שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

מעבדת סלולר בגבעתיים

תוכן עניינים

שירות מעבדת סלולר בגבעתיים עד בית הלקוח

זקוקים לתיקון סלולרי באופן מידי? מחפשים מעבדת סלולר בגבעתיים שתדאג לטפל בכל תקלה ולספק אחריות בסיום השירות?  אנחנו בפון-נט כאן בדיוק בשביל זה, הטכנאים שלנו יגיעו לכל לקוח בגבעתיים עד הבית תוך פחות משעה מרגע ההזמנה ויתקנו כל תקלת סלולר בכל סוג מכשיר. הזמינו עכשיו את שירות מעבדת סלולר בגבעתיים דרך חברת פון-נט כדי שתוכלו לתקן את המכשיר מבלי להתאמץ.

גבעתיים נחשבת לאחת הערים בהן מתגוררת אוכלוסיה ותיקה ויש בה בעלי עסקים רבים הפועלים בעיר. בעיר תמצאו מעבדות סלולר בגבעתיים המעניקות שירות מקצועי מהמעלה הראשונה הכולל בין היתר תיקונים והחלפת מסך. בחירת מעבדת סלולר בגבעתיים תאפשר לכם לדעת כי הגעתם למעבדה המקצועית ביותר.

 זקוקים לטכנאי פלאפונים בגבעתיים? אנחנו כאן בשבילכם
תיקון כל המכשירים הסלולריים
תיקון פלאפונים על ידי טכנאי מוסמך ומנוסה
הגעה מהירה עד פתח בית הלקוח
מחירים נוחים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות בגבעתיים לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר בגבעתיים

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים בגבעתיים שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בחברת פון-נט מספקים לתושבי גבעתיים את הפיתרון המהיר ביותר לתיקון המכשיר הסלולרי, שירות מעבדת סלולר בגבעתיים כולל תיקון יסודי על ידי טכנאי מוסמך ובעל ניסיון שיגיע אליכם במהירות עד הבית תוך פחות משעה. אנו מספקים את שירותינו בגבעתיים כבר שנים רבות וביצענו תיקונים רבים עבור תושבי העיר.

לפניכם טבלה המציגה את חלק משירותי מעבדת סלולר בגבעתיים שסיפקנו בתקופה האחרונה ואת עלויות השירותים השונים.

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו בגבעתיים:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מסך שיאומי רדמי נוט 8 פרו בגבעתייםהמסך של הלקוחה נשבר, ביצענו החלפת מסך במכשיר השיאומי של הלקוחה.550 ₪
החלפת שקע טעינה במכשיר גלקסי S20 בגבעתייםהמכשיר של הלקוח הטעין לסירוגין, לאחר שביצענו את החלפת שקע הטעינה המכשיר חזר להטעין כרגיל.450 ₪
תיקון קורוזיה באייפון XS בגבעתייםתיקנו מכשיר אייפון XS לאחר שנפגע מנזקי מים.400 ₪
תיקון מצלמה קדמית במכשיר LG G8 בגבעתייםהמצלמה הקדמית במכשיר נפגעה, הגענו לבית הלקוח וביצענו תיקון.400 ₪

ניסיון של מעבדת סלולר בעיר גבעתיים

בעיר גבעתיים ניתן למצוא לא מעט מעבדות סלולר, אך בחירת מעבדת סלולר בגבעתיים מקצועית תהיה מעבדה ובה הצוות יהיה בעל ניסיון רב בתחום.  הנה מספר יתרונות של בחירת מעבדה בעלת ניסיון: 

ידע רב: אם נדמה כי היום אפשר לתקן את הסלולרי בדרכים שונות כמו למשל באמצעות צפיה בסרטוני הדרכה באינטרנט, הרי אין זה כך. אין תחליף למעבדה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום. רק במעבדה מקצועית תמצאו צוות מוביל בעל ידע רב אשר יש באפשרותו לתקן את המכשיר בצורה טובה. 

מהירות עבודה: נוסף על זאת, מעבדת סלולר מקצועית תעסיק צוות אשר יבצע את פעולת התיקון במהירות והכל במטרה לאפשר לכם לחזור לסדר היום שלכם ללא הפרעות מיותרות ותהיה לכם יכולת לעשות שימוש במכשיר לאורך זמן רב. 

איכות: נוסף על כך, מעבדה מקצועית תסייע בתיקון תוך הקפדה על מקצועית וללא גרימת נזק. כאשר צוות מקצועי יעשה שימוש במכשור מקצועי לטובת תיקון וללא נזק, הרי תדעו כי בחרתם את המקום הטוב ביותר. 

שימוש חלפים מקוריים: נוסף על זאת, מעבדת סלולר מקצועית תעשה שימוש בחלפים מקוריים על מנת לתקן את המכשיר שלכם. כאשר המעבדה תבחר לעשות שימוש בחלפים מקוריים, כך תדעו כי הגעתם למעבדה ובה הצוות מתייחס במלוא הרצינות לתיקון. כאשר נעשה שימוש בחלפים מקוריים, אתם תהיו בטוחים כי מדובר בצוות איכותי אשר מקדיש זמן רב לפתרון הבעיה במכשיר וכך מאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש במכשיר.

מהי מעבדת סלולר מקצועית בגבעתיים?

לשאלה מהי מעבדת סלולר בגבעתיים הכוללת הקפדה על מקצועיות? הנה מספר פרמטרים אשר חשוב להביא בחשבון רגע לפני הגעה למעבדה סלולרית: 

מעבדה מקצועית תחסוך לכם כסף:  מעבדה מקצועית תחסוך לכם כסף רב באמצעות תיקון מקצועי. כאשר מעבדה מקצועית תבצע את התיקון תוך הקפדה על איכות, הצוות במעבדה יחסוך לכם כסף רב. הניסיון של הצוות במעבדה יקבע את איכות התיקון ויאפשר לכם לא להוציא כסף על תיקונים נוספים. 

אפשרות ליהנות משקט נפשי: בבואכם אל מעבדת סלולר מקצועית אתם תזכו ליהנות משקט נפשי. כאשר תגיעו למעבדת סלולר מקצועית, תוכלו לדעת כי אנשי המקצוע במעבדה הינם אנשים מקצועיים אשר יאפשרו לכם לדעת כי בחרתם את המעבדה הטובה ביותר. 

אמינות:  נוסף על זאת, צוות מקצועי יפגין אמינות רבה במהלך התיקון וכך תדעו כי מדובר במעבדה מקצועית אשר מעמידה בראש את ערך האמינות.

הסמכה רלוונטית של צוות מעבדת סלולר בעיר גבעתיים

בבואכם אל מעבדה סלולרית בעיר גבעתיים אתם תרצו לדעת אם יש למעבדה צוות בעל ניסיון רב אשר עבר הסמכות רבות. 

הנה מספר יתרונות לבחירת מעבדה ובה צוות אשר עבר הסמכות: 

הסמכה רלוונטית בהתאם לבעיה: כאשר תגיעו אל מעבדת סלולר בגבעתיים חשוב לוודא כי הצוות בעל הסמכה רלוונטית, בין אם מדובר על החלפת מסך או תיקון מצלמה קדמית, חשוב ביותר לדעת כי הצוות אשר עובד במעבדה יודע בדיוק כיצד להתייחס לבעיה ולהקדיש זמן לתיקון. 

פתרון מיידי לבעיה: כאשר תגיעו למעבדת סלולר מקצועית ובה צוות אשר עבר הסמכה רלוונטית, תוכלו לדעת כי הצוות ימצא פתרון מיידי לבעיה. פתרון מיידי לבעיה יאפשר לכם לחזור ולעשות שימוש במכשיר במהירות רבה ללא צורך לחכות זמן רב לתיקון.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר בגבעתיים

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

מחיר תיקון מכשיר סלולר משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

את כל שירותי תיקון הפלאפונים שלנו אנחנו מספקים בזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו