שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

מעבדת סלולר באילת

מכשיר הטלפון שלכם לא עובד כראוי? הוא נפל על הרצפה ונשבר או שסתם פתאום החליט ש… זהו? אנו מספקים שירותי מעבדת סלולר באילת בדיוק בשביל הדברים הללו! אנחנו יודעים להגיע במהירות ללקוחותינו, לתקן את מכשירם ולהחזיר אליו את החיים, כל זאת במהירות, במקצועיות, עם אחריות מלאה ובזיל הזול, חייגו אלינו עכשיו או השאירו פרטים ונתחיל לעבוד.

מעבדת סלולר באילת מספקת שירותי תיקונים שונים למכשירים סלולריים. במידה ויש לכם בעיה לעשות שימוש במכשיר שלכם, כדאי לכם למהר ולהגיע למעבדה סלולרית בעיר אילת. רק במעבדה איכותית תמצאו את הטכנאים טובים ביותר אשר להם השכלה רחבה בתחום וביכולתם לסייע לכם.

 זקוקים לתיקון סלולר באילת? הגעתם לטובים בתחום
מבצעים תיקון לכל מכשירי הסלולר וכל סוגי התקלות
כולל אחריות מלאה בסיום התיקון
הגעה מהירה לבית הלקוח (תוך כשעה)
מחירים נוחים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות באילת לתקן את הפלאפונים במהירות, יעילות ובזול.מעבדת סלולר באילת

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים באילת שסיפקנו לאחרונה

אנו בפון-נט מספקים שירותי מעבדות סלולר ניידות בפריסה ארצית, אנו תיקנו כבר אלפי מכשירים ניידים בכל רחבי הארץ – כן גם באילת! יצרנו עבורכם טבלה ייעודית בה תוכלו לראות חלק מהעבודות שסיפקנו לאחרונה עבור לקוחותינו בעיר אילת, ניתן לראות בטבלה איך בדיוק טיפלנו בבעיה וכמה כסף זה עלה ללקוח:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו באילת:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת מסך לאייפון X באילתהמסך נשבר בעקבות נפילה של המכשיר, החלפנו את מסך המכשיר במהירות והמכשיר חזר לעבוד כבעבר.800 ₪
תיקון קורוזיה בגלקסי S8 ללקוח באילתביצענו תיקון קורוזיה למכשיר לאחר שנשפך עליו מים, ניקינו את הקורוזיה והמכשיר חזר לעבוד.300 ₪
החלפת סוללה לאייפון 7ביצענו החלפת סוללה לאייפון 7, הסוללה כבר התרוקנה ולא עבדה טוב, שמנו ללקוח סוללה חדשה במכשיר ובכך ביצענו תיקון אייפון.300 ₪

למה חשוב להגיע למעבדת סלולר באילת

ישנן סיבות שונות אשר בגללן כדאי להגיע אל מעבדת סלולר באילת. כעת נמנה בפניכם את הסיבות להגיע למעבדה סלולרית בעיר אילת:

תיקון מסך: במידה והמסך שלכם אינו תקין ואין לכם אפשרות לעשות שימוש במכשיר בצורה תקינה, הרי זה בדיוק המקום להגיע למעבדה סלולרית מקצועית בתחום ולבצע תיקון מסך.

החלפה של סוללה: נוסף על זאת, אם אין לכם אפשרות לעשות שימוש במכשיר כתוצאה מסוללה חלשה, ייתכן ויש צורך לבצע החלפה של סוללה. כאשר ההחלפה של הסוללה תתבצע בצורה מקיפה על ידי צוות טכנאים מקצועי, תדעו כי הגעתם למקום הנכון ביותר.

קורוזיה: במידה והמכשיר נפל למים, הרי חשוב ביותר להגיע כמה שיותר מוקדם למעבדה סלולרית. כאשר תגיעו למעבדה סלולרית מקצועית בתחום, תהיה לכם האפשרות לדעת כי הגעתם למקום ובו עושים שימוש במכשור מתקדם על מנת לתקן את התקלה.

כך או אחרת, כאשר אתם סובלים מאחת התקלות ומתגוררים באילת, חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית בעיר אילת לצורך תיקון מקיף ואיכותי.

מהו תיקון מקצועי במעבדה סלולרית

מעבדת סלולר באילת תציע לכם תיקון מקצועי אשר יאפשר לכם ליהנות מהשימוש במכשיר לאורך תקופה ארוכה בתחום.  מה יכלול תיקון מקצועי אצל מעבדה סלולרית בעיר אילת?

שימוש במכשור מתאים: על מנת לבצע תיקון מקצועי של הסוללה או החלפה של שקע הטעינה ברמה גבוהה למדי, חשוב ביותר לבחור מעבדה ובה עושים שימוש במכשור מתקדם. כאשר הטכנאים יבחרו לעשות שימוש במכשור מתקדם, תדעו כי הגעתם למקום המתאים ביותר.

סביבת עבודה נקייה: יתרה מכך, כאשר תגיעו למעבדה סלולרית מקצועית תוכלו ליהנות מסביבת עבודה נקייה. יש חשיבות רבה להגיע למעבדה מקצועית המציעה שירות הניתן במקום נקי.

מהירות: יתרה מזאת, טכנאים מיומנים במעבדה סלולרית יקפידו על מהירות במסגרת העבודה שלהם.  כאשר הטכנאים יבצעו את העבודה במהירות רבה, תהיה לכם האפשרות לחזור לשגרה שלכם במהירות וכך לא תמצאו את עצמכם מחכים שעות רבות במעבדה סלולרית לצורך תיקון.

כאשר כל התנאים יתקיימו, הרי תהיה לכם האפשרות לדעת כי הגעתם למעבדה סלולרית מקצועית בעיר אילת. רק במעבדה מקצועית הטכנאים יקפידו על התנאים על מנת לאפשר לכם ליהנות מתיקון איכותי.

מהי מעבדת סלולר מומלצת באילת

כאשר מדובר על תיקון מכשיר סלולרי, בין אם מדובר על החלפה של מסך או תיקון כתוצאה מקורוזיה, חשוב ביותר להגיע למעבדה מומלצת באילת. מהי מעבדת סלולר באילת אשר זכתה להמלצות רבות?

שקיפות מלאה: חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית אשר זכתה להמלצות רבות בשל השקיפות. כאשר הטכנאים יעבדו מולכם תוך הקפדה על שקיפות, תדעו כי מדובר במעבדה אשר בה הטכנאים רואים את טובת הלקוחות מעל הכל.

אזורי שירות נרחבים: כאשר המעבדה תעניק שירות לכלל התושבים בעיר אילת, תדעו כי מדובר במעבדה אשר ניתן להגיע אליה וליהנות איכותי.

תשלום הוגן: יתרה מזאת, מעבדה אשר זכתה להמלצות תהיה מעבדה אשר מציעה תשלום הוגן עבור התיקון.

בדיקה מקיפה: יתרה מכך, מעבדה אשר קיבלה המלצות מטעם לקוחות קודמים, תהיה מעבדה אשר הטכנאים בה יבצעו בדיקה מקיפה במטרה להעניק את הטיפול האיכותי והמקיף ביותר למכשיר. בדיקה מקיפה תאפשר לכם לדעת כי המכשיר שלכם תוקן ברמה הגבוהה ביותר ואין כל בעיות.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר באילת

בוודאי, אנחנו מספקים שירות בכל רחבי הארץ, כן גם בעיר הדרומית ביותר – אילת.

כמובן שזאת שאלה שהתשובה עליה היא לא חד משמעית, המחירים נעים בהתאם לסוג המכשיר ולסוג התקלה, המחירים נעים מ-99 ש"ח ועד כ-1200 ש"ח.

בוודאי, אנחנו בפון-נט יודעים לתקן את כל סוגי הטלפונים וכל סוגי התקלות, במהירות, ביעילות ובמחיר משתלם.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו