שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון וואווי P30

תוכן עניינים

שירות תיקון וואווי P30 עד בית הלקוח

אם מסך המכשיר שלכם נשבר או אם המכשיר אם הוואווי P30 שלכם כבר לא מטעין יותר, אתם צריכים שירות תיקונים שיגיע אליכם עד הבית בכדי לבצע את תיקון על הצד הטוב ביותר. הגעתם לפון-נט החברה שמספקת ללקוחותיה שירות תיקון וואווי P30 בפריסה ארצית ובהגעה מהירה עד הבית. התיקונים מתבצעים על ידי טכנאי סלולר מיומנים ומנוסים מאוד עם מכשירי וואווי בתיקונים והחלפות של מסכים וכל תקלה אחרת. הזמינו עכשיו תיקון וואווי P30.

תיקון וואווי P30 מצריך מכם להגיע למקום מקצועי לטובת התיקון של המכשיר. בבואכם לתקן את המכשיר במעבדה סלולרית ובה צוות איכותי תוכלו לנשום עמוק ולדעת כי תהיה לכם האפשרות לעשות שימוש במכשיר ללא כל בעיות.

מחפשים שירות תיקון וואווי P30? פון-נט כאן בשבילכם
תיקון כל תקלה בכל מכשיר וואווי
הגעה תוך שעה אחת בלבד לבית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
שירות בפריסה ארצית

להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון וואווי P30 עד הבית.

תיקון וואווי P30

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון וואווי P30 שסיפקנו לאחרונה

חברת פון-נט היא ספקית שירותי תיקון מכשירים ניידים מכל הסוגים, וגם תוכלו לקבל אצלנו שירות תיקון וואווי P30. השירות ניתן בפריסה ארצית. טכנאי הפלאפונים שלנו מבצעים עבודות תיקון במכשירי וואווי כבר שנים רבות עבור לקוחותינו מכל רחבי הארץ תוך הקפדה על הגעה מהירה ושירות מקצועי על הצד הטוב ביותר.

בטבלה שלפניכם מופיעות פעולות תיקון וואווי P30 שביצענו לאחרונה ועליותיהן השונות:

שירות תיקון וואווי P30 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מצלמה אחורית בוואווי P30 בתל אביבהחלפנו מצלמה אחורית במכשיר מסוג וואווי P30 לאחר שהמצלמה הקודמת של בעל המכשיר נשברה.500 ₪
תיקון מסך שבור בוואווי P30 בירושליםהחלפנו ללקוח בירושלים מסך במכשיר מסוג וואווי P30 לאחר שהמסך שלו נשבר.950 ₪
תיקון כפתור הדלקה בוואווי P30 באשדודביצענו תיקון לכפתור ההדלקה שלא פעל ללקוח בעל מכשיר וואווי P30.300 ₪

תיקון מסך למכשיר וואווי P30

תיקון וואווי P30 כולל גם תיקון מסך למכשיר מסוג זה. בשל העובדה כי מדובר באחד המכשירים היוקרתיים ביותר, חשוב ביותר לתקן את המכשיר במקום לקנות מכשיר חדש. את התיקון יש לבצע במעבדה סלולרית מקצועית בתחום על מנת לאפשר לכם לעשות שימוש תקין במכשיר שלכם.  תיקון מסך למכשיר מיועד במקרים הבאים- כעת נפרט את המקרים בהם יהיה צורך להגיע למעבדה מקצועית:

המכשיר עובד לאט: במידה והמכשיר עובד לאט ואין לכם את היכולת לעשות במכשיר שימוש כמו קודם לכן, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית בתחום לטובת תיקון מקיף.

המכשיר נתקע: במידה והמכשיר נתקע ואין לכם אפשרות לעשות במכשיר שימוש כמו קודם לכן, חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית בתחום.

המכשיר לא מספק את הצרכים: ייתכן והמכשיר לא יספק את הצרכים שלכם ולכן יהיה עליכם להגיע למעבדה סלולרית מקצועית בתחום על מנת לקבל שירות. במידה ואין לכם האפשרות להפעיל את המכשיר כמו קודם, הרי יש תקלה שיש צורך לתקן.

למה להחליף סוללה במכשיר וואווי P30?

תיקון וואווי P30 כולל בין היתר החלפה של הסוללה הישנה בסוללה חדשה יותר. למה כדאי להחליף את הסוללה במכשיר? הנה כל הסיבות להגעה למעבדה סלולרית מקצועית לצורך החלפה של הסוללה:

אפשרות לעשות שימוש במכשיר לאורך תקופה ארוכה: מכשיר סלולרי מזדקן אינו נכללת הכלל של המכשיר הנ”ל אלא גם של מכשירים אחרים ולכן חשוב ביותר לבצע החלפה של סוללה במכשיר על מנת לאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר לאורך תקופה ארוכה.

אין צורך לשלם עבור רכישה של מכשיר חדש: כאשר אתם דואגים לבצע החלפה של הסוללה, הרי אין צורך לשלם עבור רכישה של מכשיר חדש ויש לכם אפשרות להמשיך ולעשות שימוש במכשיר שלכם ללא רכישה של מכשיר חדש.

תיקון וואווי P30- רק במעבדה מומלצת

תיקון וואווי P30 יש לעשות אך ורק במעבדה מומלצת- מעבדה אשר קיבלתם עליה שלל המלצות ויש לכם את האפשרות להגיע למקום ולקבל שירות ברמה גבוהה ביותר. אם אין לכם אפשרות לעשות שימוש במכשיר בגלל מסך שבור או נגרם נזק רב לשקע הטעינה- הרי המצב מחייב אתכם להגיע למעבדה מקצועית בתחום. רק כאשר תגיעו למעבדה מומלצת תוכלו לדעת כי התיקון יתבצע ברמה הגבוהה ביותר. מהי מעבדה מומלצת- כעת נמנה את הפרמטרים של מעבדה מומלצת:

תיקון במהירות: מעבדה מומלצת לתיקון המכשיר תעסיק צוות של טכנאים אשר יתקנו את המכשיר במהירות רבה על מנת לאפשר לכם לחזור לשגרה. אין ספק כי בשנים האחרונות כולנו עושים שימוש במכשיר הסלולרי בתדירות גבוהה יותר ולכן חשוב ביותר לבחור במעבדה ובה מבצעים תיקון מהיר ביותר.

תיקון ברמה מקצועית: נוסף על זאת, מעבדה מומלצת תהיה מעבדה ובה תקבלו שירות מקצועי. אם אתם זקוקים לתיקון כתוצאה ממסך שבור או כל סיבה אחרת, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית ובה עושים שימוש במכשור מקצועי על מנת לתקן את המכשיר שלכם.

אחריות על המכשיר: זאת ועוד, מעבדה מומלצת תציע לכם אחריות על התיקון וכך תדעו כי בחרתם מעבדה שאינה מתנערת מאחריות על התיקון אלא בדיוק להפך ומאפשרת לכם להגיע למקום במקרה של תקלה.

שאלות ותשובות בנושא תיקון וואווי P30

כמובן, הטכנאים של פון-נט יבצעו החלפת מסך או כל פעולת תיקון אחרת בכל מכשיר וואווי.

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

מחיר תיקון וואווי נקבע בעיקר לפי סוג התקלה במכשיר אותו צריך לתקן, בנוסף המחיר יכול להשתנות בהתאם לשעת הקריאה לטכנאי.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו