שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

תיקון מסך אייפון XR

איבדת תשומת לב לשנייה ונפל לכם האייפון? המסך של האייפון שלכם נשבר ואתם חייבים לטפל בזה מייד? זקוקים לשירותיה של מעבדת סלולר בדחיפות? אצלנו בפון-נט נדאג לספק את השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל. שירות תיקון מסך אייפון XR של פון-נט כולל הגעה מהירה וזמינות 24/7 עם אחריות המסופקת בסיום כל תיקון, הטכנאים שלנו ידאגו לתקן כל בעיה באייפון XR ביסודיות ובמקצועיות. הזמינו עכשיו שירות תיקון מסך אייפון XR דרך חברת פון-נט.

תיקון מסך אייפון XR במעבדה מקצועית מאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר האייפון ללא כל בעיה. בין אם מדובר בחוסר יכולת להפעיל את כפתורי ההפעלה או בעיה כתוצאה ממסך סדוק, קיימת חשיבות רבה לטפל בבעיה. רק במעבדה מקצועית בתחום תמצאו את הפתרון המקיף ביותר.

זקוקים לתיקון אייפון XR? אנחנו כאן בשבילכם
תיקון כל סוגי התקלות באייפון XR
כולל אחריות
הגעה תוך פחות משעה לבית הלקוח
מחירים נוחים לכל כיס
זמינות 24/7 ושירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון אייפון XR עד הבית.

תיקון מסך אייפון XR

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון אייפון XR שסיפקנו לאחרונה

אצלנו בפון-נט תקבלו מגוון רחב של שירותי תיקון לכל סוגי המכשירים הסלולריים, בין היתר אנו מתקנים את כל דגמי האייפון, גם אייפון XR. שירות תיקון מסך אייפון XR יסופק על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום שידאגו לתקן את המסך ביעילות ללא גרימת כל נזק למכשיר. בנוסף, על כל תיקון תקבלו תעודת אחריות.

לפניכם טבלה המציגה את פעולות התיקון שביצענו עבור לקוחות בעלי אייפון XR ועלויות השירות השונות:

שירות תיקון מסך אייפון XR שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מסך אייפון XR בקריותתיקנו מסך מכשיר מסוג אייפון XR לאחר שהמסך נשבר והמגע נפגע.400 ₪
תיקון מסך אייפון XR בתל אביבהמסך של הלקוחה נשבר, ביצענו החלפת מסך במכשיר האייפון של הלקוחה.550 ₪
תיקון מסך אייפון XR בחדרהביצענו תיקון מסך ללקוח שמסך המכשיר שלו נשבר.350 ₪

כל הסיבות לתיקון מסך אייפון XR

תיקון מסך אייפון XR מאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש במכשיר במהירות רבה. ישנן סיבות שונות אשר גורמות לבעיות במסך וכעת נפרט אודות הסיבות:

שבירת מסך: אם אתם מחזיקים את מכשיר האייפון ללא כל הגנה, הרי ייתכן כי תמצאו את עצמכם מתמודדים עם מסך שבור. שבירה של מסך אינה ברירת מחדל ולכן חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית מקצועית על מנת לקבל שירותי תיקון ברמה גבוהה.

מסך פנימי שבור: כאשר אתם נתקלים במסך פנימי שבור, הרי  חשוב ביותר להגיע לקבלת שירות אצל מעבדה מקצועית בתחום. 

מסך לבן: במקרה של מסך לבן ובו אין לכם האפשרות לראות מה מתרחש במכשיר האייפון שלכם, הרי חשוב ביותר למסור את המכשיר לידי מעבדה מקצועית בתחום. 

מסך עם פסים: בבואכם להבחין במסך עם פסים- מצב אשר עשוי להיגרם כתוצאה מנפילת המסך, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה ובה מומחים על מנת לקבל שירות מקצועי. 

שימו לב, כאשר אתם מבחינים בכל התרחישים הנ"ל חשוב ביותר להגיע כמה שיותר מוקדם למעבדה סלולרית מקצועית במטרה לתקן את מכשיר האייפון. אם תדחו את ההגעה, ייתכן ולא תוכלו לעשות שימוש במכשיר שלכם לאורך זמן רב.

תיקון מסך מקצועי על ידי טכנאים מוסמכים

תיקון מסך אייפון XR אשר יתקיים במעבדה סלולרית מקצועית יכלול  צוות טכנאים מנוסים ובעלי ניסיון רב. תיקון מסך מקצועי יאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר האייפון תוך זמן קצר. למה כדאי להגיע למעבדה ובה טכנאים מוסמכים- הנה כל הסיבות:

מיומנות רבה: במקרה של תיקון מסך אייפון רק טכנאים מיומנים בתיקון מסך יכולים לבצע את המשימה בצורה הטובה ביותר. תיקון מסך לא יכול להתבצע על ידי כל אחד אלא רק על ידי מומחים בתחום אשר רכשו ניסיון רב בתחום. 

מוטוריקה עדינה: נוסף על זאת, תיקון מסך אייפון מחייב את הטכנאים לפעול בצורה עדינה כמה שיותר על מנת לשמור על המכשיר. 

מכשיר אייפון מדגם זה נחשב עדין במיוחד ומחייב התייחסות עדינה מצד הטכנאים במטרה לשמור על המכשיר. 

חסכון בהוצאות: בבואכם למסור את המכשיר לידי טכנאים מוסמכים אתם חוסכים לא מעט כסף באמצעות מסירה של המכשיר למעבדה מקצועית- רק במעבדה מקצועית תזכו לקבלת השירות הטוב ביותר. 

קבלת אחריות על התיקון: נוסף על כך, טכנאים מוסמכים לא יהססו להעניק לכם אחריות על התיקון וכך תוכלו להגיע למעבדה במידת הצורך. 

התחייבות של מעבדת סלולר מקצועית

מעבדה סלולרית מקצועית מתחייבת להעניק שירותי תיקון מסך אייפון XR ברמה גבוהה. שימו לב, מעבדה מקצועית תתחייב להעניק לכם שירות איכותי אשר יכלול את הנקודות הבאות:

שימוש בחלפים מקוריים: רק במעבדה סלולרית מקצועית ניתן להבחין כי צוות הטכנאים יעשה שימוש בחלפים מקוריים לטובת תיקון מקיף. כאשר הטכנאים בחרו לעשות שימוש בחלפים מקוריים, הרי הם יבחנו את טובת הלקוחות מעל הכל.

מהירות תיקון: מעבדה מקצועית תעסיק צוות טכנאים אשר יבצע את התיקון במהירות רבה במטרה לאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש במכשיר במהירות רבה. 

מסירת מידע: יתרה מכך, טכנאים במעבדה לא יהססו למסור לכם את כל המידע הדרוש בנוגע לתיקון המכשיר שלכם.

שאלות ותשובות בנושא תיקון מסך אייפון XR

אנחנו בפון-נט מספקים את כלל שירותינו בפריסה ארצית הכוללת תיקונים לכל סוגי האייפונים.

מחיר תיקון מסך אייפון משתנה בעיקר לפי חומרת התקלה ושעת הזמנת הטכנאי.

את כל שירותי תיקון הפלאפונים שלנו אנחנו מספקים בזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו ברחבי המדינה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו