שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

תיקון LG G4

יש לכם מכשיר LG מדגם G4 ואתם צריכים תיקון דחוף עד הבית? צריכים טכנאי שמנוסה עם תיקון LG G4? אנחנו כאן בשביל זה. בפון-נט תוכלו למצוא שירות בפריסה ארצית ובזמינות 24/7, הטכנאים שלנו יגיעו אליכם עד הבית תוך פחות משעה מרגע ההזמנה בכדי שיוכלו לסייע לכם בכל תקלה במכשיר ה-LG G4 שלכם. הזמינו עכשיו שירות תיקון LG G4 דרך מעבדת הסלולר של פון-נט.

תיקון LG G4 מחייב אתכם להגיע למעבדה סלולרית מקצועית. רק במעבדה סלולרית מקצועית ובה טכנאים מוסמכים לביצוע תיקון מכשירי סלולרי מהדגם הנ"ל תזכו לקבל שירות מקצועי אשר יעניק מענה לצרכים שלכם וכתוצאה מכך תעשו שימוש במכשיר במהירות.

 זקוקים לשירות תיקון LG G4? אנחנו כאן בשבילכם
תיקון כל התקלות במכשיר LG G4
כולל אחריות לכל תיקון
הגעה תוך שעה לבית הלקוח
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון LG G4 עד הבית.

תיקון LG G4

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון LG G4 שסיפקנו לאחרונה

אצלנו בחברת הסלולר פון-נט מספקים שירותי תיקון לכל סוגי המכשירים בניידים בשוק, בין שלל השירותים אנו מגישים גם שירות תיקון LG G4. את השירותים שלנו אנו מספקים בכל מקום בארץ ובזמינות תמידית תוך הגעה מהירה של תוך פחות משעה כדי שנוכל לסייע לכם לתקן כל תקלה במכשיר ה-LG G4 שלכם.

בטבלה הבאה מופיעות חלק מפעולות התיקון LG G4 שביצענו לאחרונה עבור ללקוחותינו כולל כמה מאפיינים:

שירות תיקון LG G4 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת שקע טעינה בLG G4 בגבעתייםביצענו ללקוחה החלפת שקע טעינה במכשיר LG G4 לאחר שהמכשיר לא הטעין באופן רציף.350 ₪
החלפת סוללה בLG G4 בקרית חרושת המכשיר של הלקוח איבד מתח במהירות, הגענו עד לביתו וביצענו החלפת סוללה במכשיר.300 ₪
תיקון מסך בLG G4 ברמלההגענו לבית הלקוח וביצענו תיקון מסך שבור.550 ₪

האם תיקון LG G4 מחייב הסמכה מיוחדת?

נכון, אמנם בשנים האחרונות ניתן לראות את רשת האינטרנט מלאה בסרטונים שונים המסבירים כיצד ניתן לתקן את המכשיר. עם זאת, כאשר אתם לא רוצים לגרום לבעיות נוספות במכשיר, כדאי למסור אותו לידי מעבדת סלולר מקצועית ובה צוות טכנאים מקצועי. צוות הטכנאים למד את רזי המקצוע ויש ביכולתו לבצע את התיקון ברמה הגבוהה ביותר וכך לסייע לכם בלי לגרום לשורה ארוכה של נזקים. בבואכם למעבדה סלולרית מקצועית כדאי לכם לבדוק את הדברים הבאים:

האם לטכנאים יש וותק בתחום: חשוב ביותר לבחון האם יש לטכנאים ותק רב בתחום.

שימוש בכלים מתאימים: נוסף על זאת, טכנאים מוסמכים יקפידו לעשות שימוש בכלים מקצועיים לטובת תיקון המכשיר בצורה איכותית.

למה מכשיר LG G4 אינו עובד?

תיקון LG G4 מחייב אתכם להגיע למעבדה סלולרית איכותית ובה צוות טכנאים מקצועי. ישנן סיבות שונות לתיקון המכשיר וכעת נמנה בפניכם את הסיבות השונות:

החלפה של הסוללה: במקרה בו הסוללה אינה פעולת כפי שצריך והסוללה נגרמת במהירות, הדבר מחייב אתכם להגיע למעבדה מקצועית לצורך בדיקה איכותית אשר תעשה על ידי צוות טכנאים מומחים.

החלפה של שקע הטעינה: אם אין לכם אפשרות להטעין את המכשיר ואתם מוצאים את עצמכם ללא יכולת להטעין את המכשיר, ייתכן כי יש לכם בעיות בשקע הטעינה ויש להחליפו. רק במעבדה מקצועית בתחום הסלולרי תוכלו להיות בטוחים כי ההחלפה תתבצע לאחר בחינה מדוקדקת של הבעיה.

קורוזיה: במקרה בו המכשיר שלכם חשוף למים, הרי עשויות להיגרם בעיות שונות למכשיר כמו אי יכולת להפעיל את כפתורי ההפעלה ועוד. במקרה הזה, יש למהר ולהגיע למעבדה מקצועית אשר הטכנאים בה יבחנו את התקלה ויציעו תיקון.

שימו לב, ישנן סיבות שונות לכך כי המכשיר שלכם אינו פועל כפי שצריך. מכאן יש צורך להגיע למעבדה סלולרית ובה מומחים בתחום לצורך תיקון איכותי. תיקון איכותי כולל בין היתר שימוש במכשור מתקדם על מנת לבצע את התיקון ברמה הגבוהה ביותר.

תיקון LG G4 לאחר נפילה למים

נפילה למים של מכשיר סלולרי אינה סיטואציה נעימה למדי. בשנים האחרונות רבים מאיתנו עושים שימוש במכשור הסלולרי מסיבות שונות, בין אם מדובר על עבודה או לצרכים פרטיים. כך או אחרת, רביםם מאיתנו מוצאים את עצמנו לוקחים את המכשיר למקומות שונים.

תיקון LG G4 לאחר נפילה למים מצריך מכם להגיע למעבדה סלולרית מקצועית לצורך תיקון המכשיר. ישנם מספר שלבים חשובים המתבצעים במעבדה הסלולרית על מנת להחזיר את המכשיר למצב בו תוכלו לעשות בו שימוש. 

כעת נציג את השלבים השונים:

הוצאת הסוללה: במצב בו המכשיר נפל למים, הטכנאים במעבדה ידאגו להוציא או להחליף את הסוללה במטרה למנוע קצר חשמלי בחלקים השונים של המכשיר. 

פירוק הרכיבים במכשיר: נוסף על זאת, טכנאים מקצועיים ידאגו לבצע פירוק את המכשיר וייבוש במעבדה סלולרית סטרילית. הטכנאים יבצעו פירוק של החלקים הנשלפים במכשיר הכוללים בין היתר את כרטיס הרחבת הזכרון וכן את כרטיס הסים. הטכנאים יעשו שימוש במכשור על מנת לייבש את החריצים במכשיר וכן את שקע האוזניות.

הקפדה על ייבוש המכשיר: זאת ועוד, טכנאי סלולרי מקצועי ידאג לייבש את המכשיר.

שאלות ותשובות בנושא תיקון LG G4

אנחנו בפון-נט מספקים את כלל שירותינו בפריסה ארצית לגל סוגי המכשירים.

כמובן אנחנו בפון-נט מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל דגמי LG כולל ניקוי קורוזיה.

מחיר תיקון LG משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי, התקשרו ותקבלו הצעה משתלמת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו