שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון אפל ווטש

תוכן עניינים

שירות תיקון אפל ווטש עד בית הלקוח

זקוקים לשירות תיקון אפל ווטש באופן דחוף? מחפשים מעבדת סלולר מקצועית שתבצע תיקון מסך או ניקוי קורוזיה מבלי לגרום נזק לשעון החכם? ובכן, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בפון-נט תקבלו שירות מקצועי מטכנאים מוכשרים בטיפול בשעונים של אפל. מעבר לעבודה האיכותית שהטכנאים שלנו מספקים, השירות הוא תוך שעה מרגע ההזמנה ובזמינות 24/7. אז הזמינו עכשיו שירות תיקון אפל ווטש דרך חברת פון-נט.

מבין המכשירים השונים, אין ספק כי אפל ווטש מסמל את קדמת הטכנולוגיה- האפשרות להתעדכן בכל מה שקורה בעולם בכף היד שלכם. לעיתים בדומה למכשירים אחרים, המכשיר מתקלקל ואז יש צורך להגיע למעבדה מקצועית לצורך תיקון אפל ווטש. בבואכם למעבדה מקצועית, תזכו לקבלת שירות מקיף ואיכותי שיאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש בשעון.

 מחפשים שירות תיקון אפל ווטש? הגעתם למקום המתאים
תיקון לכל סוגי המכשירים
אחריות הניתנת בסיום כל תיקון
הגעה מהירה עד פתח בית הלקוח
מחירים נוחים ביחס למחירי השוק
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון אפל ווטש עד הבית.

תיקון אפל ווטש

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון אפל ווטש שסיפקנו לאחרונה

השעונים של חברת אפל הם פיסת טכנולוגיה מרשימה מאוד. אך למרות שבנוי בצורה מושלמתץ כם לשעון החכם של ענקית הטכנולוגיה יש תקלות לפעמים. אם נשבר לכם המסך של השעון או שנקרעה לכם רצועה אנחנו כאן להעניק לכם שירות עד הבית ולתקן לכם את השעון במקצועיות ועוד היום.

תוכלו למצוא בטבלה שהכנו פירוט על חלק מפעולות תיקון אפל ווטש שביצענו לאחרונה ואת עלויות השירות:

שירות תיקון אפל ווטש שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת מסך באפל ווטש בנתניהביצענו החלפת מסך ללקוח בנצרת בשעון החכם שלו לאחר שזה נפל ונשבר.570 ₪
תיקון כפתור באפל ווטש בעפולההגיעה לקוחה עם שבר בבכפתור של הווטש, החלפנו את הכפתור תוך שעה.440 ₪
תיקון רצועה באפל ווטש בחדרהביצענו תיקון רצועה באפל ווטש לאחר שכלב אכל את הרצועה המקורית.390 ₪

3 תקלות מצריכות תיקון אפל ווטש

החלפת סוללה: שימו לב, כאשר הסוללה אינה תקינה והשעון אינו עובד כשורה, הרי זה בדיוק הזמן המתאים להגיע למעבדה מקצועית על מנת לקבל שירות איכותי ומקיף. החלפת סוללה במעבדה מקצועית תאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר בצורה תקינה.

החלפת מסך שעון: במקרה בו המסך אינו תקין, בין אם מדובר על מסך סדוק או מסך שבור, אי אפשר להתעלם מכך אלא יש להגיע למעבדה איכותית לצורך קבלת שירות. 

בעיית חומרה: כאשר החיבור רופף ואתם לא מצליחים להפעיל את השעון, הרי זה מעיד על בעיה וחשוב ביותר לבחון את הבעיה במעבדה מקצועית.

מטען בעייתי: בעיה נוספת עשויה להיות בטעינה. כאשר מדובר על מטען בעייתי, אתם עשויים לחוות בעיות בטעינה של השעון ולכן חשוב ביותר לבחון זאת באמצעות הגעה למעבדה מקצועית במטרה לבחון מה הבעיה בצורה מקיפה יותר. על מנת לוודא כי המטען עובד כשורה ניתן לטעון את השעון עד ל90%, מה שיבטיח כי לא תהיה בעיה והשעון לא יכבה במהירות. עם זאת, כאשר אתם מבחינים בבעיה, אין טעם לחכות אלא יש להגיע במהירות רבה למעבדה.

שימו לב, כאשר הבחנתם באחת הבעיות, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית בתחום על מנת לקבל את השירות האיכותי ביותר הכולל תיקון אפל ווטש. כאשר תגיעו למעבדה איכותית, הרי תוכלו להתוודע לצוות טכנאים מסור ובעל ניסיון רב בתחום אשר יבחן בצורה מדוקדקת את הבעיה על מנת להציע את הפתרון הטוב ביותר.

השעון לא נדלק? האם אפשר לפתור את הבעיה לבד?

מכירים את הסיטואציה בה השעון אינו נדלק ואין לכם אפשרות לעשות בו שימוש לאורך זמן רב? בשנים האחרונות אנו רגילים לשינויים בתחום הטכנולוגיה ולהיות מעודכנים בנעשה בכל שעות היממה ולכן בעיה בהפעלת השעון עשויה להשאיר אתכם מחוץ למשחק. מכאן, חשוב ביותר לנסות ולהפעיל את השעון. ניתן לנסות להפעיל את השעון לבד והפעולה כוללת מספר שלבים:

לחיצה ארוכה: חשוב ביותר ללחוץ לחיצה ארוכה במרכז השעון על מנת לכבות את השעון.

הפעלה מחדש: לחיצה ארוכה משמעותה הפעלה מחדש של המכשיר ואפשרות שלכם לבדוק האם המכשיר תקין וניתן לעשות בו שימוש.

בחנו את כבל הטעינה: נוסף על כך, חשוב ביותר לבחון את כבל הטעינה ולוודא כי כבל הטעינה אינו פגום והמשמעות היא טעינה שאינה תקינה.

שימו לב, אם ביצעתם את הפעולות השונות ועדיין יש לכם בעיה בהפעלת המכשיר, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית בתחום לצורך תיקון אפל ווטש.  כאשר תגיעו למעבדה מקצועית, תפגשו טכנאים מיומנים ובעלי ניסיון בתיקון שעון מדגם זה אשר ברשותם מכשור מתקדם לתיקון איכותי.

איך למנוע תקלה באפל ווטש?

אם אתם לא רוצים שתהיה לכם בעיה בשעון, הרי חשוב ביותר לוודא כי אתם מקפידים על מספר שלבים שנפרט כעת:

הקפדה על ניקיון: בדומה למכשור טכנולוגי אחר, גם מכשור זה חשוב ביותר לנקות על מנת לוודא כי השעון נקי ואין בו לכלוך או כל דבר אחר אשר עשוי לפגום בתקינות שלו.

שמירה על המסך: על מנת לא להגיע למצב ובו המסך שבור או סדוק, הרי חשוב ביותר להימנע מנפילות של המכשיר. כאשר תגיעו למצב ובו המסך אינו עובד חשוב ביותר להגיע למעבדה על מנת לתקן את המכשיר.

שמירה על חיי סוללה: על מנת למנוע מצב בעייתי בהפעלה של השעון, חשוב ביותר לשמור על חיי הסוללה תקינים. חשוב ביותר לסיים ולהטעין את השעון עד הסוף על מנת למנוע בעיות בסוללה

כך או אחרת, אם יש לכם בעיה בשעון, הרי חשוב ביותר לא לדחות את ההגעה למעבדה מקצועית להגיע כמה שיותר מוקדם למעבדה על מנת לקבל שירותי תיקון אפל ווטש ברמה גבוהה.

שאלות ותשובות בנושא תיקון אפל ווטש

התקשרו אלינו ואנחנו נשלח אליכם טכנאי מקצועי שיחליף לכם את המסך במקום.

ניתן להימנע מנזקי קורוזיה על ידי הרחקת השעון ממקורות מים, ממקומות עם לחות גבוהה מהרגיל או מאדים.

אנחנו בפון-נט מגיעים בזמן ממוצע של כ-חצי שעה לכל קריאה ברחבי הארץ.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו