שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון נוקיה

תוכן עניינים

שירות תיקון נוקיה עד בית הלקוח

מחפשים שירות תיקון למכשיר נוקיה? זקוקים לשירות מקצועי הכולל הגעת טכנאי עד פתח הבית שלכם? הגעתם למקום הנכון. אצלנו בפון-נט תקבלו את השירות הטוב ביותר בתחום, הטכנאים שלנו יגיעו במהירות בכל שעה לכל מקום בארץ, תוך פחות משעה מרגע ההזמנה ויבצעו תיקון לכל תקלה בכל מכשירי נוקיה. הזמינו עכשיו שירות תיקון נוקיה דרך חברת פון-נט.

רכשתם מכשיר נוקיה וכעת אתם זקוקים לתיקון המכשיר? תיקון נוקיה עשוי לנבוע מסיבות שונות כמו בעיה בשקע הטעינה ועוד. כאשר בעיה עם המכשיר, חשוב ביותר להגיע לתיקון אצל מעבדה מקצועית בתחום. הגעה למעבדה ובה צוות מקצועי תאפשר לכם לדעת כי התיקון יתבצע ברמה הגבוהה ביותר.

 זקוקים לשירות תיקון נוקיה? זה המקום להזמין ממנו
תיקון כל התקלות בכל מכשיר נוקיה
אחריות כלולה
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים נוחים
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון נוקיה עד הבית.

תיקון נוקיה

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון נוקיה שסיפקנו לאחרונה

המכשירים החדשים של נוקיה תופסים תאוצה בעולם הסלולר ויש לדאוג לשירות תיקון איכותי במקרה הצורך, שירות תיקונים המבוצע על ידי מעבדת סלולר המתמחה בתיקונים לכל סוג מכשיר, גם למכשירי נוקיה. הטכנאים של פון-נט ידאגו לטפל בכל תקלה במכשיר נוקיה ולספק תיקון המבוצע על הצד הטוב ביותר.

בטבלה הבאה מופיעות חלק מפעולות תיקון נוקיה שביצענו לאחרונה ומחירי השירותים השונים:

שירות תיקון נוקיה שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מסך נוקיה 8.1 בגבעת שמואלהחלפנו ללקוח בגבעת שמואל מסך במכשיר מסוג נוקיה 8.1 .550 ₪
החלפת שקע טעינה בנוקיה לומיה 1520 בהוד השרוןמכשיר הנוקיה לומיה 1520 של הלקוח לא הטעין באופן רציף לכן ביצענו החלפת שקע טעינה במכשיר.280 ₪
תיקון מצלמה קדמית בנוקיה 7.2 בכרמיאלהמצלמה הקדמית במכשיר נפגעה, הגענו לבית הלקוח וביצענו תיקון.350 ₪
תיקון מיקרופון בנוקיה 8 בכפר סבאהחלפנו ללקוח בכפר סבא מיקרופון תקול באחד חדש במכשיר מסוג נוקיה 8.300 ₪
תיקון מסך נוקיה 7.2 ברמת השרוןהחלפנו את המסך השבור באחד חדש ובכך פתרנו את הבעיה.600 ₪

סיבות לתיקון נוקיה

תיקון נוקיה נובע מסיבות שונות המצריכות הגעה למעבדת סלולר מתקדמת. הנה מספר סיבות להגעה עם המכשיר למעבדה: 

החלפת מסך: זקוקים להחליף את המסך? רצוי להגיע למעבדה מקצועית ושם לקבל הסבר מקיף לגבי חשיבות החלפת מסך. כאשר קרתה תקלה למסך שלכם מסיבות שונות, חשוב ביותר לא לדחות את ההגעה למעבדה מקצועית בתחום על מנת שתהיה לכם אפשרות לעשות שימוש במכשיר ללא בעיה. 

החלפת סוללה: כאשר אתם מרגישים כי יש צורך להחליף את הסוללה, הדבר עשוי לבוא לידי בסוללה חלשה המצריכה שעות טעינה רבות ולכן חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית. החלפה של סוללה תאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש במכשיר ללא צורך להטעין את המכשיר לעיתים קרובות מפני חשש כי הסוללה עומדת להיגמר. 

החלפת שקע טעינה: במידה ושקע הטעינה שלכם אינו תקין, חשוב ביותר לבצע החלפה של שקע הטעינה. החלפת שקע הטעינה תאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר ללא כל בעיה. בעיה בשקע הטעינה עשויה לגרום לכם להסתובב שעות רבות ולחפש שקע טעינה ולהביא למצב בו המכשיר לא נמצא בטעינה ולכן חשוב ביותר לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

אחריות על תיקון נוקיה

זקוקים לשירותי תיקון נוקיה? חשוב ביותר לבצע את התיקון אצל מעבדת סלולר מקצועית  אשר תעניק לכם אחריות על ביצוע התיקון. המשמעות היא כי תהיה לכם אפשרות לפנות לצוות של המעבדה במקרה בו יהיה צורך לשאול שאלות לגבי המכשיר או במקרה ויהיה צורך לבצע תיקון נוסף במכשיר אשר יבטיח שימוש לאורך זמן רב. 

באשר לאחריות, כל מי שרכש מכשיר חדש זכאי לשנות אחריות אחת אשר במהלכה המעבדה מתחייבת לעשות שימוש בחלקי חילוף מקוריים לצורך תיקון המכשיר. האחריות על תיקון המכשיר תכלול תיקונים הנובעים מתקלות טכניות כמו למשל: מכשיר נכבה לעיתים קרובות, תקלות חשמליות שונות ומסך שאינו עובד.

מה חשוב לדעת לפני תיקון נוקיה?

מגיעים למעבדת סלולר לצורך תיקון נוקיה? חשוב ביותר לדעת מספר פרמטרים רגע לפני שאתם מגיעים למעבדה:

המלצות: רגע לפני שאתם מגיעים למעבדה, חשוב ביותר להיעזר בהמלצות רבות ככל הניתן. כאשר תעזרו בשורה של המלצות, תהיה לכם  האפשרות לדעת כי בחרתם את המעבדה המקצועית ביותר לתיקון המכשיר שלכם. חשוב ביותר להתייעץ עם לקוחות שכבר הגיעו לתיקון המכשיר במעבדה ויש ביכולתם להמליץ לכם על שירותי התיקון. 

חיפוש מקיף באינטרנט: נוסף על זאת, חשוב ביותר להיעזר בשירות של חיפוש מקיף באינטרנט. היום ניתן למצוא ברשת האינטרנט מעבדות סלולר רבות וחשוב ביותר לערוך השוואה מקיפה בין המעבדות השונות על מנת לבחור את המעבדה הטובה ביותר. 

חלפים מקוריים: עוד חשוב לבדוק האם קיבלתם חלקי חילוף מקוריים. קבלת חלקי חילוף מקוריים מעדיפים כי מדובר על תיקון איכותי ברמה גבוהה. 

שיחה עם טכנאי: נוסף על זאת, חשוב ביותר לערוך שיחה מתקדמת עם טכנאי. ככל שתבחרו לערוך שיחה מתקדמת עם טכנאי, תהיה לכם האפשרות לדעת בדיוק כיצד מתבצע התיקון. שיחה עם טכנאי תרגיע אתכם ותאפשר לכם לדעת בדיוק מה מתרחש. 

קבלה: במסגרת התיקון כדאי לדרוש קבלה. כאשר תדרשו קבלה, תהיה לכם האפשרות לפנות שוב למעבדה כאשר תציגו את הקבלה.

שאלות ותשובות בנושא תיקון נוקיה

כמובן אנחנו בפון-נט מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל דגמי נוקיה.

מחיר תיקון נוקיה משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

את כל שירותי תיקון הפלאפונים שלנו אנחנו מספקים בזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו.

אנחנו בפון-נט מספקים את כלל שירותינו בפריסה ארצית.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו