שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון LG

תוכן עניינים

שירות תיקון LG עד בית הלקוח

מחפשים מעבדת סלולר מקצועית שתספק שירותי תיקון LG? זקוקים לשירותי סלולר מכל הסוגים? פון-נט זה המקום בשבילכם. אצלנו בפון-נט מספקים שירותי תיקון לכל סוגי הסלולר, גם למכשירי LG מכל הדגמים. השירות שלנו מסופק בפריסה ארצית ובזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו והטכנאים שלנו יגיעו אליכם עד שעה מרגע ההזמנה. הזמינו שירות תיקון LG דרך פון-נט.

יש לכם מכשיר מדגם LG ואתם זקוקים לתיקון? תיקון LG צריך להתבצע אצל מעבדת סלולר ובה מומחים בתחום במטרה להבטיח את התוצאה הטובה ביותר. בשנים בהן אנו עושים שימוש נרחב בסלולרי שלנו חשוב ביותר להקדיש זמן לפתרון תקלות שונות.

 זקוקים לשירות תיקון LG? אנחנו כאן בשבילכם
תיקון כל התקלות במכשירי LG
כולל אחריות לכל תיקון
הגעה תוך שעה לבית הלקוח
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון LG עד הבית.

תיקון LG

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון LG שסיפקנו לאחרונה

המכשירים הסלולריים של LG נחשבים למכשירים מתקדמים בתחום הסלולר והם נפוצים מאוד בשוק הפלאפונים. לכן יש צורך לבעלי מכשיר LG לדאוג למעבדת סלולר מקצועית שתדאג לספק שירות תיקון LG ברמה הגבוהה ביותר. הטכנאים של פון-נט ידאגו לטפל בכל סוג תקלה בכל דגם של מכשיר LG וייתנו לכם שירות מעולה.

בטבלה הבאה מופיעות חלק מפעולות תיקון LG שביצענו לאחרונה ומחירי השירותים השונים:

שירות תיקון LG שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת שקע טעינה במכשיר LG V10 באשקלוןהמכשיר של הלקוח הטעין לסירוגין לכן היה צורך לבצע החלפת שקע טעינה.450 ₪
תיקון קורוזיה במכשיר LG G7 בגבעת שמואלהמכשיר ניזוק עקב חשיפה לאדים ולחות, ביצענו טיפול וניקוי קורוזיה על מנת לפתור את הבעיה.350 ₪
תיקון מצלמה קדמית במכשיר LG G8 בגבעתייםהמצלמה הקדמית במכשיר נפגעה, הגענו לבית הלקוח וביצענו תיקון.400 ₪
תיקון מיקרופון במכשיר LG V10 באשדודהחלפנו את המיקרופון התקול במיקרופון חדש ובכך פתרנו את הבעיה.300 ₪
תיקון מסך במכשיר LG G8 בתל אביבביצענו החלפת מסך במכשיר מסוג LG G8 ללקוח בתל אביב.950 ₪
החלפת סוללה במכשיר LG V20 בקרית אונוביצענו החלפת סוללה במכשיר LG V20 של לקוח בקרית אונו לאחר שהסוללה הקודמת איבדה מתח במהירות.350 ₪

מתי להחליף שקע טעינה במכשיר?

תיקון LG  נדרש במקרים בהם יש בעיה בשקע . בעיה בשקע הטעינה עשויה להתרחש כתוצאה מהמקרים הבאים. כעת נפרט על הסיבות השונות המצריכות אתכם להגיע למעבדה מקצועית: 

מכשיר לא מתחבר למחשב: כאשר המכשיר אינו מתחבר למחשב, הרי ייתכן ויש לכם בעיה בשקע הטעינה. הדבר מצריך הגעה למעבדת סלולר מקצועית ומתקדמת. 

שקע הטעינה מטעין בזווית מסוימת: כאשר שקע הטעינה מטעין בזווית מסוימת, הרי יש כאן בעיה המצריכה הגעה למעבדת סלולר המתמחה בתיקון שקע טעינה

שקע טעינה המעלה ריח שרוף: מריחים ריח שרוף המגיע משקע הטעינה? ייתכן ויש לכם בעיה ואתם צריכים להחליף את שקע הטעינה. כאשר תחליפו את שקע הטעינה, תוכלו לעשות שימוש במכשיר שלכם ללא כל בעיה. 

הפינים בתוך השקע שבורים או עקומים:  במקרה בו הפינים בתוך השקע שבורים או עקומים, חשוב ביותר לפנות למומחים בתחום . רק אצל מעבדה מקצועית  בתחום תסייע לכם בתיקון המכשיר באמצעות מכשור מתקדם העומד לרשות הצוות. 

במידה ואתם מחליטים לבצע החלפה של שקע הטעינה במכשיר, הרי חשוב ביותר לבצע את ההחלפה במקום מקצועי ובו צוות המפגין מקצועיות רבה במהלך התיקון.

תיקון מכשיר LG לבד או באמצעות מעבדה מקצועית

תיקון LG  לבד או באמצעות מעבדה מקצועית? יש יתרונות לכאן או לכאן. אם המכשיר שלכם אינו עובד כשורה, הרי חשוב ביותר לבצע את התיקון ברמה הגבוהה ביותר. אם החלטתם לנסות ולתקן את המכשיר בכוחות עצמכם, הרי ישנן פעולות אשר תצטרכו לעשות. כעת נפרט את הפעולות השונות: 

עוצמת שמע: כאשר יש לכם בעיה בעוצמת השמע, הרי חשוב ביותר לבדוק כי עוצמת השמע נמצאת על מקסימום. יתרה מכך, ניתן לבצע ניקוי עדין של הרמקול. לעיתים ניתן לראות כי התקלה נפתרה. 

מכשיר לא נדלק: במקרה בו המכשיר אינו נדלק, הרי אפשר לחבר את המכשיר לטעינה ארוכה אשר נמשכת 24 שעות ביממה. במידה וזה לא עזר, אפשר לכבות ולהפעיל את המכשיר מחדש על ידי לחיצה ארוכה של המכשיר. 

קליטה: כאשר יש לכם בעיית קליטה, כדאי לבחון את הסים שלכם במכשיר אחר רגע לפני שאתם פונים למעבדת סלולר. 

כך או אחרת, ההמלצה היא להשאיר את התיקון לידי מקצוענים בתחום . הגעה למעבדת סלולר מקצועית ובה צוות מומחה תאפשר לכם לדעת כי המכשיר מצוי בידיים טובות.

יתרונות של מעבדת סלולר מקצועית במסגרת תיקון LG

זקוקים לשירותי תיקון LG?   הגעה למעבדה מקצועית תאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר בצורה טובה ביותר.ישנם יתרונות למעבדת סלולר וכעת נפרט את היתרונות: 

מכשיר חלופי: במידה ואתם זקוקים למכשיר בעת התיקון, הרי מעבדה מקצועית תעניק לכם מכשיר חלופי. 

שימוש בחלפים מקוריים: נוסף על זאת, מעבדה מקצועית תעשה שימוש בחלפים מקוריים. כאשר המעבדה תבחר לעשות שימוש בחלפים מקוריים תדעו כי הגעתם למקום הנכון ביותר. 

מהירות: יתרה מזאת, מעבדת סלולר מקצועית תציע לכם שירותי תיקון מהירים וכך תזכו לקבל את המכשיר שלכם במהירות רבה ולעשות בו שימוש תוך זמן קצר. 

אחריות: זאת ועוד, מעבדת סלולר מקצועית, תקפיד על אחריות עבור קהל הלקוחות. כאשר תקבלו אחריות תהיה לכם האפשרות לחזור למעבדה לצורך תיקונים שונים בידיעה כי השירות הינו שירות מקצועי והצוות יעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

שאלות ותשובות בנושא תיקון LG

כמובן אנחנו בפון-נט מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל דגמי LG.

מחיר תיקון LG משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

את כל שירותי תיקון הפלאפונים שלנו אנחנו מספקים בזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו.

אנחנו בפון-נט מספקים את כלל שירותינו בפריסה ארצית.

החלפת שקע טעינה LG
החלפת שקע טעינה LG
תיקון LG G6
תיקון LG G6
תיקון LG V10
תיקון LG V10
תיקון LG V40
תיקון LG V40
תיקון LG K10
תיקון LG K10
תיקון LG G3
תיקון LG G3
תיקון LG G5
תיקון LG G5
תיקון LG G8
תיקון LG G8
תיקון LG V30
תיקון LG V30
תיקון LG V60
תיקון LG V60
תיקון LG G2
תיקון LG G2
תיקון LG G4
תיקון LG G4
תיקון LG G7
תיקון LG G7
תיקון LG V20
תיקון LG V20
תיקון LG V50
תיקון LG V50
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו