שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון וואווי P8

תוכן עניינים

שירות תיקון וואווי P8 עד בית הלקוח

אם הוואווי P8 שלכם כבר לא מטעין יותר או אם המכשיר נפל ונשבר ואתם מחפשים שירות תיקונים שיגיע אליכם עד הבית, הגעתם למקום המתאים. פון-נט נותנת ללקוחותיה שירות תיקון וואווי P8 בפריסה ארצית. התיקונים מתבצעים על ידי טכנאי סלולר מיומנים ובעלי ניסיון רב בתיקונים והחלפות מסכים בכל סוג מכשיר. הם שם בכדי לבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר ובהגעה מהירה עד הבית. הזמינו עכשיו תיקון וואווי P8.

תיקון וואווי P8 דורש מכם להגיע למעבדה סלולרית מקצועית במטרה לקבל שירות מתאים. היום יותר מתמיד רבים עושים שימוש במכשיר הסלולרי למטרות שונות ולכן יש חשיבות רבה להגיע למעבדה סלולרית מקצועית.

מחפשים שירות תיקון וואווי P8? פון-נט כאן בשבילכם
תיקון כל תקלה בכל מכשיר וואווי
הגעה תוך שעה אחת בלבד לבית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
שירות בפריסה ארצית

להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון וואווי P8 עד הבית.

תיקון וואווי P8

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון וואווי P8 שסיפקנו לאחרונה

חברת פון-נט מספקת שירותי תיקון מכשירים ניידים מכל הסוגים וגם למכשירי וואווי. בין השירותים שלנו תוכלו גם לקבל שירות תיקון וואווי P8. השירות ניתן בפריסה ארצית ובזמינות מיידית. טכנאי הפלאפונים שלנו מבצעים עבודות תיקון במכשירי וואווי כבר שנים רבות עבור לקוחותינו מכל רחבי הארץ תוך הקפדה על שירות מקצועי שנעשה על הצד הטוב ביותר.

בטבלה שלפניכם מופיעות פעולות תיקון וואווי P8 שביצענו לאחרונה ועליותיהן השונות:

שירותי תיקון וואווי P8 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מצלמה קדמית וואווי P8 בלודהמצלמה הקדמית במכשיר נפגעה, הגענו לבית הלקוח וביצענו תיקון.350 ₪
תיקון מסך וואווי P8 בעפולההחלפנו ללקוח בעפולה מסך במכשיר מסוג וואווי P8.550 ₪
החלפת שקע טעינה וואווי P8 ברמת השרוןמכשיר הוואווי P8 של הלקוח לא הטעין באופן רציף לכן ביצענו החלפת שקע טעינה במכשיר.280 ₪

מה כולל תיקון וואווי P8 במעבדה מקצועית?

תיקון וואווי P8 במעבדה מקצועית כולל שירות תיקונים ברמה הגבוהה ביותר הכולל התייחסות לתקלות במכשיר. כעת נפרט בפניכם את הסיבות להגעה למעבדה סלולרית מקצועית:

החלפה של גב אחורי למכשיר: במקרה בו אתם רוצים לשדרג את המכשיר ולדעת כי תוכלו לעשות בו שימוש לעוד מספר שנים, הרי חשוב  ביותר להגיע למעבדה מקצועית בתחום על מנת לבצע החלפה של גב אחורי למכשיר.

החלפת שקע טעינה: בשל השימוש ברב במכשירים סלולריים חשוב ביותר לוודא כי הטעינה מתרחשת בצורה טובה. מכאן, יש חשיבות רבה לבצע החלפה של שקע הטעינה ברמה מקצועית ביותר.

החלפה של מסך כולל מסגרת: במידה ויש בעיה במסך, בין אם מדובר על מסך סדוק או על מסך שבור, חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית בתחום על מנת לקבל שירות איכותי אשר בסיומו תוכלו לשוב ולעשות שימוש במכשיר.

חשוב ביותר לבצע השוואה בין המעבדות השונות במטרה להגיע למעבדה המקצועית והטובה ביותר. כאשר תבצעו השוואה בין המעבדות ויהיו לכם את כל הנתונים, תבחרו את המעבדה המקצועית ביותר ובה השירות הטוב והמקצועי ביותר- זה אשר יעניק לכם מענה מקיף לתקלות במכשיר. מעבדה ובה טכנאים מקצועיים תהיה מעבדה אשר תקפיד על מתן שירות מקצועי לאורך כל הדרך החל מההגעה שלכם למעבדה ועד מעקב אחר המכשיר על מנת לוודא כי הכל כשורה.

מה כולל שירות במעבדה סלולרית מקצועית?

בעת ההגעה למעבדה סלולרית מקצועית לצורך תיקון וואווי P8 חשוב ביותר לאתר את המעבדה המקצועית ביותר המציעה את השירות המתקדם ביותר. מהו אותו שירות מתקדם- כעת נפרט פרמטרים אשר יסייעו לכם להבין את טיב השירות:

שימוש בחלקים מקוריים: בין אם מדובר בבעיה במסך או בעיה בסוללה הדורשת החלפה, הרי במעבדה מקצועית בתחום טכנאים מקצועיים יעשו שימוש בחלקים מקוריים בלבד וכך התיקון יתבצע בצורה הטובה ביותר.

אחריות על התיקון: בבואכם להגיע למעבדה סלולרית מקצועית לצורך תיקון המכשיר, הרי תקבלו אחריות על המכשיר. כאשר תקבלו אחריות על המכשיר, תוכלו לשוב למעבדה בתקופת האחריות לטובת תיקונים נוספים במידת הצורך.

זמינות: מעבדה סלולרית מקצועית תציע שירותי תיקון המאפשרים לכם לקבל מענה טלפוני . צוות הטכנאים יעמוד לשירותכם בכל זמן נתון.

מתן ייעוץ במסגרת תיקון וואווי P8

במסגרת תיקון וואווי P8 יתאפשר לכם ליהנות ממתן שירותי ייעוץ בקרב מעבדה מקצועית בתחום. צוות טכנאים מיומן יעמוד לשירותכם בכל זמן נתון על מנת להעניק לכם שירותי ייעוץ. מתלבטים האם יש צורך בהחלפה של הסוללה או החלפה של שקע הטעינה? במקרה של שימוש במכשיר הסלולרי לעיתים קרובות, חשוב ביותר להיוועץ עם מומחים בתחום טרם קבלת החלטה משמעותית. רק טכנאים מקצועיים אשר רכשו השכלה מתאימה ולהם ניסיון רב יוכלו לסייע לכם ולהעניק לכם שירותי ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר. מה כוללים שירותי ייעוץ?

בחינת התקלה: במסגרת מתן שירותי ייעוץ הטכנאים יבחנו את התקלה תוך שהם מציעים מגוון פתרונות.

כדאיות תיקון: יתרה מכך, במסגרת שירותי הייעוץ, הטכנאים יאמרו לכם האם כדאי לתקן את המכשיר או שמא כדאי לרכוש מכשיר חדש.

כך או אחרת, באמצעות שירותי ייעוץ תהיה לכם האפשרות לקבל מענה לשאלות שונות במטרה לעשות שימוש תקין במכשיר הסלולרי שלכם.

שאלות ותשובות בנושא תיקון וואווי P8

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות החלפת מסך לכל סוגי מכשירי וואווי כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

מחיר תיקון וואווי נקבע לפי סוג התקלה במכשיר אותו צריך לתקן, בנוסף המחיר יכול להשתנות בהתאם לשעת ההזמנה.

כמובן, הטכנאים של פון-נט יבצעו החלפת סוללה ותיקון מסך או כל פעולת תיקון אחרת בכל מכשיר וואווי.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו