שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

מעבדת סלולר בחולון

תוכן עניינים

שירות מעבדת סלולר בחולון עד בית הלקוח

זקוקים לתיקון למכשיר הסמארטפון שלכם? מחפשים שירות של מעבדת סלולר בחולון שתגיע אליכם עד הבית ותפתור לכם את הבעיה? שירות מעבדת סלולר בחולון של חברת פון-נט כולל שירות המבוצע על ידי הטכנאים הטובים בתחום שיספקו מעבר לעבודה מקצועית על הצד הטוב ביותר גם שירות אדיב וחם בהגעה מהירה לכל מקום בחולון ובכל שעה. הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר בחולון דרך פון-נט.

יש לכם בעיה במכשיר הסלולרי שלכם? מעבדת סלולר בחולון תספק לכם מגוון רחב של פתרונות מקיפים. כאשר תגיעו למעבדת סלולר מקצועית בתחום, תמצאו שם צוות מיומן בתיקון מכשירים סלולרים ברמה הגבוהה ביותר. הידע והניסיון של הצוות יאפשר לכם לדעת כי הגעתם למקום הנכון.

מחפשים שירות תיקון סלולר בחולון? הגעתם למקום הנכון
תיקון כל סוגי הסמארטפונים
אחריות הניתנת בסיום כל תיקון
הגעה מהירה עד פתח בית הלקוח
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק 
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות בחולון לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר בחולון

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים בחולון שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בפון-נט דואגים שלקוחותינו יקבלו תיקון מקצועי ללא כל מאמץ, שירות מעבדת סלולר בחולון של חברת פון-נט כולל הגעה מהירה של תוך פחות משעה מרגע ההזמנה לבית הלקוח וטיפול בכל תקלה בכל מכשיר סלולרי. השירות הוא בזמינות 24/7 וכולל אחריות הניתנת בסיום התיקון.

בטבלה הבאה מוצגות חלק מפעולות תיקון הסלולר שביצענו לאחרונה בחולון ומחיריהן:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו בחולון:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מסך וואווי P30 פרו בחולוןביצענו החלפת מסך למסך שנשבר במכשיר מסוג וואווי P30 פרו.1,000 ₪
החלפת מכסה אחורי ותיקון כפתור הדלקה בגלקסי A70 בחולוןהחלפנו מכסה אחורי וביצענו תיקון כפתור הדלקה במכשיר שנפגע וניזוק.500 ₪
תיקון מצלמה קדמית במכשיר שיאומי רדמי נוט 6 פרו בחולוןהחלפנו את המצלמה הקדמית שנפגמה באחת חדשה על מנת לפתור את הבעיה.350 ₪
תיקון מסך באייפון 6s בחולוןביצענו תיקון מסך למכשיר מסוג אייפון 6s שמסכו נשבר.400 ₪

ההבדל בין מעבדת סלולר מקצועית בחולון לבין מעבדות אחרות

יש הבדל משמעותי בין הגעה אל מעבדת סלולר בחולון מקצועית לבין מעבדת סלולר שאינה מקצועית וכעת נעמוד על ההבדלים השונים: 

שירות תיקונים מקיף: מעבדת סלולר מקצועית תציע לכם שירות תיקונים מקיף הכולל בין היתר החלפת סוללה ועד תיקון מצלמה אחורית. כל בעיה שיש לכם במכשיר הסלולרי, אתם מוזמנים להגיע למעבדה מקצועית על מנת לקבל שירות הכולל תיקונים שונים. 

אחריות לרכוש שלכם: בבואכם אל מעבדת סלולר מקצועית, אתם יודעים כי לא נגרם כל נזק לרכוש שלכם ואתם יכולים להקפיד את המכשיר הסלולרי שלכם בידי מעבדה מקצועית ללא כל חשש מפני גרימה של נזקים שונים למכשיר אלא בדיוק להפך- קבלת המכשיר בצורה תקינה.

סיבות להגעה אל מעבדת סלולר איכותית בחולון

מחפשים מעבדת סלולר בחולון אשר מקפידים בה על איכות. כיצד תוכלו לזהות כי מדובר במעבדה איכותית? 

כעת נדגיש בפניכם את הפרמטרים למעבדה איכותית: 

ללא הוצאות מיותרות:  מעבדת סלולר מקצועית תאפשר לכם להגיע למקום לטובת תיקונים ולא לצאת מהמעבדה עם שלל הוצאות מיותרות אשר יכבידו עליהם ויהיו מעמסה רבה.לעיתים ביקור אצל מעבדת סלולר עשוי להסתיים בהוצאה רבה של כספים ולכן חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק על מנת לבחון את הנושא של ההוצאות. 

ללא המתנה ממושכת: נוסף על זאת, חשוב ביותר להדגיש כי במעבדת סלולר מקצועית לא תצטרכו להמתין זמן רב עד הטיפול במכשיר שלכם. מעבדת סלולר מקצועית תכלול צוות אשר יקדיש את זמנו לטיפול במכשיר שלכם ללא צורך לחכות זמן רב. צוות מקצועי אשר מכיר את הבעיות השונות במכשיר סלולרי ידע כיצד לפתור את הבעיות השונות תוך זמן קצר ולאפשר לכם לחזור לעשות שימוש במכשיר וכך לחזור לעיסוקים השונים שלכם ללא כל דאגה.

אמינות של מעבדת סלולר בעיר חולון

דבר נוסף, כאשר אתם מגיעים אל מעבדת סלולר בחולון חשוב ביותר שתדעו כי לצידכם נמצא צוות אמין אשר ידאג לעדכן אתכם בכל הנעשה בתחום. כאשר תהיו מעודכנים בכל הקשור לתיקון שלכם, כך תדעו כי בחרתם את המעבדה הטובה ביותר:

תיקון לטווח ארוך: כאשר אתם מגיעים למעבדת סלולר מקצועית ובה צוות אמין,אתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר בתיקון לטווח ארוך, כך לא תצטרכו להגיע למעבדת הסלולר פעם אחר פעם לטובת התיקון. 

מענה אפקטיבי: יתרה מזאת, בבואכם אל מעבדה סלולרית בעיר חולון תזכו לקבלת מענה אפקטיבי מטעם הצוות. כאשר הצוות יעניק לכם מענה אפקטיבי, כך תהיו בטוחים כי בחרתם את המעבדה המקצועית ביותר. 

זמינות: נוסף על זאת, מעבדה מקצועית בעיר חולון תקפיד להעסיק צוות מקצועי אשר יהיה זמין לקהל הלקוחות בשעות היממה. בין אם מדובר בשעות הבוקר או בשעות הצהריים, כאשר תפנו לקבלת שירות מטעם המעבדה, תדעו כי הצוות זמין עבורכם לכל שאלה. 

ידע רב: יתרה מכך, מעבדה מקצועית המעסיקה צוות אמין תביא בפני הצוות את החשיבות של ידע רב. מעבדה מקצועית תדאג לשלוח את הצוות להכשרות רבות על מנת שתהיה להם האפשרות להעשיר את הידע שלהם וכך להעניק שירות מקצועי יותר עבור קהל הלקוחות אשר מגיע למעבדה לטובת תיקון מכשיר סלולרי.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר בחולון

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

בוודאי, הטכנאים שלנו יגיעו עד פתח הבית שלכם ויתקנו כל סוג תקלה בכל סוג פלאפון.

אנחנו בפון-נט מספקים את כלל שירותינו בפריסה ארצית.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו