שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

החלפת שקע טעינה לאייפון

תוכן עניינים

שירות החלפת שקע טעינה לאייפון עד בית הלקוח

מכשיר האייפון שלכם מטעין לסירוגין? רוצים שהמכשיר יחזור להטעין כרגיל? שירות החלפת שקע טעינה לאייפון דרך חברת פון-נט זה מה שיפתור לכם את הבעיה. הטכנאים שלנו יגיעו אליכם עד הבית ויבצעו את החלפת שקע הטעינה לאייפון שלכם או כל פתרון תקלה שאתם זקוקים לו בכל שעה ביום. הזמינו עכשיו שירות החלפת שקע טעינה לאייפון דרך חברת פון-נט.

כולנו עושים שימוש במכשיר הסלולרי לעיתים קרובות בין אם מדובר על שיחה פרטית או שיחה עסקית, חשוב ביותר לוודא כי המכשיר תקין. במידה והמכשיר אינו תקין ויש צורך לבצע החלפת שקע טעינה אייפון צריכה להתבצע רק במעבדה סלולרית מקצועית ובה צוות אשר יבצע את ההחלפה תוך הקפדה יתרה.

מחפשים החלפת שקע טעינה לאייפון?הגעתם למקום הנכון
החלפת שקע טעינה לכל דגמי אייפון
כולל אחריות בסיום השירות 
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות החלפת שקע טעינה לאייפון עד הבית.

החלפת שקע טעינה לאייפון

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי החלפת שקע טעינה לאייפון שסיפקנו לאחרונה

שירות החלפת שקע טעינה לאייפון הוא שירות נפוץ מאוד אצלנו בפון-נט, החלפת שקע טעינה היא תקלה שצריכה להיפתר על ידי טכנאי סלולר מוסמך דרך חברת סלולר מקצועית שתספק את שירותיה עד בית הלקוח ובכל שעה במהלך היום. את שירות זה אנו מספקים כבר זמן רב וסייענו ללקוחות רבים לתקן את בעיות הטעינה שלהם.

בטבלה הבאה תוכלו לראות את חלק מהחלפות שקע הטעינה שביצענו עבור לקוחות בעלי אייפון:

שירות החלפת שקע טעינה לאייפון שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת סוללה ושקע טעינה באייפון 7 באשדודהחלפנו סוללה ישנה של אייפון 7 וביצענו תיקון לשקע הטעינה לאחר שהמכשיר של הלקוח לא הטעין.550 ₪
החלפת שקע טעינה באייפון x בגבעת שמואלהגענו לבית הלקוח וביצענו החלפה לשקע הטעינה במכשיר האייפון x של הלקוח.500 ₪
החלפת שקע טעינה באייפון 4 בבאר שבעהחלפנו שקע טעינה במכשיר מסוג אייפון 4 לאחר שהמכשיר לא הטעין באופן רציף.200 ₪

למה לבצע החלפת שקע טעינה לאייפון?

רובנו עושים שימוש במכשיר האייפון לעיתים קרובות בין אם מדובר על שיחות לעבודה או בין אם מדובר על שיחות לצרכים אישיים. כך או אחרת, במידה ואין אפשרות לבצע את השיחות בצורה איכותית בשל בעיה בשקע הטעינה המונע טעינה איכותית, חשוב ביותר לבצע החלפה של השקע במטרה לחזור ולעשות שימוש במכשיר בצורה תקינה.  את ההחלפה של השקע יש לעשות רק במעבדה סלולרית מתקדמת ומקצועית. ביצוע החלפת שקע טעינה לאייפון חשוב לעשות במקרים הבאים. 

כעת נפרט לכם את המקרים בהם יש להגיע למעבדת סלולר מקצועית לצורך החלפת השקע: 

רטיבות: אם יש רטיבות במכשיר, הרי חשוב ביותר לא לעשות שימוש במכשיר אלא להגיע במהירות למעבדת סלולר מקצועית. 

רכיבים עקומים: כאשר מדובר על רכיבים עקומים, חשוב ביותר לפנות למעבדה מקצועית. רק במעבדה מקצועית תהיה לכם אפשרות לתקן את הרכיבים העקומים באמצעות מכשור מתקדם ואיכותי. 

קורוזיה: במקרה של קורוזיה, חשוב ביותר לא להמשיך ולעשות שימוש במכשיר ולכן חשוב לפנות למעבדה מקצועית בתחום. 

שהייה באזור לח: מקרה בו המכשיר היה במקום לח, הרי חשוב ביותר להגיע עם המכשיר למעבדה מקצועית בתחום לצורך בדיקת המכשיר על מנת לוודא כי המכשיר תקין. 

לכלוך בשקע הטעינה: נוסף על זאת, גם במקרה בו הבחנתם בלכלוך בשקע הטעינה, חשוב ביותר להגיע למעבדה לצורך הסרה של הלכלוך ואפשרות הטענה איכותית עבור המכשיר. 

כל הסיבות אשר הוזכרו עכשיו הן סיבות טובות להגעה למעבדה סלולרית לצורך תיקון שקע הטעינה במכשיר אייפון לצורך שימוש תקין במכשיר.

מה חשוב לדעת לפני שניגשים למעבדה סלולרית?

רגע לפני שאתם מגיעים למעבדה מקצועית לצורך החלפת שקע טעינה לאייפון, חשוב ביותר לוודא מספר דברים. כעת נפרט לגבי הדברים שעליכם לוודא במטרה להגיע למעבדה לצורך תיקון המכשיר: 

החלפה של מטענים: על מנת לבחון האם מדובר על בעיה בשקע הטעינה, הרי חשוב ביותר לבחון האם יש בעיה במטענים השונים. לצורך כך, כדאי להחליף מטענים שונים על מנת להפעיל את המכשיר בצורה טובה ואיכותית ללא כל בעיות. 

האייפון לא נטען בצורה אחידה: במקרה בו האייפון לא נטען בצורה אחידה, הרי חשוב ביותר לפנות למעבדה סלולרית לצורך סיוע מטעם מומחים בתחום.  במידה ומכשיר האייפון אינו נטען בצורה טובה, הרי אי אפשר לעשות בו שימוש לאורך זמן והדבר מצריך מכם הגעה למעבדה איכותית אשר הצוות בה יפתור לכם את הבעיה באמצעות אבחון מתקדם. 

ביצוע סקירת מערכות: כאשר תגיעו למעבדה מקצועית, הצוות יבצע פעולה בשם סקירת מערכות אשר מטרתה היא לסקור את המערכות השונות על מנת לוודא מהי התקלה ולאפשר לכם לעשות שימוש באייפון שלכם במהירות האפשרית ללא זמן המתנה ממושך.

החלפה של שקע הטעינה במעבדה סטרילית

חשוב ביותר לדעת כי צוות המעבדה יבצע את ההחלפה של שקע הטעינה בסביבה נקייה. כך תדעו כי המומחים בתחום חושבים עליכם ועושים הכל על מנת לתקן את הבעיה במכשיר שלכם. כאשר החלפת שקע טעינה לאייפון תתבצע במעבדה סלולרית ובה תנאים סטריליים תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר במעבדה איכותית ביותר הרואה בראש ובראשונה את הלקוחות מעל הכל.

שאלות ותשובות בנושא החלפת שקע טעינה לאייפון

חשוב לוודא שהתקלה היא אכן בשקע הטעינה ולא במטען על ידי בדיקת מטען אחר, במקרה של החלפה יש לבצע רק דרך מקום המשתמש בחלקי חילוף מקוריים.

לפני שאנו מחברים את מכשיר האייפון יש לוודא שאנו מחברים נכון ולא הפוך, והכי חשוב לבצע זאת בעדינות.

כמובן, הטכנאים של פון-נט יבצעו החלפת שקע טעינה בכל דגם של אייפון.

החלפת שקע טעינה לאייפון 7
החלפת שקע טעינה לאייפון 7
החלפת שקע טעינה לאייפון 6
החלפת שקע טעינה לאייפון 6
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו