שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

תיקון LG V40

יש לכם מכשיר סלולר חדיש מדגם LG V40 שהתקלקל ואתם צריכים שירות מקצועי הכולל הגעה של טכנאי עד הבית במטרה לחזור ולעשות בו שימוש? שירות תיקון LG V40 של חברת פון-נט כולל תיקון של רכיבים שונים במכשיר במטרה לחזור ולעשות בו שימוש. כאשר רכיבים שונים כמו המסך או הסוללה אינם תקינים זה עשוי לגרום לבעיות בהפעלה של המכשיר, ולכן חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית מקצועית על מנת לתקן את המכשיר. הזמינו עכשיו שירות תיקון LG V40 דרך מעבדת הסלולר של פון-נט.

תיקון LG V40 כולל תיקון של רכיבים שונים במכשיר במטרה לחזור ולעשות בו שימוש. כאשר רכיבים שונים כמו המסך או הסוללה אינם תקינים זה עשוי לגרום לבעיות בהפעלה של המכשיר, ולכן חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית מקצועית על מנת לתקן את המכשיר.

 זקוקים לשירות תיקון LG V40? אנחנו כאן בשבילכם
תיקון כל התקלות במכשיר LG V40
כולל אחריות לכל תיקון
הגעה תוך שעה לבית הלקוח
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון LG V40 עד הבית.

תיקון LG V40

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון LG V40 שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בפון-נט מספקים לכל סוגי הלקוחות שירותי תיקון לכל המכשירים הניידים הקיימים בשוק הסלולר, בין היתר גם שירות תיקון LG V40. את השירותים שלנו אנו מספקים בכל מקום בארץ ובזמינות תמידית לאורך כל ימות השבוע. הטכנאי שלנו מגיעים מהר תוך פחות משעה כדי שנוכל לסייע לכם לתקן כל תקלה במכשיר ה-LG V40 שלכם.

בטבלה הבאה מופיעות פעולות תיקון LG V40 שביצענו לאחרונה עבור ללקוחותינו:

שירות תיקון LG V40 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מצלמה קדמית במכשיר LG V40 בחולוןהמצלמה הקדמית במכשיר נפגעה, הגענו לבית הלקוח וביצענו תיקון.400 ₪
החלפת שקע טעינה במכשיר LG V40 באשדודהמכשיר של הלקוח הטעין לסירוגין לכן היה צורך לבצע החלפת שקע טעינה.450 ₪
תיקון קורוזיה במכשיר LG V40 בגבעת עדההמכשיר ניזוק עקב חשיפה לאדים ולחות, ביצענו טיפול וניקוי קורוזיה על מנת לפתור את הבעיה.350 ₪

תיקון LG V40- התחייבות לפתור את הבעיה במכשיר

במידה ואתם זקוקים לשירות הכולל תיקון LG V40 חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית מקצועית ובה תמצאו צוות טכנאים אשר יתחייב לפתור עבורכם את הבעיה באמצעות שימוש במכשור מתקדם ולבצע את התיקון בצורה המקצועית ביותר. מרבית התיקונים מתבצעים על ידי טכנאים מומחים בתחום אשר להם הכשרה מתאימה. תעודת ההכשרה מונפקת על ידי מוסד לימודים בתחום והיא מעידה כי לטכנאים יש את הניסיון הדרוש לפתור את הבעיה.

תיקון המכשיר כולל התייחסות למספר רכיבים שאינם תקינים:

החלפה של הסוללה: כאשר הסוללה נחלשת, הרי טכנאים מקצועיים צריכים לבחון את יעילות הסוללה ולבצע החלפה של הסוללה במידת הצורך. אם הביצועים של הסוללה אינם טובים, הרי ההמלצה היא להחליף את הסוללה. החלפה של הסוללה תתבצע על ידי פירוק המכשיר תוך החלפה של הסוללה הישנה בחדשה.

החלפה של שקע הטעינה: במידה ושקע הטעינה נשחק ואין אפשרות לעשות בו שימוש, הרי יש צורך בהחלפה של שקע הטעינה.  מהם הסימנים החשודים להחלפה של שקע הטעינה? כאשר אין לכם אפשרות להטעין את המכשיר בצורה תקינה או כאשר אתם שומעים רעשים חשודים המעידים על אי יכולת טעינה של המכשיר.

מסך שבור: מבין התקלות השונות, מסך שבור נחשבת לתקלה הנפוצה ביותר ועשויה להיגרם כתוצאה מנפילה. אם אין לכם יכולת להפעיל את המכשיר בשל מסך שבור, הרי תצטרכו להגיע למעבדה סלולרית מקצועית.

כך תשמרו על המכשיר הסלולרי שלכם

תיקון LG V40 מתבצע כאשר אין לכם אפשרות לעשות שימוש במכשיר כמו בעבר. עם זאת,  רגע לפני שאתם מגיעים למצב בו המכשיר אינו תקין, ישנן מספר דרכים בהן תוכלו לשמור על המכשיר שלכם. כעת נציג לכם את הדרכים השונות:

ניקוי המכשיר: על מנת להימנע ממצב של לכלוך והצטברות של אבק על גבי המכשיר, ההמלצה היא להקפיד ולנקות את המכשיר לעיתים קרובות באמצעות שימוש במטלית. הניקיון צריך להתבצע בצורה עדינה על מנת לא לגרום נזק למכשיר.

שמרו על הסוללה: נוסף על זאת, על מנת לעשות שימוש אופטימלי בסוללה ההמלצה היא  לטעון את המכשיר עד שהסוללה מלאה. נוסף על כך, השתדלו לא להשאיר את המכשיר מחובר לשקע הטעינה לאורך לילה שלם.

הימנעו מהורדת אפליקציות מיותרות: יתרה מכך, הימנעו מהורדת אפליקציות מיותרות. ככל שתמנעו מהורדה של אפליקציות מיותרות, כך המכשיר שלכם יפעל בצורה תקינה יותר.

טכנאים מומלצים תיקון LG V40

תיקון LG V40 מחייב אתכם להגיע למעבדה מקצועית על מנת לקבל שירות ברמה גבוהה. טכנאי סלולרי מומלץ יהיה איש מקצוע אשר ישקיע מזמנו לטובת תיקון המכשיר שלכם באמצעות שימוש בכלים איכותיים.  לצורך מציאה של טכנאי סלולרי מומלץ, ההמלצה היא לבחון את הפרמטרים הבאים:

קראו חוות דעת: על מנת למצוא טכנאי סלולרי מומלץ, ההמלצה היא לקרוא חוות דעת מטעם לקוחות ממליצים וכך לבחור את איש המקצוע אשר זכה לחוות דעת חיובית.

שיחה מקדימה: נוסף על כך, חשוב ביותר לערוך עמו שיחה מקדימה ולבחון את הידע שלו. טכנאי סלולרי מקצועי ידע לבצע אבחון מקיף למכשיר ולפתור את הבעיה בהקדם על מנת לאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש במכשיר.

שאלות ותשובות בנושא תיקון LG V40

אנחנו בפון-נט מספקים את כלל שירותינו בפריסה ארצית וגם תיקוני LG מכל הסוגים.

כמובן אנחנו בפון-נט מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל דגמי LG וביניהם גם דגם V40 .

מחיר תיקון LG משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי, התקשרו להזמין היום. 

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו