שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון טאבלטים

תוכן עניינים

שירות תיקון טאבלטים עד בית הלקוח

בעלי מכשיר טאבלט? מחפשים שירות תיקון טאבלטים מקצועי עד פתח הבית שלכם? ברוכים הבאים לפון-נט, כאן תמצאו שירותי תיקון עד הבית ותוך פחות משעה מרגע הקריאה. אנו מטפלים בכל תקלות הטאבלטים ובכל סוגי המכשירים,. אנו מספקים את שירותינו בפריסה ארצית ובזמינות 24/7. השירות שלנו מבוצע על ידי אנשי מקצוע בעלי תעודת טכנאי ובעלי הסמכה לבצע את כל הפעולות הכרוכות בתיקון כל סוג טאבלט. הזמינו עכשיו שירות תיקון של פון-נט.

לעיתים אנו עשויים לשכוח כי טאבלטים עשויים להתקלקל ויש צורך בשירות תיקון טאבלטים.  כמו כל מכשיר חשמלי אחרף, גם טאבלטים סובלים מבעיות שונות מצריכות הגעה למעבדה סלולרית מקצועית לצורך תיקון מקיף.

 זקוקים לשירות תיקון טאבלטים? זה המקום להזמין ממנו
תיקון כל התקלות בכל סוגי הטאבלטים
כולל אחריות בסיום התיקון
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים הוגנים ונוחים
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון טאבלטים עד הבית.

תיקון טאבלטים

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טאבלטים שסיפקנו לאחרונה

הטאבלט הוא אחד המכשירים הסלולריים הכי נפוצים בשוק המכשירים הניידים היום, לכן יש צורך במעבדת סלולר מקצועית המספקת שירות תיקון לטאבלטים על ידי טכנאים מנוסים המכירים את התקלות מקרוב. אצלנו בפון-נט תוכלו למצוא שירות תיקון לכל הדגמים המוכרים וגם אלו שפחות. אנו מספקים טיפול מהיר בזמינות תמידית ובכל חלקי הארץ.

ריכזנו לכם טבלה פה למטה של חלק מפעולות התיקון שביצענו עבור לקוחות בעלי טאבלט ומחירי השירות השונים:

שירות תיקון אייפון שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מסך של טאבלט ברמת השרוןהגענו לבית העסק של הלקוח והחלפנו מסך שבור במכשיר מסוג טאבלט שנפל.500 ₪
החלפת שקע אוזניות במכשיר טאבלט Ipad Pro ברעננה ביצענו החלפת שקע אוזניות תקול בחדש לאחר שהחיבור במכשיר התקלקל.400 ₪
החלפת שקע טעינה בטאבלט של סמסונגהחלפנו שקע טעינה במכשיר לאחר שהמכשיר לא הטעין באופן רציף.350 ₪
תיקון מיקרופון והחלפת שקע אוזניות בטבלט של LG בחדרהתיקנו מיקרופון וביצענו החלפה לשקע האוזניות במכשיר טאבלט של LG בבית הלקוח.550 ₪

אילו בעיות מצריכות תיקון טאבלטים?

אין ספק כי טאבלטים הופכים את חיינו לנוחים יותר ומאפשרים לנו לעשות כמה פעולות במקביל, הן לצפות בחדשות, לעבוד וגם לנהל שיחות עם חברים. לעיתים ישנן בעיות שונות במכשיר המונעות מאיתנו להמשיך ולעשות את הפעולות השונות. 

ישנן מספר בעיות המצריכות שירות של תיקון טאבלטים וכעת נמנה את הבעיות השונות:

מסך סדוק: כאשר מדובר על מסך סדוק ואין לכם אפשרות לעשות שימוש במכשיר בצורה תקינה, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית מקצועית לצורך אבחון ותיקון המכשיר.

מסך שבור: זה לא מתאים לעבוד עם מסך שבור ולכן במקרה בו המסך נשבר, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית ולתקן את המסך. 

הטאבלט לא נדלק: קרה לכם מקרה בו הטאבלט אינו נדלק? אם הטאבלט אינו נדלק ואין לכם אפשרות לעשות בו שימוש, הרי אין זמן לחכות ויש להגיע למעבדה סלולרית לצורך אבחון מקיף.

אין חיבור לאינטרנט: במידה והטאבלט לא מתחבר לאינטרנט, הרי יש בעיה בהגדרות ויש להחליף את ערוצי השידור בראוטר במטרה שהטאבלט יתחבר.

הטאבלט לא נטען: במידה והטאבלט אינו נטען, הרי חשוב ביותר לבדוק את המטען שלכם ולוודא כי אכן יש לכם מטען מתאים. שימוש במטען שאינו מתאים עשוי לגרום לבעיות חמורות. 

שימו לב, רק צוות מקצועי במעבדה סלולרית מקצועית ידע לבצע אבחון מקיף בהתאם לבעיה ולטפל במכשיר בצורה הטובה ביותר בהתאם לשביעות הרצון שלכם ולכן חשוב ביותר לבחור את המעבדה הטובה ביותר לטיפול מקיף. בחינה מדוקדקת על מנת לקבל שירות מקצועי המבוסס על ידע ונסיון ושימוש בכלים מתאימים.

אילו תקלות מצריכות תיקון של אייפון?

מבין הבעיות השונות, בעיית קורוזיה נחשבת למורכבת ביותר ומצריכה הגעה למעבדה סלולרית מקצועית. תיקון טאבלטים כתוצאה מקורוזיה מתבצע אך ורק במעבדה סלולרית מקצועית וכולל את השלבים הבאים:

פתיחה של המכשיר: במעבדה מקצועית יהיו טכנאים מוסמכים אשר יקפידו לפתוח את המכשיר תוך שימוש בכלים מתקדמים לטובת אבחון הבעיה.

החלפה של רכיבים: במקרה בו נגרם נזק משמעותי כתוצאה מקורוזיה, הרי יש לבצע החלפה של הרכיבים. ההחלפה של הרכיבים הישנם תתבצע במעבדה והרכיבים הישנים יוחלפו בחדשים.

בדיקה של המכשיר: בסיום התיקון, הטכנאים יפעילו את המכשיר במטרה לוודא כי המכשיר עובד בצורה תקינה וניתן לעשות בו שימוש.

מעבדה מקצועית בתחום תדאג להעניק לכם אחריות על התיקון. במידה ויהיה צורך להגיע פעם נוספת למעבדה, הרי לא תדרשו לשלם עבור תיקון נוסף במסגרת תקופת אחריות.

כמה עולה תיקון טאבלטים?

לשאלה כמה עולה תיקון טאבלטים, התשובה היא כי אין מדובר על מחיר קבוע אלא על מחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. כעת נציג בפניכם את הפרמטרים השונים הקובעים את המחיר:

בהתאם לתקלה: תיקון טאבלט יעלה לכם בהתאם לתקלה. כך לדוגמא עבור החלפת מסך תשלמו החל מ300 שח כאשר המחיר עשוי להגיע גם ל600 שח. לעומת זאת, עבור החלפת שקע טעינה תשלמו בין 200 שח והמחיר עשוי להגיע ל300 שח. 

שימוש בכלים: נוסף על זאת, כאשר יהיה צורך לעשות שימוש בכלים מורכבים לתיקון הבעיה במכשיר, הרי תדרשו לשלם יותר עבור התיקון. 

בהתאם לגרסה: האם מדובר בטאבלט ישן או חדש? כאשר הטאבלט חדש, הרי תדרשו לשלם פחות, זאת בהשוואה לטאבלט ישן ובו יתכן כי יהיו תקלות רבות יותר.

שאלות ותשובות בנושא תיקון טאבלטים

כמובן אנחנו בפון-נט מתקנים את כל סוגי הטאבלטים עם כל סוגי התקלות.

מחיר תיקון למכשיר טאבלט משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

אנחנו בפון-נט מספקים את כלל שירותינו בפריסה ארצית.

תיקון טאבלט סמסונג
תיקון טאבלט סמסונג
תיקון טאבלט סיני
תיקון טאבלט סיני
תיקון טאבלט בראשון לציון
תיקון טאבלט בראשון לציון
תיקון טאבלט בחולון
תיקון טאבלט בחולון
תיקון טאבלט לנובו
תיקון טאבלט לנובו
תיקון אייפד
תיקון אייפד
תיקון טאבלט ברמת גן
תיקון טאבלט ברמת גן
תיקון טאבלט אסוס
תיקון טאבלט אסוס
תיקון טאבלט בתל אביב
תיקון טאבלט בתל אביב
תיקון טאבלט בפתח תקווה
תיקון טאבלט בפתח תקווה
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו