שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון וואווי P9

תוכן עניינים

שירות תיקון וואווי P9 עד בית הלקוח

אם מסך הוואווי P9 שלכם נשבר או אם המכשיר כבר לא מטעין יותר ואתם מחפשים שירות תיקונים שיגיע אליכם עד הבית בכדי לבצע את תיקון על הצד הטוב ביותר, הגעתם למקום המתאים. פון-נט נותנת ללקוחותיה שירות תיקון וואווי P9 בפריסה ארצית ובהגעה מהירה עד הבית. התיקונים מתבצעים על ידי טכנאי סלולר מיומנים ובעלי ניסיון רב בתיקונים והחלפות מסכים בכל סוג מכשיר. הזמינו עכשיו תיקון וואווי P9.

תיקון וואווי P9 מיועד למי שאינו מצליח להפעיל את המכשיר שלו בצורה תקינה. על מנת לחזור ולהפעיל את המכשיר, יש להגיע למעבדה סלולרית מקצועית ובה מומחים בתחום. תיקון על ידי מומחים בתחום הסלולרי יאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר ללא בעיה.

מחפשים שירות תיקון וואווי P9? פון-נט כאן בשבילכם
תיקון כל תקלה בכל מכשיר וואווי
הגעה תוך שעה אחת בלבד לבית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
שירות בפריסה ארצית

להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון וואווי P9 עד הבית.

תיקון וואווי P9

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון וואווי P9 שסיפקנו לאחרונה

חברת פון-נט היא ספקית שירותי תיקון מכשירים ניידים מכל הסוגים, בין השירותים שלנו תוכלו גם לקבל שירות תיקון וואווי P9. השירות ניתן בפריסה ארצית. טכנאי הפלאפונים שלנו מבצעים עבודות תיקון במכשירי וואווי כבר שנים רבות עבור לקוחותינו מכל רחבי הארץ תוך הקפדה על הגעה מהירה ושירות מקצועי על הצד הטוב ביותר.

בטבלה שלפניכם מופיעות פעולות תיקון וואווי P9 שביצענו לאחרונה ועליותיהן השונות:

שירות תיקון גלקסי 4 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת מצלמה אחורית לוואווי P9 בשדרותביצענו החלפה למצלמה אחורית ומכסה אחורי שנפגעו ללקוח בשדרות.350 ₪
תיקון מסך וואווי P9 בראש הנקרהתיקנו מסך שבור ללקוח בראש הנקרא, לאחר שהמסך נפגע והמגע הפסיק לתפקד.450 ₪
החלפת שקע טעינה והחלפת סוללה לוואווי P9 בגדרההחלפנו שקע טעינה וסוללה ללקוח עם בעיות טעינה במכשיר הוואווי שלו.300 ₪

מה כולל תיקון וואווי P9?

במידה ואינכם מצליחים להפעיל את המכשיר מסיבות שונות, הרי תיקון וואווי P9 במעבדה סלולרית מקצועית יאפשר לכם לחזור ולעשות זאת. ישנן מספר בעיות המצריכות תיקון במעבדה מקצועית וכעת נפרט את הבעיות השונות:

החלפה של הסוללה: במידה ויש צורך לבצע החלפה של סוללה בשל בעיות בהפעלת המכשיר, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית לצורך כך.

החלפה של שקע טעינה: נוסף על זאת, כאשר יש לבצע החלפה של שקע טעינה על מנת לבצע טעינה באיכות גבוהה, הרי יש להגיע למעבדה ובה מומחים בתחום. 

תיקון רמקול: במידה ואינם מצליחים לבצע שיחות בצורה תקינה, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה ובה תמצאו מומחים בתחום אשר יסייעו לכם בתיקון הרמקול.

תיקון וואווי P9 רק במעבדה מקצועית

תיקון וואווי P9 מצריך הגעה למעבדה ובה צוות מקצועי ומיומן בטיפול במכשיר הנ”ל. בבואכם להגיע למעבדה מקצועית תוכלו להיות רגועים ולדעת כי צוות המעבדה עומד לצידכם ונמצא שם עבורכם במהלך התיקון. ישנם מספר פרמטרים אשר מאפשרים לכם לבחון מהי מעבדה מקצועית וכעת נדגיש את הפרמטרים השונים:

צוות בעל השכלה: בבואכם להגיע למעבדה מקצועית תראו צוות מיומן ובעל השכלה בתחום כאשר תיתקלו בצוות בעל השכלה בתחום תרגישו בנוח בידיעה כי הם יפתרו כל בעיה.

שימוש במכשור רלוונטי לצורך תיקון המכשיר: צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום יעשה שימוש במכשור רלוונטי לטובת תיקון המכשיר. צוות הטכנאים יכיר את סוגי המכשור על מנת לבצע את התיקון ברמה הטובה ביותר בהתאם לשביעות הרצון שלכם.

זמני שירות: נוסף על זאת, מעבדה מקצועית תציע לכם זמני שירות מהירים. כך תהיה לכם האפשרות לחזור לשגרה ולעשות שימוש במכשיר הסלולרי שלכם לאורך זמן רב. כאשר תגיעו למעבדה סלולרית מקצועית ובה צוות טכנאים מיומן אשר יבצע את התיקון במהירות, תרגישו נוח בידיעה כי מדובר במומחים אשר יודעים את עבודתם.

איך מוצאים מעבדה לתיקון וואווי P9?

תיקון וואווי P9 מצריך בחירה של מעבדה סלולרית מקצועית. היום ניתן למצוא מאות מעבדות ולכן חשוב ביותר לבצע בחינה מדוקדקת של מעבדה סלולרית במטרה לבחור את המעבדה האיכותית ביותר. 

הנה מספר פרמטרים אשר חשוב ביותר להביא בחשבון במסגרת הבחירה:

אמינות: בבואכם לגשת למעבדה לצורך תיקון המכשיר שלכם, חשוב ביותר להגיע למעבדה ובה מומחים אשר יקפידו לעדכן אתכם בכל הנעשה ולומר לכם בדיוק מה כולל התיקון. כיום כאשר רבים מאיתנו עושים שימוש במכשיר הסלולרי לעיתים קרובות, הרי חשוב ביותר להגיע למקום מקצועי ובו תזכו לקבלת עדכונים מטעם צוות אמין.

אחריות על התיקון: נוסף על זאת, חשוב ביותר לבחון כי המעבדה מעניקה לכם אחריות על התיקון. כאשר מעבדה מקצועית תעניק לכם אחריות לתקופה ממושכת, תוכלו להגיע למעבדה לצורך תיקון נוסף במידת הצורך ללא כל תשלום נוסף.

המלצה מידי לקוחות קודמים: יתרה מכך, ניתן לקבל המלצה מידי לקוחות קודמים. כאשר תזכו לקבלת המלצה מטעם לקוחות קודמים, תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר במעבדה מומלצת לתיקון המכשיר הסלולרי שלכם. כדאי לאסוף כמה שיותר המלצות מטעם לקוחות קודמים במטרה לבחון את ההיצע, זאת מתוך מטרה לבחור את המעבדה המקצועית ביותר.

שאלות ותשובות בנושא תיקון וואווי P9

כמובן, הטכנאים של פון-נט יבצעו תיקון מסך או כל פעולת תיקון אחרת בכל מכשיר וואווי.

מחיר תיקון וואווי נקבע בעיקר לפי סוג התקלה במכשיר אותו צריך לתקן, בנוסף המחיר יכול להשתנות בהתאם לשעת הקריאה לטכנאי.

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו