שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

מעבדת סלולר באשקלון

תוכן עניינים

שירות מעבדת סלולר באשקלון עד בית הלקוח

המכשיר לא מטעין כמו שצריך? האוזניות לא פועלות כאשר אתם מחברים אותם? נשמע שאתם זקוקים לשירות של מעבדת סלולר באשקלון דרך חברת פון-נט. אצלנו תושבי אשקלון יוכלו למצוא את הפיתרונות לכל בעיות המכשירים הסלולריים שלהם.  השירות כולל הגעה מהירה עד בית הלקוח ושירות מקצועי עם תיקון יסודי. הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר באשקלון דרך פון-נט.

יש לכם בעיה בשקע הטעינה במכשיר הסלולרי? לא מצליחים להפעיל את המכשיר מסיבות שונות? כך או אחרת, חשוב ביותר לפנות לשירות של מעבדת סלולר באשקלון. מעבדת סלולר מקצועית תכלול צוות מקצועי אשר יעניק לכם שירות מהמעלה הראשונה וכך תוכלו לעשות שימוש במכשיר שלכם ללא דאגה.

 זקוקים לשירות תיקון פלאפונים באשקלון? הגעתם למקום המתאים
תיקון כל בעיות הפלאפונים
אחריות בסיום כל תיקון
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות באשקלון לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר באשקלון

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים באשקלון שסיפקנו לאחרונה

אצלנו בפון-נט תושבי אשקלון יוכלו למצוא את כל הפתרונות לבעיות הסלולר שלהם, בין אם המסך שבור ובין אם יש צורך בהחלפת סוללה, הטכנאים של פון-נט יגיעו לכל מקום בעיר ויטפלו בכל בעיה שלקוחותינו נתקלו בה.

לפניכם טבלה המציגה את חלק מפעולות התיקון שביצענו באשקלון בשנים האחרונות:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו באשקלון:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת שקע אוזניות במכשיר אייפון 6S באשקלוןביצענו החלפת שקע אוזניות תקול באייפון 6S בשקע חדש לאחר שהחיבור במכשיר התקלקל.300 ₪
החלפת שקע טעינה במכשיר LG V10 באשקלוןהמכשיר של הלקוח הטעין לסירוגין לכן היה צורך לבצע החלפת שקע טעינה.450 ₪
החלפת מכסה אחורי בסמסונג גלקסי S7
אדג' באשקלון
החלפנו ללקוח את המכסה האחורי שנשבר במכשיר הסמסונג גלקסי S7 אדג' שלו.300 ₪

מהם הפרמטרים לבחירת מעבדת סלולר באשקלון?

ישנן מעבדות סלולר באשקלון, אבל בחירת מעבדת סלולר באשדוד צריכה לכלול מספר פרמטרים חשובים אשר יש לתת עליהם את הדעת: 

תעודות מתאימות: בבואכם להגיע למעבדת סלולר מקצועית בעיר אשדוד חשוב ביותר לוודא כי צוות המעבדה כולל אנשי מקצוע אשר רכשו השכלה מתאימה ועברו השתלמויות שונות על מנת להתמקצע בתחום. ככל שצוות המעבדה יהיה מקצועי יותר, כך השירות שתזכו לקבל יהיה איכותי יותר. 

ותק: יתרה מזאת, מעבדת סלולר ותיקה תכלול צוות אשר יעניק שירות איכותי. בבואכם אל מעבדת סלולר מקצועית בעלת וותק תדעו כי מדובר במעבדה מקצועית. המשמעות של מעבדה ותיקה היא כי הצוות עבד עם לקוחות רבים ויש ביכולתם להעניק סיוע מקיף. 

המלצות של לקוחות עבר: נוסף על זאת, מעבדת סלולר מקצועית תכלול גם שלל המלצות של לקוחות עבר. כאשר צוות המעבדה יזכה לשלל המלצות, כך תדעו כי בחרתם נכון. ההמלצה היא לא להתפשר אלא לחפש כמה שיותר מידע על המעבדה במטרה לקבל את השירות האיכותי ביותר. ההמלצה שלנו- אל תהססו ליצור קשר עם כמה שיותר לקוחות על מנת להבטיח כי תקבלו המלצות חמות על מעבדת סלולר כזאת או אחרת על מנת להבטיח כי השירות יהיה מקצועי ביותר. מאידך, אם אתם זוכים לחוות דעת שלילית, הרי זה המקום להפעיל חוות דעת ולהמשיך את החיפוש אחר מעבדת סלולר איכותית ובה תמצאו שירות איכותי, כזה אשר יאפשר לכם לדעת כי אתם מוסרים את המכשיר הסלולרי לתיקון ומקבלים אותו לאחר שירות מקצועי.

תודעת שירות ברמה גבוהה

בבואכם לחפש מעבדת סלולר באשקלון חשוב ביותר לחפש מעבדת סלולר אשר תכלול בין היתר תודעת שירות גבוהה. כאשר תודעת השירות של המעבדה תהיה גבוהה כך תדעו כי זכיתם להגיע למעבדת סלולר ובה הצוות רואה את הלקוחות כאנשים החשובים ביותר ונמצא שם עבורכם לכל בעיה תוך חיפוש הפתרון המקיף ביותר. לא משנה האם מדובר בתיקון המכשיר הסלולרי עבור העסק או עבור שימוש פרטי, מעבדת סלולר מקצועית תבצע את העבודה תוך הקפדה על שירות מקצועי.

אילו שירות תיקונים תמצאו במעבדת סלולר?

היום אנשים עושים שימוש נרחב במכשיר הסלולרי שלהם ולכן חשוב ביותר לבחור מעבדת סלולר באשקלון אשר כוללת שירות תיקונים נרחב. כעת נציג בפניכם מה כולל שירות התיקונים: 

תיקון רמקולים: במידה ואין לכם אפשרות לשמוע את השיחה עם האחר במכשיר הסלולרי שלכם, הרי שירות של מעבדה סלולרית בעיר אשקלון יכלול בין היתר תיקון רמוקלים. כאשר תגיעו למעבדה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תיקון רמקולים, תהיו בטוחים כי השיחות שלכם יתנהלו בצורה טובה ותשמעו הכל. 

החלפת סוללה: ישנם מקרים בהם יש צורך להחליף את הסוללה מסיבות שונות. כאשר יש צורך להחליף את הסוללה, חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית מהמעלה הראשונה על מנת שההחלפה של הסוללה תתבצע בצורה הטובה ביותר על ידי מומחים בתחום. 

הפלאפון לא נדלק: במקרה בו מכשיר הסלולרי שלכם לא נדלק, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית ובה תמצאו צוות של מומחים אשר יסייע לכם להפעיל את המכשיר בצורה טובה וכך תוכלו לעשות בו שימוש לאורך זמן רב ללא דאגות.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר באשקלון

מחיר תיקון מכשיר סלולר משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

כמובן, הטכנאים שלנו יבצעו את כל סוגי התיקונים הנדרשים, מהחלפת מכסה אחורי ועד תיקון מסך שבור.

בוודאי, הטכנאים שלנו יגיעו עד פתח הבית שלכם ויתקנו כל סוג תקלה בכל סוג פלאפון.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו