה בחדשה.

כל כמה זמן יש להגיע לתיקון וואווי P10?

ישנם מקרים בהם הניסיון לכבות את המכשיר ולהדליק מחדש אינו מספיק אלא יש להגיע למעבדה מקצועית לצורך תיקון וואווי P10 מקיף אשר יתבצע על ידי טכנאי סלולרי מוסמכים ובעל הבנה רחבה בתחום.

הנה המקרים בהם יש צורך להגיע למעבדה מקצועית:

החלפה של הסוללה הישנה: במקרים בהם יש צורך להחליף את הסוללה הישנה בחדשה חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית בתחום. רק טכנאי סלולרי מוסמך ידע כיצד להחליף את הסוללה.

קורוזיה: במקרה בו המכשיר נפל למים, הרי יש חשיבות רבה להגיע מיד למעבדה מקצועית לצורך תיקון המכשיר.

החלפה של שקע הטעינה: בשל השימוש הרב במכשיר הסלולרי, רבים זקוקים להטעין את המכשיר במטרה לעשות בו שימוש שוב ושוב. במקרה בו יש בעיה בשקע הטעינה ואין יכולת לבצע את הטעינה, יש לבצע החלפה של שקע הטעינה.

המכשיר נתקע: במקרה בו המכשיר נתקע, כדאי להגיע למעבדה מקצועית על מנת לבחון את הבעיה במכשיר במסגרת תיקון אצל טכנאי סלולרי מקצועי.

איך תשמרו על המכשיר הנייד שלכם?

תיקון וואווי P10 יתבצע במעבדה סלולרית מקצועית ובה תבחינו בצוות אשר רכש השכלה בתחום וביכולתו לבצע את התיקון ברמה הגבוהה. רגע לפני ההגעה למעבדה ישנן מספר פעולות אשר אתם יכולים לעשות על מנת לשמור על המכשיר שלכם. כעת נפרט על הפעולות השונות:

רכישת מגן למכשיר: על מנת להגן על המכשיר ממקרים של נפילות, ההמלצה היא לרכוש מגן למכשיר במעבדה סלולרית. אם אתם מתלבטים לגבי רכישת מגן, תהיה לכם האפשרות להתייעץ עם טכנאי סלולרי מקצועית לצורך קבלת תשובה מקיפה.

שמירה מפני מים: נוסף על זאת, יש להרחיק את המכשיר מסביבת מים. כאשר המכשיר מצוי בסביבה של מים, הרי עשוי להיגרם נזק ולכן כדאי להרחיק את המכשיר מהמים.

שמירה על שקע הטעינה: דבר נוסף, חשוב ביותר להקפיד ולשמור על שקע הטעינה. ללא שקע טעינה תקין, יהיה לכם קושי לשמור על חיי המכשיר ולא תהיה לכם האפשרות להטעין את המכשיר.

שימו לב, במקרים בהם אתם מבחינים בבעיה במכשיר, חשוב ביותר לא לנסות ולתקן את הבעיה בכוחות עצמכם על מנת לא לגרום נזק נוסף למכשיר. רק הגעה למעבדה מקצועית תאפשר לכם להיות בטוחים ולדעת כי התיקון יתבצע אצל גורמים מוסמכים מקצועיים בתחום אשר להם ידע וניסיון רב בתיקון מכשירים סלולריים וביכולתם לתקן את המכשיר במהירות תוך הקפדה על איכות.

שאלות ותשובות בנושא תיקון וואווי P10

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

מחיר תיקון וואווי נקבע בעיקר לפי סוג התקלה במכשיר אותו צריך לתקן, בנוסף המחיר יכול להשתנות בהתאם לשעת הקריאה לטכנאי.

כן כמובן, הטכנאים של פון-נט יבצעו החלפת סוללה או כל פעולת תיקון אחרת בכל מכשיר וואווי שקיים היום בשוק.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו