שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון אייפון XR

תוכן עניינים

שירות תיקון אייפון XR עד בית הלקוח

זקוקים לתיקון מסך של אייפון XR? מחפשים מעבדת סלולר מקצועית שתבצע את התיקון אצלכם בבית? שירות תיקון אייפון XR של חברת פון-נט דואג שתקבלו את כל התיקונים לכל התקלות במכשיר אייפון XR תוך פחות משעה מרגע ההזמנה אצלכם בבית. השירות שלנו מסופק בפריסה ארצית ובזמינות 24/7. הזמינו עכשיו שירות תיקון אייפון XR דרך חברת פון-נט.

אייפון XR נחשב לאחד הדגמים המתקדמים ביותר. עם זאת, ישנם מצבים בהם המכשיר אינו פועל באופן תקין ולכן חשוב ביותר להסתייע בשירות של מעבדת סלולרי מקצועית לצורך תיקון אייפון XR . בבואכם אל מעבדת סלולרי מקצועית, תמצאו צוות אדיב אשר יסייע בתיקון המכשיר בצורה הטובה ביותר.

נתקלתם בתקלה באייפון XR שלכם? אנחנו כאן כדי לתקן אותה
תיקון כל תקלות אייפון XR
כולל אחריות
הגעה תוך פחות משעה לבית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים לכל כיס
זמינות 24/7 ושירות בפריסה ארצית
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון אייפון XR עד הבית.

תיקון אייפון XR

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון אייפון XR שסיפקנו לאחרונה

אצלנו בפון-נט תוכלו לתקן כל תקלה במכשיר אייפון XR עם שירות תיקון אייפון XR יסודי הכולל הגעת טכנאי סלולר עד פתח הבית שלכם תוך פחות משעה מרגע ההזמנה. הטכנאים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים ויבצעו כל תיקון מהחלפת סוללה ועד תיקון מסך.

הטבלה הבאה מציגה את חלק מפעולות תיקון אייפון XR שביצענו בזמן האחרון ועלויות הפעולות השונות:

שירות תיקון אייפון XR שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מצלמה אחורית באייפון XR בקיסריהתיקנו מצלמה אחורית פגומה במכשיר מסוג אייפון XR.500 ₪
תיקון מסך באייפון XR בהרצליהתיקנו מסך שבור במכשיר אייפון XR ללקוחה בהרצליה.700 ₪
החלפת פאנל אחורי לאייפון XR בכפר סבאביצענו החלפת פאנל אחורי ללקוח בכפר סבא.400 ₪
תיקון קורוזיה באייפון XR בראש העיןהגענו לבית הלקוח וביצענו תיקון נזקי מים במכשיר אייפון XR.500 ₪

מה כוללים שלבי תיקון מכשיר אייפון מדגם XR?

תיקון אייפון XR כולל מספר שלבים. כעת נפרט בפניכם את השלבים השונים של התיקון אשר מתבצע במעבדת סלולרי מקצועית: 

מסירת המכשיר: מסירת המכשיר למעבדה סלולרית מקצועית ובה צוות מומחה בתחום. כאשר אתם מוסרים את המכשיר למעבדה מקצועית, אתם יכולים להיות בטוחים כי יהיה מדובר בסיפור הצלחה. בעת מסירה של המכשיר, חשוב למסור את המכשיר לידי מעבדה מקצועית ובה צוות מקצועי אשר יעמוד לרשות הלקוחות. 

שליחת המכשיר למעבדה: בשלב הבא המכשיר ישלח למעבדה לטובת אבחון מקיף על ידי הצוות של המעבדה. כאשר הצוות של מעבדת הסלולר יהיה בעל ניסיון רב, התיקון יתבצע בצורה איכותית והתוצאה תהיה אפשרות לעשות שימוש במכשיר ללא תקלות רבות. 

שימוש בחלקי חילוף מקוריים: נוסף על זאת, צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום יבצע את התיקון תוך שימוש בחלקי חילוף איכותיים. כאשר הצוות יעשה שימוש בחלקי חילוף איכותיים, התוצאה תהיה איכותית.

אחריות על תיקון אייפון XR

מעבדת סלולר מקצועית תעניק אחריות על תיקון אייפון XR. מעבדה מקצועית תעניק אחריות לתקופה של 3 חודשים . במסגרת תקופת האחריות תהיה אפשרות להגיע למעבדה מקצועית ושם ימתין לכם צוות מקצועי אשר יעשה הכל על מנת לתקן את המכשיר בצורה טובה ללא נזקים. מעבדה מקצועית תעשה שימוש בכלים איכותיים לטובת התיקון ותעניק לכם אחריות. אם יש לכם שאלה או בעיה, תהיה לכם האפשרות לשאול כל שאלה ולקבל תשובה מקיפה. 

כיצד תדעו כי המעבדה מעניקה אחריות? באמצעות שיחה מקדימה עם המעבדה תהיה לכם האפשרות לוודא כי המעבדה מעניקה אחריות וכך תדעו כי מסרתם את המכשיר למעבדה מקצועית. לעומת זאת, כאשר תהיה זאת מעבדה ובה אין אחריות, הרי לא תהיה לכם האפשרות לפנות לצוות במקרה של בעיה או שאלה.

המלצות על מעבדה לתיקון אייפון XR

מתלבטים איזה מעבדת סלולר נחשבת איכותית ביותר וכדאי להגיע אליה לצורך תיקון  אייפון XR? במסגרת חיפוש אחר מעבדה מקצועית חשוב ביותר לבצע סקר מקיף תוך התייעצות עם לקוחות. התייעצות עם לקוחות עשויה להוביל אתכם לקבלת המלצות. מה חשוב לשים דגש בעת התייעצות עם לקוחות: 

ניסיון של צוות המעבדה: חשוב ביותר לוודא כי צוות המעבדה הינם אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. ככל שהצוות יהיה בעל ניסיון רב יותר, כך תדעו כי הגעתם למעבדת סלולרי איכותית. כאשר תגיעו למעבדה ובה צוות בעל ניסיון רב, תוכלו ליהנות משקט נפשי בידיעה כי הצוות רכש ידע רב ויהיה ביכולתו לסייע לכם במהירות רבה. 

ידע מתקדם: יתרה מכך, מעבדת סלולרי מקצועית תעסיק צוות מיומן אשר לו ידע רב בתחום. כאשר תהיה זאת מעבדת סלולר מקצועית אשר הדגש בה יהיה על ידע רב, צוות המעבדה ידע להתמודד עם כל תקלה בצורה טובה בלי להיכנס לפאניקה. 

זמינות: נוסף על זאת, חשוב ביותר לבחור מעבדת סלולרי אשר הצוות בה זמין לצרכים של קהל הלקוחות. היום כאשר רובנו עושים שימוש במכשיר הסלולרי לעיתים קרובות, זה ברור לכל כי יש צורך להגיע למעבדה מקצועית על מנת לתקן את המכשיר. ככל שתדחו את התיקון, הרי לא יתאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר.

שאלות ותשובות בנושא תיקון אייפון XR

מחיר תיקון אייפון XR משתנה בעיקר לפי סוג התקלה, רמת החומרה של התקלה וכמובן שעת הזמנת הטכנאי. 

כמובן אנחנו בפון-נט מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל דגמי אייפון.

כמובן, בין השירותים שאנו מספקים ניתן למצוא שירות תיקון נזקי מים וקורוזיה לאייפון XR ולכל סוג מכשיר.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו