שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

החלפת שקע טעינה לאייפון 7

תוכן עניינים

שירות החלפת שקע טעינה לאייפון 7 עד בית הלקוח

יש לכם בעיות טעינה במכשיר האייפון 7? זקוקים לטכנאי סלולר מקצועי שידאג לטפל בכל תקלה? אנחנו בפון-נט מספקים את כל שירותי תיקון הסלולר שתזדקקו להם. שירות החלפת שקע טעינה לאייפון 7 הוא שירות המבוצע על ידי טכנאי הסלולר שלנו שהם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום שיפתרו כל בעיה בשבילכם. הזמינו עכשיו החלפת שקע טעינה לאייפון 7 דרך פון-נט.

מכשיר אייפון 7 נחשב לאחד המכשירים המבוקשים ביותר ולכן חשוב לבחון כי המכשיר עובד בצורה תקינה. כאשר יש בעיה בשקע הטעינה המצריך החלפת שקע טעינה לאייפון 7, חשוב ביותר להגיע לקבלת שירות מקיף אשר יאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר

זקוקים להחלפת שקע טעינה לאייפון 7? זה המקום בשבילכם
החלפת שקע טעינה ותיקון כל דגמי אייפון
כולל אחריות בסיום השירות 
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים נוחים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות החלפת שקע טעינה לאייפון 7 עד הבית.

החלפת שקע טעינה לאייפון 7

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי החלפת שקע טעינה לאייפון 7 שסיפקנו לאחרונה

שקע טעינה תקול זו תקלה נפוצה ומאוד מתסכלת, המכשיר מטעין לסירוגין או לא מטעין בכלל ויש צורך בהחלפת שקע טעינה לאייפון 7. תיקון כזה מצריך את ניסיונו של טכנאי סלולר מנוסה ומיומן בתיקון תקלות מסוג זה, טכנאי סלולר דרך חברת סלולר מקצועית יגיע בכל שעה ביום ולכל מקום.

בטבלה שלפניכם מופיעות חלק מפעולות החלפת שקע טעינה לאייפון 7 שביצענו לאחרונה עבור הלקוחות שלנו:

שירות החלפת שקע טעינה לאייפון 7 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת סוללה ושקע טעינה באייפון 7 באשדודהחלפנו סוללה ישנה של אייפון 7 וביצענו תיקון לשקע הטעינה לאחר שהמכשיר של הלקוח לא הטעין.550 ₪
החלפת שקע טעינה לאייפון 7 בכפר יונהביצענו החלפת שקע טעינה ללקוח עם בעיות טעינה, בנוסף סיפקנו גם מטען חדש ללקוח.500 ₪
החלפת שקע טעינה לאייפון 7 באופקיםהחלפנו שקע טעינה במכשיר מסוג אייפון 7 לאחר שהמכשיר לא הטעין באופן רציף.300 ₪

סיבות להחלפה של שקע טעינה לאייפון 7

ישנן סיבות שונות להגעה אל מעבדת סלולרית לצורך החלפת שקע טעינה לאייפון 7. כעת נפרט בפניכם את הסיבות השונות: 

שימוש לא זהיר בשקע הטעינה: אחת הבעיות המצריכות הגעה למעבדה סלולרית היא שימוש לא זהיר בשקע הטעינה. כאשר עושים שימוש לא זהיר בשקע הטעינה, חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית מקצועית לטובת תיקון מקיף. 

המגעים של החיבור התרופפו: כאשר המגעים של החיבור התרופפו חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית מקצועית על מנת לתקן את המכשיר ולמנוע מצב בו המגעים של החיבור אינם רופפים. 

הימצאות של המכשיר באזור לח אם אזור הכולל לכלוך: נוסף על זאת במקרה בו המכשיר נמצא באזור לח או באזור מלוכלך, חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית על מנת לוודא כי המכשיר אינו מלוכלך וכך לא נגרם נזק למכשיר. במידה ואתם נמצאים באזורים בהם יש לחות, קיים סיכוי כי מים חדרו לשקע הטעינה ונוצרה פגיעה במעגלים החשמליים.

מה אפשר לעשות רגע לפני החלפת שקע טעינה?

רגע לפני שאתם מגיעים למעבדה סלולרית לצורך החלפת שקע טעינה לאייפון 7 חשוב ביותר לשלול בעיות אחרות ולוודא כי אין בעיה בשקע. מה כדאי לבדוק רגע שאתם מגיעים למעבדה מקצועית: 

היעדר של חיבור חשמל: לעיתים עשויה להיות בעיה במכשיר הסלולרי אשר אתם עשויים להיות משוכנעים כי מדובר בשקע, אך למעשה מדובר בהיעדר של חיבור חשמל. 

שקע חשמל שאינו עובד: עוד בעיה אשר עשויה להופיע כי בעיה בשקע החשמל. חשוב לוודא כי שקע החשמל עובד ובמידה ולא יש להטעין את המכשיר ממקור אחר של חשמל. 

בחינת איכות הכבל: נוסף על כך,  חשוב ביותר לוודא כי הכבל בו אתם עושים שימו איכותי ביותר. שימו לב, רוב הכבלים המוצעים למכירה בחנויות השונות הם באיכות לא גבוהה במיוחד. בשל העובדה כי רובנו עושים שימוש רב בכבלים, ייתכן כי מדובר בבעיה בכבל.

תיקון עצמאי או הגעה למעבדה סלולרית

במקרה כי הבעיה היא אכן בשקע הטעינה ואין לכם האפשרות להפעיל את המכשיר או להטעין את המכשיר בצורה איכותית, הרי הגעה למעבדה סלולרית תאפשר לכם לדעת כי הגעתם למקום הנכון. אמנם כיום תמצאו לא מעט סרטונים אשר יאפשרו לכם לבצע את ההחלפה בכוחות עצמכם באמצעות הסברים שונים, אבל אתם לא ממש אנשי מקצוע ולכן לא כדאי לקחת סיכון כי תגרמו נזק רב למכשיר. 

מאידך, הגעה למעבדה סלולרית לצורך החלפת שקע טעינה לאייפון 7 תאפשר לכם לדעת כי המומחים במעבדה יבצעו את התיקון ברמה הגבוהה ביותר.  למה כדאי לכם להגיע למעבדה סלולרית? הנה מספר סיבות: 

ניסיון של צוות המעבדה: לכם אין את הניסיון הדרוש לביצוע החלפה של שקע הטעינה. לעומת זאת, כאשר תגיעו למעבדה מקצועית ובה צוות מומחים בתחום תהיו בטוחים כי הצוות בעל ניסיון רב בתחום. צוות בעל ניסיון רב יבצע את ההחלפה תוך שימוש במכשור המתאים ואתם תוכלו להיות מרוצים ולדעת כי הגעתם למקום הנכון. 

מכשור מקצועי: כאשר אתם מבצעים תיקון עצמאי, הרי אתם עושים שימוש במכשור שאינו מקצועי מספיק והתוצאה היא גרימת נזק משמעותי למכשיר שלכם. עם זאת, כאשר אתם בוחרים להגיע למעבדה סלולרית, אתם יודעים כי המעבדה הינה מעבדה ובה מומחים אשר יעשו שימוש במכשור מקצועי בלבד לטובת החלפה של שקע הטעינה.

שאלות ותשובות בנושא החלפת שקע טעינה לאייפון 7

חשוב לוודא שהתקלה היא אכן בשקע הטעינה ולא במטען על ידי בדיקת מטען אחר, במקרה של החלפה יש לבצע רק דרך מקום המשתמש בחלקי חילוף מקוריים.

לפני שאנו מחברים את מכשיר האייפון יש לוודא שאנו מחברים נכון ולא הפוך, והכי חשוב לבצע זאת בעדינות.

כמובן, הטכנאים של פון-נט יבצעו החלפת שקע טעינה בכל דגם של אייפון.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו