שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

תיקון מסך LG G7

מכשיר הLG G7 נחשב למכשיר מתקדם מאוד ויכול לקרות מצב שבו המסך מפסיק לתפקד או אפילו נשבר. במקרה כזה את צריכים מעבדת סלולר מקצועית שמספקת שירותי תיקון איכותיים עד פתח הבית שלכם. פון-נט זה המקום שבו תוכלו למצוא בין שירותי התיקון לכל סוגי המכשירים גם שירות תיקון מסך LG G7. אנו נגיע בכל שעה במהלך היום ולכל מקום בארץ. הזמינו עכשיו שירות תיקון מסך LG G7 דרך חברת פון-נט.

אם המסך במכשיר הסלולרי עושה לכם בעיות, הרי תיקון מסך LG G7 הכרחי. תיקון במעבדה סלולרית מקצועית  יסייע לכם להמשיך ולהפעיל את המכשיר ללא בעיות. הגעה למעבדה מקצועית תפגיש אתכם עם טכנאים מנוסים אשר להם ידע רב.

מחפשים שירות תיקון מסך LG G7? הגעתם למקום המתאים
תיקון כל סוג תקלה בכל דגמי LG
אחריות בסיום כל תיקון מסך
הגעה תוך שעה אחת בלבד לבית הלקוח
מחירים נוחים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון מסך LG G7 עד הבית.

תיקון מסך LG G7

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון מסך LG G7 שסיפקנו לאחרונה

בין מגוון השירותים, לתיקוני ניידים מכל הסוגים, שתוכלו למצוא באתר שלנו אנו מציעים גם המיוחד שירות תיקון מסך LG G7. את השירות הזה אנו מספקים בפריסה ארצית ובזמינות מסביב לשעון. השירות מבוצע על ידי טכנאים מוסמכים, בעלי נסיון רב שביצעו החלפות וביצעו תיקון מסך LG פעמים רבות ומבצעים זאת בצורה יסודית ומקצועית. שירות תיקון מסך LG G7 מחזיר לכם את השליטה על הנייד.

הטבלה שלפניכם מציגה חלק מפעולות תיקון מסך LG G7 שביצענו לאחרונה:

שירות תיקון מסך LG G7 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מסך מכשיר LG G7 בנס ציונהביצענו תיקון מסך במכשיר LG G7 ללקוחה שהתלוננה שהמכשיר הפסיק להגיב למגע.300 ₪
תיקון מסך LG G7 בגני תקווהלקוח הביא מכשיר עם מסך תקול, ביצענו החלפת מסך במכשיר מסוג LG G7 של הלקוח.350 ₪
תיקון מסך LG G7 בגן יבנהביצענו תיקון מסך LG G7 בבית לקוח בגן יבנה, בנוסף סיפקנו לו מגן זכוכית ומטען.500 ₪

איתור התקלה באמצעות התבוננות על המסך

איך אפשר בלי מכשיר הסלולרי? כיום לכולם יש מכשירים סלולריים והדגם הנ"ל נחשב לאחד הדגמים הפופולריים ביותר. בכל זאת, כאשר יש תקלה, חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית מקצועית ובה טכנאים בעלי ניסיון רב. 

טכנאי סלולרי הם אנשי מקצוע בעלי הבנה רחבה בתחום, אבל רגע לפני שאתם מגיעים למעבדה לצורך תיקון מסך LG G7 ישנן פעולות אשר תוכלו לעשות:

הקדישו זמן לראות האם המסך מרצד: על מנת לבחון האם יש בעיות במסך, כדאי להקדיש כמה דקות ולראות אם המסך מרצד. במידה והתשובה חיובית, יהיה עליכם להגיע למעבדה סלולרית לצורך החלפה של המסך. 

מסך שחור: אם אתם מסתכלים על מסך הסלולרי מבחינים במסך שחור, הרי זה סימן שיש לכם בעיה במסך. לצורך כך, חשוב ביותר לא לעשות שימוש במכשיר אלא למהר ולהגיע למעבדה סלולרית. 

אם הבחנתם באחת התקלות, הרי חשוב ביותר לא לעשות שימוש במכשיר להגיע כמה שיותר מהר לתיקון של המסך. תיקון מסך יתבצע במעבדה מקצועית. בשיחת הטלפון המקדימה עם הטכנאים תהיה לכם האפשרות לעדכן אותם לגבי התקלה וכך זמן התיקון יהיה קצר יותר והמכשיר הסלולרי שלכם יחזור אליכם תוך זמן קצר.

דגשים חשובים לקראת תיקון מסך LG G7

רגע לפני שאתם מגיעים למעבדה סלולרית לצורך תיקון מסך  LG G7 ישנם מספר דגשים חשובים אשר אתם צריכים לדעת ולהיות ערוכים:

וודאו כי הטכנאים עושים שימוש בחלקי חילוף מקוריים: רגע לפני שאתם מגיעים למעבדה סלולרית לצורך תיקון מסך, חשוב ביותר לוודא עם הטכנאים של המעבדה שהם עושים שימוש בחלקי חילוף מקוריים. 

תיקון המסך נעשה באמצעות מוטוריקה עדינה: תיקון המסך נעשה באמצעות מוטוריקה עדינה. טכנאים במעבדה סלולרית יעשו שימוש במכשור מתאים על מנת לתקן את המסך בצורה מקצועית. שימוש במוטוריקה עדינה יאפשר לתקן את המסך בצורה טובה. במקרים בהם יש בעיה במסך, הרי עדינות תועיל לעבודה מקצועית.

למה לא לפתוח את המכשיר הסלולרי לבד?

יש לכם תקלה במסך ואתם רוצים לעשות שימוש במכשיר? סביר להניח כי נתקלתם במסך שבור או שחור או סימנים אחרים המעידים על בעיה במסך.  אם ניסיתם לתקן את המסך לבד, הרי  ישנן סכנות שונות בקבלת ההחלטה הכוללת תיקון מסך LG G7:

התיקון לא מחזיק מעמד זמן רב: אם ניסיתם לתקן את המכשיר הסלולרי שלכם באמצעות צפייה בסרטונים ביוטיוב, הרי התוצאה לא תחזיק מעמד זמן רב.  אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם ללא שימוש בסלולרי, הרי לא כדאי לנסות ולתקן את המכשיר לבד. 

אמצעי תיקון לא מקצועיים עשויים לגרום נזק רב יותר: נוסף על זאת, שימוש באמצעי תיקון שאינם מקצועיים עשויים לגרום נזק רב יותר ולכן לא רצוי לעשות בהם שימוש על מנת לא להגיע למצב ובו יש צורך בהחלפת המכשיר.

יש לזכור כי ניסיונות לתקן את המכשיר לבד וללא סיוע מטעם טכנאים מוסמכים עשוי להחמיר את הבעיה ורק ירחיק אתכם מהסלולרי שלכם לתקופה ארוכה.  אם ניסיתם לתקן את המסך באמצעות כיבוי המכשיר או באמצעות כלים לא מתאימים, הרי אתם רק גורמים נזק משמעותי. במקום זה, כדאי להגיע למעבדה סלולרית ולהשאיר את העבודה לידי טכנאים מוסמכים.

שאלות ותשובות בנושא תיקון מסך LG G7

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים וגם לLG G7 כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

כן, אצלנו בחברת פון-נט תוכלו למצוא את כל סוגי התיקונים, מתיקון מיקרופון ועד תיקון מצלמה וכל זאת לכל דגמי LG.

כל השירותים של חברת פון-נט מסופקים בזמינות מסביב לשעון ובהגעה מהירה לבית הלקוח כולל תיקון מסך בדגם LG G7.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו