שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון וואווי P20

תוכן עניינים

שירות תיקון וואווי P20 עד בית הלקוח

מסך המגע של הוואווי שלכם כבר לא עובד כמו פעם? מכשיר הוואווי P20 שלכם הפסיק לתפקד כראוי? הגעתם לאתר הנכון, הגעתם לפון-נט החברה שמספקת ללקוחותיה שירות תיקון וואווי P20 בפריסה ארצית ובהגעה מהירה עד הבית. התיקונים מתבצעים על ידי טכנאי סלולר מיומנים ומנוסים מאוד עם מכשירי וואווי בתיקונים והחלפות של מסכים וכל תקלה אחרת. הזמינו עכשיו תיקון וואווי P20.

תיקון וואווי P20 לא צריך לעורר בכם חשש כאשר אתם מגיעים למעבדה סלולרית מקצועית ובה טכנאים מומחים. במעבדה סלולרית מקצועית תקבלו את השירות הטוב ביותר לתיקון המכשיר ותוך זמן קצר תזכו לעשות שימוש במכשיר שלכם. מעבדה סלולרית מקצועית תעסיק טכנאים המכירים את כל המכשירים ויש ביכולתם לבצע את התיקון ברמה גבוהה.

מחפשים שירות תיקון וואווי P20? פון-נט כאן בשבילכם
תיקון כל תקלה בכל מכשיר וואווי
הגעה תוך שעה אחת בלבד לבית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
שירות בפריסה ארצית

להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון וואווי P20 עד הבית.

תיקון וואווי P20

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון וואווי P20 שסיפקנו לאחרונה

אצל חברת פון-נט תמצאו שירות עבור כל סוגי המכשירים הניידים וגם תוכלו לקבל אצלנו שירות תיקון וואווי P20. השירות ניתן בפריסה ארצית ובזמינות תמידית. טכנאי הפלאפונים שלנו מבצעים עבודות תיקון במכשירי וואווי כבר שנים רבות עבור לקוחותינו מכל רחבי הארץ תוך הקפדה על הגעה מהירה ושירות מקצועי .

בטבלה שלפניכם מופיעות פעולות תיקון וואווי P20 שביצענו לאחרונה ועליותיהן השונות:

שירות תיקון בוואווי P20 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מצלמה קדמית וואווי P20 בנתניהתיקנו מצלמה קדמית תקולה ללקוח מנתניה במכשיר מסוג וואווי P20.350 ₪
החלפת סוללה בוואווי P20 בירושליםהגענו לבית הלקוח וביצענו החלפה לסוללה במכשיר מסוג וואווי P20.300 ₪
תיקון מסך בוואווי P20 בהוד השרוןתיקנו מסך שבור של לקוחה בהוד השרון במכשיר מסוג וואווי P20.450 ₪

איך מתקנים וואווי P20?

תיקון וואווי P20  מצריך התייחסות של טכנאים מומחים לבעייה מסוימת במכשיר. המחיר עבור התיקון מחושב בהתאם לבעיה:

החלפה של הסוללה: החלפה של הסוללה מתבצעת באמצעות שימוש במכשיר זעיר וייעודי להחלפה של הסוללה. טכנאי סלולרי מבצע פירוק של המכשיר במטרה להחליף את הסוללה הישנה בחדשה.

קורוזיה: כאשר המכשיר הסלולרי בא במגע עם מים, הרי חשוב ביותר להביא את המכשיר למעבדה סלולרית ושם צוות מקצועי יבצע ניקוי של המכשיר בסביבה סטרילית. על הטכנאים להוציא את החלקים אשר נפגעו ולשים במקומם חלקי חילוף איכותיים. 

החלפה של שקע הטעינה: במהלך הזמן שקע הטעינה צובר אבק ולכלוך ולכן חשוב ביותר לוודא כי השקע עובד כמו שצריך. הצטברות של אבק ולכלוך עשויה להשפיע על שקע הטעינה

תיקון המכשיר במעבדה מקצועית יאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש במכשיר במהירות וללא כל בעיות ולכן חשוב ביותר לבחור את המעבדה המתאימה ביותר.

מתי כדאי לתקן את מסך המגע?

אחת התופעות המעצבנות ביותר היא כאשר מנסים ללחוץ על מסך המגע ואין תגובה. ייתכן כי הבעיה טמונה במערכת ההפעלה אשר קפאה. במידה והמכשיר אינו מגיב במשך דקות ארוכות, הרי כדאי לבצע אתחול של המכשיר.ישנם מצבים בהם אין אפשרות לדחות את התיקון אלא יש להגיע למעבדה סלולרית מקצועית לצורך אתחול על ידי טכנאים מומחים. במקרה בו מסך המגע אינו מגיב, הרי קיימת חשיבות רבה לתקן את הבעיה במהירות האפשרית, זאת משום שאי יכולת להפעיל את המכשיר עשויה לגרום לכם נזק.

במקרה הזה, הפתרון הוא בדמות הגעה למעבדה סלולרית בכל שעה נתונה על מנת לתקן את מסך המגע. כאשר יש לכם בעיה במכשיר הדורשת תיקון של מסך מגע, יש להגיע למעבדה איכותית ובה תזכו לתיקון. 

כאשר תגיעו למעבדה ובה טכנאים מקצועיים תדעו כי המכשיר שלכם נמצא בידיים טובות ואין לכם ממה לחשוש.

איך להתכונן לתיקון וואווי P20

אם אתם רוצים לעשות שימוש במכשיר במהירות ולחזור לשוחח עם היקרים שלכם, הרי תיקון וואווי P20  מצריך מכם להגיע למעבדה סלולרית איכותית.

חשוב לבצע מספר הכנות לפני ההגעה שלכם למעבדה סלולרית לצורך תיקון המכשיר:

השוואת מחירים בין מעבדות סלולריות שונות: טרם בחירת המעבדה חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים בין המעבדות השונות ולבחון את ההיצע. ביצוע השוואת מחירים יאפשר לכם לדעת בדיוק כמה יעלה לכם התיקון. ההמלצה היא לבצע שיחה מקדימה עם הטכנאים במעבדה ולבקש הצעת מחיר על מנת לדעת כיצד להיערך.

המלצות מטעם לקוחות: יש לבקש המלצות מטעם לקוחות קודמים אשר הסתייעו בשירות של מעבדה על מנת לדעת כמה שיותר פרטים. ככל שתאספו מידע רב, כך יהיה לכם מידע אשר יאפשר לכם לבצע את התיקון ברמה גבוהה.

האם ניתנת אחריות על התיקון: חשוב לוודא האם יש אחריות על התיקון וכך לבחון את משך תקופת האחריות על מנת לוודא כי אכן תקבלו אחריות על תיקון המכשיר, דבר אשר יאפשר לכם להגיע למעבדה במסגרת תקופת האחריות ללא תוספת תשלום עבור התיקון.

שימוש במכשיר: טכנאי סלולרי בעל ניסיון רב בתחום יבצע את התיקון במהירות וכך יהיה לכם האפשרות לחזור לשגרה שלכם.

שאלות ותשובות בנושא תיקון וואווי P20

מחיר תיקון וואווי נקבע בעיקר לפי סוג התקלה במכשיר אותו צריך לתקן, בנוסף המחיר יכול להשתנות בהתאם לשעת הקריאה לטכנאי.

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

כן כמובן, הטכנאים של פון-נט יבצעו החלפת מסך או כל פעולת תיקון אחרת בכל מכשיר וואווי.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו