שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון אייפד

תוכן עניינים

שירות תיקון אייפד עד בית הלקוח

אייפד הוא מכשיר יקר ואיכותי מאוד וחשוב לשמור עליו בקפידה על מנת לאפשר חווית משתמש איכותית לטווח ארוך. פון-נט כאן בשבילכם עם שירות תיקון אייפד המסופק בפריסה ארצית ובזמינות בכל ימות השבוע. הטכנאים שלנו יגיעו אליכם הביתה תוך פחות משעה מרגע ההזמנה בכדי שיוכלו לסייע לכם בכל תקלה במכשיר האייפד שלכם. הזמינו עכשיו שירות תיקון טאבלטים דרך מעבדת הסלולר של פון-נט.

בדומה למכשירים אחרים בהם אתם נוטים לעשות שימוש, גם האייפד עשוי להתקלקל לעיתים קרובות ולכן חשוב ביותר לבצע תיקון אייפד במעבדה מקצועית ובה טובי הטכנאים. במידה והמכשיר התקלקל, חשוב ביותר לבחור במעבדה מנוסה אשר תציע לכם את השירות המקצועי ביותר.

 זקוקים לשירות תיקון אייפד? אנחנו כאן בשבילכם
תיקון כל התקלות במכשיר אייפד
כולל אחריות לכל תיקון
הגעה תוך שעה לבית הלקוח
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון אייפד עד הבית.

תיקון אייפד

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון אייפד שסיפקנו לאחרונה

אצלנו בחברת תיקוני הניידים והטאבלטים, פון-נט אנו מספקים שירותי תיקון לכל סוגי המכשירים בשוק, כולל למכשירי חברת אפל. מכשירי לוח הם מכשירים עדינים המחייבים מגע של מקצוען. לנו יש צוות מומחים שמכיר את כל סוגי התקלות במכשירי אפל והוא יסייע לכם בכל תקלה בטאבלט שלכם. הזמינו עוד היום ותקבלו מחיר משתלם במיוחד.

בטבלה הבאה מופיעות חלק מפעולות תיקון הטאבלטים של אפל שביצענו לאחרונה עבור ללקוחותינו כולל כמה מחירים:

שירות תיקון אייפד שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון קורוזיה באייפד ברעננהתיקנו בעיות קורוזיה ללקוח ברעננה שהמכשיר שלו נפל למים.300 ₪
תיקון מיקרופון והחלפת שקע אוזניות באייפד בחיפהתיקנו מיקרופון וביצענו החלפה לשקע האוזניות במכשיר מסוג אייפד בבית הלקוח.550 ₪
החלפת שקע אוזניות במכשיר אייפד באשקלוןביצענו החלפת שקע אוזניות תקול בחדש לאחר שהחיבור במכשיר התקלקל.300 ₪
החלפת סוללה באייפד באילתביצענו החלפת סוללה לסוללה תקולה במכשיר של לקוח מאילת.350 ₪

האם אפשר לתקן את האייפד לבד?

נשבר לכם המסך או שקע הטעינה אינו פועל כמו שצריך? בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר סרטונים המסבירים לקהל הרחב כיצד ניתן לבצע תיקון אייפד לבד, אבל האמת היא כי לא מדובר בסרטונים מפורטים מספיק שאינם נעשים על ידי אנשי מקצוע ולכן לא כדאי לבצע תיקון לבד אלא להגיע למעבדה מקצועית. 

הנה מספר סיבות טובות:

אין לכם את המכשיר המתאים: אם אינכם אנשי מקצוע, הרי אין לכם את המכשור המתאים לביצוע התיקון בצורה הטובה ביותר ולכן לא כדאי לקחת סיכון ולצפות בסרטונים שאינם נחשבים אמינים מספיק.

סביבה שאינה סטרילית: זאת ועוד, רק כאשר תגיעו למעבדה מקצועית, תוכלו למצוא סביבה סטרילית. אם אין לכם סביבה סטרילית בבית, ההמלצה שלנו היא לא לנסות לתקן את המכשיר לבד. 

גרימת נזק בלתי הפיך: על מנת לפתוח את האייפד יש לחמם את המכשיר עד למצב של המסת הדבק. אם אינכם טכנאים מוסמכים, הרי אין לכם את המכשור המתאים לעשות זאת ואתם יכולים לגרום נזק בלתי הפיך.

מה כולל תיקון אייפד במעבדה?

תיקון אייפד במעבדה יכלול התייחסות לרכיבים השונים הדורשים תיקון. אם אתם רוצים לעשות שימוש במכשיר במהירות, הרי ההמלצה היא להגיע למעבדה מקצועית ובה הצוות יבחן את התקלה ויציע את הפתרונות המתאימים ביותר. הנה מספר תיקונים המבוצעים במעבדה:

תיקון מסך: בין אם מדובר על מסך שבור או מסך סדוק, אי אפשר להמשיך ולהתנהל עם המכשיר בצורה תקינה ולכן חשוב ביותר להגיע למעבדה לחלפת מסך.

תיקון כפתור הבית: תיקון כפתור הבית יאפשר להפעיל את האייפד במהירות ובקלות יתרה תוך שימוש במכשור מתאים ומתקדם.

תיקון קורוזיה: במידה והמכשיר נפל למים והתפתחה קורוזיה, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה על מנת לייבש את המכשיר ולתקן במהירות. 

החלפת סוללה: שימו לב, כאשר יש בעיה בסוללה ואין מדובר על סוללה תקינה, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית על מנת לקבל את השירות המקצועי והמקיף ביותר.

שימו לב, מעבדה מקצועית תציע שירותי תיקונים במחירים משתלמים תוך הקפדה על סביבה סטרילית ושימוש במכשור מתקדם והכל במטרה לאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש במכשיר במהירות.

4 פרמטרים חשובים בעת תיקון אייפד

רגע לפני תיקון אייפד חשוב ביותר לבחון מספר פרמטרים חשובים אשר נציג בפניכם כעת:

וותק של מעבדת תיקונים: בבואכם  למעבדת תיקונים, כדאי לדעת כמה זמן המעבדה קיימת- האם מדובר על מעבדה הקיימת זמן רב או שמא מדובר על מעבדה הקיימת זמן קצר. כאשר מדובר על תיקון של מכשיר האייפד שלכם, וודאי תרצו להגיע למעבדה ותיקה.

התמחות בתיקוני אייפד: נוסף על כך, עליכם לבדוק האם מדובר במעבדה אשר תחום ההתמחות שלה הוא תיקוני אייפד או גם תיקונים של מכשירים אחרים. 

האם ניתנת אחריות על התיקון: נוסף על זאת, חשוב ביותר לבחון האם קיימת אחריות. במידה וקיימת אחריות, הרי תהיה לכם האפשרות להגיע למעבדה ולקבל מענה ללא תוספת של תשלום.

פרסום מחירון: יתרה מכך, חשוב ביותר לבחון האם המעבדה מפרסמת מחירון תיקונים האם מדובר במחירון כולל מחירים מקובלים בשוק ומחירים גבוהים יתר על המידה ואז ההמלצה היא לבצע השוואת מחירים בין המעבדות השונות.

שאלות ותשובות בנושא תיקון אייפד

אנחנו בפון-נט מטפלים בכל סוגי מכשירי של אפל הקיימים בשוק.

כן, אנו מבצעים את כל סוגי התיקונים למכשירי אפל כולל החלפת סוללה.

התקשר לפון-נט או גלוש לפורטל והזמן שירות שיגיע אליך עוד היום.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו