שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

מעבדת סלולר בירושלים

תוכן עניינים

שירות מעבדת סלולר בירושלים עד בית הלקוח

זקוקים לתיקון סלולרי באופן מידי? מחפשים טכנאי פלאפונים אמין ומקצועי? הגעתם למקום הנכון. שירות מעבדת סלולר בירושלים דרך חברת פון-נט כולל תיקון כל סוגי הבעיות של כל סוגי המכשירים הסלולריים עד פתח הבית שלכם. השירות שלנו יהווה את הפיתרון הפשוט והיעיל ביותר שתוכלו למצוא בשוק תיקון הפלאפונים. הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר בירושלים דרך חברת פון-נט.

מעבדת סלולר בירושלים תהיה מקום אליו תפנו בשעה בה יהיה צורך בתיקון המכשיר הסלולרי שלכם. בין אם אין לכם יכולת להדליק את המכשיר או בין אם נשפכו מים על המכשיר, במעבדה מקצועית תמצאו צוות איכותי מהמעלה הראשונה אשר יש ביכולתו לסייע לכם בתיקון תוך דגש על מחויבות ושירות איכותי.

 זקוקים לטכנאי פלאפונים בירושלים? אנחנו כאן בשבילכם
תיקון כל סוגי המכשירים הסלולריים
תיקון פלאפונים על ידי טכנאי מוסמך ומנוסה
הגעה מהירה עד פתח בית הלקוח
מחירים נוחים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בירושלים לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר בירושלים

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים בירושלים שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בחברת פון-נט מספקים לתושבי ירושלים את הפיתרון הפשוט ביותר לתיקון פלאפונים, שירות מעבדת סלולר בירושלים כולל תיקון מקצועי ואיכותי על ידי טכנאי מוסמך ומנוסה שיגיע אליכם במהירות עד הבית בכל שעה ביום. אנו מספקים את שירותינו בירושלים כבר שנים רבות וביצענו תיקונים רבים עבור תושבי העיר.

לפניכם טבלה המציגה את חלק משירותי מעבדת סלולר בירושלים שסיפקנו בתקופה האחרונה ואת מחירי השירותים השונים.

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו בירושלים:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון קורוזיה בסמסונג גלקסי S7 אדג' בירושליםתיקנו נזקי מים במכשיר מסוג סמסונג גלקסי S7 אדג' ללקוח בירושלים.350 ₪
החלפת סוללה באייפון 7 בירושליםהגענו לבית הלקוח וביצענו החלפה לסוללה במכשיר מסוג אייפון 7.300 ₪
תיקון מסך שבור בסמסונג גלקסי S20 בירושליםהחלפנו ללקוח בירושלים מסך במכשיר מסוג סמסונג גלקסי S20 לאחר שהמסך שלו נשבר.950 ₪
תיקון מיקרופון באייפון 8 בירושליםתיקנו מיקרופון תקול ללקוח במכשיר מסוג אייפון 8.300 ₪

חשיבות של מעבדה סלולרית מקומית

מתגוררים בעיר ירושלים וזקוקים לשירותי מעבדה סלולרית בירושלים? בעיר ירושלים תמצאו מעבדת סלולר אשר מספקת מגוון רחב של שירותים בין היתר החלפה של מסך או החלפת סוללה.  אם אתם לא מצליחים להפעיל את המכשיר הסלולרי שלכם, הרי חשוב ביותר לפנות לשירות של מעבדה מקומית ולא לנסות לפתור את הבעיה בכוחות עצמכם. 

ניסיון: לכם אין  את הניסיון הדרוש לטיפול בתקלות שונות לעומת צוות מקצועי אשר מקדיש שעות רבות לטיפול בתקלות השונות ויש ביכולתו לתקן את המכשיר הסלולרי ברמה גבוהה ביותר. ככל שצוות המעבדה יהיה מנוסה יותר, כך תהיה לו אפשרות לתקן כמה שיותר תקלות ואתם תרגישו בטוחים להפקיד את המכשיר הסלולרי שלכם בידיהם של צוות מקצועי אשר עבר הכשרות שונות במטרה לבצע את התיקונים ברמה גבוהה ביותר. 

הגעה מהירה: כאשר אתם מגיעים למעבדה סלולרית בקרבת מקום המגורים שלכם, הרי יש לכם אפשרות לקבל שירות מהיר ואפשרות לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. זאת בניגוד לנסיעה למעבדת סלולר אשר אינה נמצאת בקרבת מקום המגורים שלכם והנסיעה תהיה ארוכה.

אחריות על התיקון

מעבדת סלולר בירושלים תהיה מעבדה מקצועית אשר תעניק לכם אחריות על התיקון. כאשר מעבדת סלולר תעניק לכם אחריות על ביצוע התיקון תדעו כי יש לכם למי לפנות וכך תדעו כי יש לכם כתובת המאפשרת לכם לפנות למעבדה ולקבל שירות. כאשר מעבדה מקצועית תעניק לכם אחריות על ביצוע העבודה, תדעו כי העבודה בוצעה ברמה גבוהה ביותר.  שימו לב, חשוב ביותר בשיחה המקדימה לשאול את צוות  המעבדה האם ניתנת אחריות על התיקונים השונים וכמובן לשאול לכמה זמן ניתנת אחריות.

מה המחיר המוצע אצל מעבדת סלולר בעיר ירושלים

המחיר המוצע אצל מעבדת סלולר בירושלים לגבי תיקונים של מכשיר הסלולרי, אינו קבוע אלא משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. כעת נציג בפניכם את הפרמטרים השונים לעלות התיקונים: 

דגם: ישנם  דגמים אשר עלות התיקון שלהם יקרה בהשוואה לדגמים אחרים פחות חדשים ויש להביא זאת בחשבון. 

סיבת התיקון: ישנן סיבות שונות לתיקון מכשיר החל מהחלפה של סוללה ועד בעיות מורכבות יותר. כל בעיה מצריכה טיפול מקיף ולכן המחיר אינו אחיד אלא שונה בהתאם לבעיות השונות. 

מכשור: נוסף על זאת, במסגרת תיקון מכשיר סלולרי יש להביא בחשבון את המכשור המתקדם. האם במעבדה נעשה שימוש במכשור מתקדם לטובת תיקון הבעיה. במידה וכן, הרי הדבר יגרום לעליה במחיר ולכן יש להביא זאת בחשבון. 

שנות ניסיון של המעבדה: יתרה מכך, כאשר יש מעבדת סלולר מקצועית ובה צוות אשר לו שנות ניסיון רבות, הרי אתם צפויים לשלם לא מעט עבור התיקונים. עם זאת, כאשר אתם מוסרים את מכשיר הסלולרי שלכם למעבדת מקצועית ובעלת ניסיון, אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם נמצאים בידיים טובות. 

השוואת מחירים:  יתרה מזאת, חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים על מנת לבחון את ההיצע. ככל שתבצעו השוואת מחירים יותר מוקדם ובצורה מקצועית, כך תדעו מהי המעבדה המציעה לכם את המחיר המשתלם ביותר.  בחינת ההצעות השונות יאפשרו לכם לבחור את המעבדה הטובה ביותר מבין המעבדות הקיימות בעיר ירושלים.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר בירושלים

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

מחיר תיקון מכשיר סלולר משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

את כל שירותי תיקון הפלאפונים שלנו אנחנו מספקים בזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו