שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

תיקון מסך LG V10

שבר במסך המכשיר הסלולרי שלכם יכול להיות בעייתי עד כדי אי יכולת להשתמש בנייד. צריכים שירות תיקונים מקצועי עד אליכם הביתה? פון-נט מספקת שירות תיקון מסך LG V10 ללקוחות בפריסה ארצית ובזמינות בכל ימות השבוע וגם בלילה. הטכנאים שלנו יגיעו אליכם במהירות ויבצעו כל תיקון במכשיר הLG שלכם שתזדקקו לו. הזמינו מייד תיקון מסך LG V10 דרך חברת פון-נט.

חושדים כי המסך של המכשיר שלכם אינו תקין? מסך שבור או סדוק פוגם ביכולת שלכם להמשיך ולהפעיל את המכשיר בצורה טובה. תיקון מסך LG V10 יתבצע במעבדה איכותית ובה סביבה סטרילית. צוות של טכנאי מעבדה מקצוענים יעמדו לשירותכם ויסייעו לכם בכל הקשור לתיקון המכשיר. הגעה למעבדה מקצועית תאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי תוכלו להפעיל את המכשיר בלי כל בעיה.

 מחפשים שירות תיקון מסך לLG V10? אנחנו כאן בשבילכם
תיקון כל סוג תקלה במכשיר LG V10 כולל אחריות לכל תיקון
הגעה תוך שעה לביתכם
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון מסך LG V10 עד הבית.

תיקון מסך LG V10

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון מסך LG V10 שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בפון-נט מתקנים את כל סוגי המכשירים הניידים בשוק הסלולר כולל כל דגמי LG, במקצועיות ובזול. בשירות תיקון מסך LG V10 ובכל שאר שירותי התיקונים שלנו הטכנאי יבצע את החלפת או תיקון המסך לפי הצורך ויגיע עד הבית של הלקוח. הטכנאים שלנו יגיעו לכל מקום בארץ בכל שעה במהלך היום וגם בלילה, לסייע לכם בכל תקלה במכשיר שלכם.

ריכזנו בשבילכם בטבלה כאן למטה כמה ממקרי החלפת המסך במכשיר LG V10 שביצענו בזמן האחרון:

שירות תיקון מסך LG V10 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מסך LG V10 בבת יםתיקנו מסך מכשיר מסוג LG V10 לאחר שהמסך נשבר והמגע נפגע.400 ₪
תיקון מסך LG V10 בגבעתייםהמסך של הלקוחה נשבר, ביצענו החלפת מסך במכשיר הLG של הלקוחה.550 ₪
תיקון מסך LG V10 בגדרהביצענו תיקון מסך ללקוח שמסך המכשיר שלו נשבר.350 ₪

4 שלבים לבדיקת המסך

תיקון מסך LG V10 יתבצע אך ורק במעבדה סלולרית מקצועית ובה צוות טכנאים אשר להם ידע וניסיון רב בתחום לצורך פירוק המכשיר לטובת תיקון המסך. אם אתם חוששים כי יש בעיה במסך והדבר משפיע על היכולת שלכם לעשות שימוש במכשיר, הרי אין מקום לדחייה ויש למהר ולהגיע למעבדה מקצועית ובה צוות איכותי אשר לו הכלים והידע המתאים ביותר לבחון את התקלה במסך ובמידת הצורך לבצע החלפה של המסך באמצעות שורה של כלים מתקדמים.

ישנם מקרים בהם יהיה צורך לבצע החלפה של מסך ישן בחדש והדבר יכלול פירוק הרכיבים לטובת התיקון. עם זאת, כאשר אתם חושדים כי יש בעיה במסך, בין אם מדבור במסך מרצד או בין אם מדובר במסך שחור ישנן מספר פעולות אשר באפשרותכם לבצע טרם ההגעה למעבדה. ביצוע הפעולות השונות יאפשר לכם למזער את הנזק הנגרם וכך להגיע למעבדה במצב בו המכשיר שלכם מוכן לתיקון המסך על ידי מקצוענים.

וודאו את התקלה: האם אתם מבחינים במסך סדוק או מסך שחור? חשוב ביותר לוודא את התקלה על מנת להסבירה לצוות טכנאים במעבדה.

הסירו את כיסוי המסך: במידה ויש לכם כיסוי מסך, הרי יש להסירו טרם ההגעה למעבדה.

הסירו את המדבקות על גבי המסך: זאת ועוד, חשוב ביותר להסיר את המדבקות אשר הדבקתם על גבי המסך.

כאשר תבצעו את הפעולות השונות תהיו בטוחים כי מסרתם את המכשיר למעבדה כאשר הקפדתם לא לגרום נזק נוסף אלא שמרתם על המכשיר. מסירת המכשיר לידי מעבדה מקצועית תבטיח תיקון איכותי.

מתי יהיה צורך בהחלפת מסך?

לשאלה מתי יהיה צורך בהחלפה של מסך, התשובה היא כי תיקון  מסך LG V10 אשר יצריך החלפה של מסך יתרחש במקרה בו התגלה סדק חיצוני. במקרה בו התגלה סדק חיצוני, הרי חשוב ביותר לפנות למעבדה סלולרית מקצועית לצורך תיקון איכותי של המכשיר. שימו לב, סדק חיצוני של הזכוכית עשוי לגרום נזק לתפעול של המכשיר ולכן יש חשיבות רבה לתקן את המכשיר במהירות באמצעות הגעה למעבדה סלולרית מקצועית. תיקון סדק חיצוני יתבצע במעבדה ובה יש מכשור מתאים ובסביבה סטרילית. התנאים הנ"ל חייבים להתקיים על מנת שהתיקון יצליח וכך יתאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר במהירות רבה.

איך תדעו כי מדובר בחלקי חילוף מקוריים?

תיקון מסך LG V10 מצריך מצוות הטכנאים להחליף את המסך הישן בחדש. ההחלפה צריכה לכלול חלקי חילוף מקוריים, זאת במטרה לאפשר לכם לעשות שימוש תקין במכשיר לאורך זמן רב. כאשר החלפת מסך תתבצע באמצעות חלקי חילוף מקוריים תדעו כי הגעתם למעבדה סלולרית מקצועית. 

כיצד תדעו כי מדובר בחלקי חילוף מקוריים? תוכלו לבצע בדיקה לבד באמצעות הצגת תמונה לבנה על המסך וכיוון הבהירות לעוצמה הגבוהה ביותר. מכאן, כאשר התמונה תהיה לבנה תוכלו להיות בטוחים כי המסך מקורי. לעומת זאת, כאשר התמונה אינה בצבע לבן, הרי אין מדובר על מסך מקורי. בבואכם למעבדה סלולרית חשוב ביותר להתעקש על חלקי חילוף מקוריים.

שאלות ותשובות בנושא תיקון מסך LG V10

מחיר תיקון מסך LG V10 משתנה בעיקר לפי רמת החומרה של התקלה ושעת הזמנת הטכנאי לביצוע התיקון. 

כמובן אנחנו בפון-נט מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל דגמי LG ולכל סוגי הניידים האחרים, בכל שעות היום ובזמינות בכל ימות השבוע.

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה כולל לדגם LG V10.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו