שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון LG G2

תוכן עניינים

שירות תיקון LG G2 עד בית הלקוח

בעלי LG G2 וזקוקים לתיקון מכשיר? רוצים ששירות התיקונים יגיע עד הבית שלכם? אנחנו כאן בשביל זה. בפון-נט תוכלו למצוא שירות תיקון LG G2 בפריסה ארצית ובזמינות 24/7, הטכנאים שלנו יגיעו אליכם עד הבית תוך פחות משעה מרגע ההזמנה בכדי שיוכלו לסייע לכם בכל תקלה במכשיר ה-LG G2 שלכם. הזמינו עכשיו שירות תיקון LG G2 דרך מעבדת הסלולר של פון-נט.

המכשיר אינו תקין? תיקון LG G2 מחייב אתכם להגיע למעבדת סלולרי מקצועית המעניקה שירותי תיקונים למכשיר סמארטפון. כאשר תגיעו למעבדה מקצועית בתחום תהיה לכם האפשרות לקבל את המכשיר שלכם תוך זמן קצר.

 זקוקים לשירות תיקון LG G2? אנחנו כאן בשבילכם
תיקון כל התקלות במכשיר LG G2
כולל אחריות לכל תיקון
הגעה תוך שעה לבית הלקוח
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון LG G2 עד הבית.

תיקון LG G2

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון LG G2 שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בפון-נט מספקים שירותי תיקון לכל סוגי הפלאפונים, בין היתר גם שירות תיקון LG G2. את השירותים שלנו אנו מספקים בכל מקום בארץ ובזמינות תמידית והגעה מהירה של תוך פחות משעה כדי שנוכל לסייע לכם לתקן כל תקלה במכשיר ה-LG G2 שלכם.

בטבלה הבאה מופיעות חלק מפעולות התיקון LG G2 שביצענו לאחרונה עבור ללקוחותינו:

שירות תיקון LG G2 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
ניקוי קורוזיה ונזקי מים במכשיר LG G2 בהרצליהביצענו תיקון וניקוי קורוזיה למכשיר שנפגע מנזקי מים.250 ₪
החלפת שקע אוזניות וסוללה במכשיר LG G2 באילתביצענו החלפה לשקע אוזניות והחלפת סוללה במכשיר מסוג LG G2.450 ₪
תיקון מסך LG G2 בעפולהביצענו תיקון מסך ללקוח שמסך ה-LG G2 שלו נשבר.400 ₪

אילו תקלות נפוצות מחייבות תיקון LG G2?

בשנים האחרונות מכשירי LG זוכים לפופולריות רבה בשל תכונות ייחודיות ושונות במכשיר. מה למשל? מסך מתקדם או מצלמת מגה פיקסל הכוללת מייצב חזק וגם סוללה חזקה. אלו הם רק חלק קטן מהמאפיינים של המכשיר. עם זאת, לעיתים יש מצב בו יש צורך לבצע תיקון LG G2. 

כעת נפרט על הסיבות לתיקון המכשיר: 

תקלה בלוח אם: כאשר יש תקלה בלוח אם המונעת מכם לעשות שימוש סדיר במכשיר, חשוב ביותר לא לקחת את הזמן אלא להגיע כמה שיותר מהר למעבדה מקצועית לצורך תיקון לוח אם בצורה המקצועית ביותר באמצעות שימוש במכשור מתקדם ומתאים לצורך הפעלה תקינה של המכשיר. 

בעיה ברכיבים הפנימיים: אין לכם יכולת לעשות שימוש במכשיר כתוצאה מתקלה ברכיבים הפנימיים? גם במקרה הזה חשוב ביותר לא לקחת את הזמן אלא להגיע כמה שיותר מהר למעבדה מקצועית. 

שברים במסך: במקרה של שברים במסך, חשוב ביותר להקדים תרופה למכה ולהגיע במהירות למעבדה ובה צוות אשר יעשה שימוש במכשור מקצועי לצורך החלפה של מסך. כאשר אתם מבחינים בשברים במסך, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית. 

כפתורים תקועים: כולנו מכירים את הסיטואציה בה אנו מנסים להפעיל את המכשיר אך נתקלים בכפתורים תקועים. אין ספק כי מדובר בבעיה מרכזית אשר מונעת מכם לעשות שימוש במכשיר לאורך זמן רב והדבר מחייב התייחסות.

יתרונות הגעה למעבדה סלולרית

יש לכם בעיה  במכשיר המצריכה תיקון LG G2? ישנם יתרונות רבים להגעה אל מעבדת סלולרי מקצועית ובה תמצאו צוות אשר מקפיד לעבור הדרכות רבות ככל האפשר על מנת להעניק לכם את השירות הטוב והמתקדם ביותר. כעת נפרט את היתרונות השונים: 

תיקון מערכת השמע: אנחנו עושים שימוש לעיתים קרובות במכשיר הסלולרי, לרבות שיחות טלפון עם חברים או קרובי משפחה. מכאן, חשוב ביותר לדאוג לתיקון של מערכת שמע. במידה ואין לכם אפשרות לשמוע את הצד השני כמו שצריך, הרי חשוב ביותר לפנות למעבדה מקצועית בתחום. 

בדיקה מקיפה: נוסף על זאת, מעבדה מקצועית תקפיד לערוך בדיקה מקיפה למכשיר שלכם. הצוות יבצע בדיקה מקיפה של המכשיר שלכם על מנת להבין איזה חלק דרוש להחלפה. 

סבלנות: נוסף על זאת, מעבדה מקצועית תקפיד להעסיק צוות אשר יבצע את התיקון ויפגין מידת סבלנות רבה. כאשר הצוות יהיה סבלני, הרי תהיה לכם האפשרות לדעת כי אתם בידיים טובות ואתם נמצאים במעבדה אשר מתחשבת בצרכים של קהל הלקוחות.

אחריות על תיקון מכשיר LG G2

במסגרת הגעה למעבדת סלולר לצורך תיקון LG G2 חשוב ביותר לוודא כי צוות המעבדה מעניק לכם אחריות על התיקון. ישנם מספר יתרונות לקבלת אחריות וכעת נפרט אודות היתרונות השונים: 

פנייה לצוות במהלך תקופת האחריות: במסגרת תקופת האחריות תהיה לכם האפשרות לפנות אל צוות המעבדה ולהתייעץ איתם לגבי שאלות שונות העולות בקשר לשימוש במכשיר. כך תדעו שיש לכם מקום מקצועי ובו תוכלו לקבל תשובות לשאלות. 

שקט: אין כמו למסור את המכשיר למעבדה מקצועית ובה אתם יודעים כי תזכו ליהנות משקט נפשי בידיעה כי בחרתם את המעבדה המקצועית ביותר.  כאשר תגיעו למעבדה מקצועית ובה תהנו משקט נפשי תוכלו לצאת מהמעבדה בידיעה כי יש לכם כתובת איכותית לפנות אליה.

שאלות ותשובות בנושא תיקון LG G2

כמובן אנחנו בפון-נט מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל דגמי LG.

מחיר תיקון LG משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

אנחנו בפון-נט מספקים את כלל שירותינו בפריסה ארצית.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו