שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

מעבדת סלולר במבשרת ציון

תוכן עניינים

שירות מעבדת סלולר במבשרת ציון עד בית הלקוח

נשבר לכם המסך במכשיר? זקוקים לשירות תיקונים מהיר שיגיע אליכם עד הבית תוך פחות משעה? אנחנו כאן בשבילכם. שירות מעבדת סלולר במבשרת ציון של חברת פון-נט כולל הגעה מהירה לבית הלקוח של עד פחות משעה מרגע  ההזמנה, תיקון כל תקלה בכל סוג מכשיר על ידי טכנאי סלולר מקצועי ומנוסה שיספק לכם שירות איכותי. הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר במבשרת ציון. 

אם קרה לכם מקרה בו המכשיר הסלולרי שלכם לא היה תקין, הרי חשוב ביותר לא לנסות ולתקן את המכשיר בכוחות עצמכם אלא להגיע אל מעבדת סלולר במבשרת ציון. בכתבה הבאה תמצאו טיפים לבחירת מעבדה מקצועית ומהם הדברים החשובים ביותר שכדאי לבחון בעת חיפוש מעבדה סלולרית.

 זקוקים לטכנאי פלאפונים במבשרת ציון? פון-נט כאן בשבילכם
תיקון כל המכשירים הסלולריים
תיקון פלאפונים על ידי טכנאי מוסמך ומנוסה
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים נוחים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות במבשרת ציון לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר במבשרת ציון

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים במבשרת ציון שסיפקנו לאחרונה

חברת פון-נט כבר פועלת מספר שנים במבשרת ציון, כשלאורך שנות הפעילות בעיר הטכנאים שלנו ביצעו מאות פעולות תיקון סלולר עבור תושבי העיר, מתיקוני נזקי מים ועד החלפות מסכים שבורים. שירות מעבדת סלולר כולל הגעה מהירה לבית הלקוח ותיקון מקצועי על הצד הטוב ביותר.

לפניכם טבלה הכוללת את חלק מפעולות התיקון שביצענו לאחרונה במבשרת ציון:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו במבשרת ציון:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון כפתור הדלקה בגלקסי A30 במבשרת ציוןביצענו תיקון לכפתור ההדלקה שלא פעל ללקוח בעל מכשיר סמסונג גלקסי A30.450 ₪
החלפת סוללה ושקע טעינה באייפון 7 במבשרת ציוןהחלפנו סוללה ישנה של אייפון 7 וביצענו תיקון לשקע הטעינה לאחר שהמכשיר של הלקוח לא הטעין.550 ₪
תיקון מיקרופון במכשיר LG V10 במבשרת ציוןהחלפנו את המיקרופון התקול במיקרופון חדש ובכך פתרנו את הבעיה.400 ₪

אל תתפתו להגיע למעבדה שאינה מציעה חלקי חילוף מקוריים

בעת חיפוש מעבדת סלולר במבשרת ציון, חשוב ביותר לבחון את האמינות של צוות המעבדה והמקצוענות ולוודא כי צוות המעבדה מקפיד לעשות שימוש בחלקי חילוף מקוריים. מדוע חשוב ביותר להקפיד על כך?

מהירות: ככל שהמעבדה תקפיד על שימוש בחלקי חילוף מקוריים, כך תוכלו להיות רגועים ולדעת כי ניתן לחזור ולעשות שימוש במכשיר ללא בעיות שונות. כאשר יהיה מדובר על חלקי חילוף מקוריים, הרי השימוש יהיה נוח יותר. 

בהתאם למכשיר שלכם: נוסף על זאת, החלקים צריכים להתאים למכשיר שלכם. חלקי חילוף שאינם מקוריים ואינם מתאימים למכשיר שלכם עשויים לגרום נזק ולכן יש לוודא כי מדובר בחלקים המתאימים למכשיר שלכם. 

מכאן, חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית על מנת לקבל את השירות האיכותי ביותר הכולל חלקי חילוף מקוריים. רק מעבדה מקצועית ובה צוות אשר רכש ניסיון רב בתחום, יוכל לבצע את התיקון תוך הקפדה בשימוש חלקי חילוף מקוריים.

בחרו את אמצעי המיגון הטובים ביותר למכשיר שלכם

אם המכשיר שלכם נפל למים או המסך נשבר, ההמלצה היא להגיע אל מעבדת סלולר במבשרת ציון המציעה את אמצעי המיגון הטובים ביותר אשר ישמרו על המכשיר שלכם.  רבים נוטים לא לבחור אמצעי מיגון מתקדמים ומעדיפים לרכוש אמצעי מיגון זולים מתוך מחשבה כי הם ידאגו לשמור על המכשיר הסלולרי, אך האמת היא כי רובנו עושים שימוש במכשיר בכל שעות היום ולעיתים המכשיר עשוי ליפול. במידה ואתם עושים שימוש במכשיר הסלולרי לעתים קרובות, הרי זה לא משחק ילדים וכדאי לכם לבחון את אמצעי המיגון הטובים ביותר אשר יאפשרו לכם לשמור על המכשיר בצורה הטובה ביותר ולא תמצאו את עצמכם רצים למעבדת סלולר במטרה לתקן את המכשיר כתוצאה מנפילה.

רוכשים מכשיר אייפון יד שנייה - מה חשוב לבדוק?

אם אתם מחפשים לרכוש מכשיר אייפון יד שנייה, הרי חשוב ביותר לבדוק מספר דברים רגע לפני שאתם מגיעים למעבדה. אם אתם רכשתם את המכשיר במקום אחר ומגיעים אל מעבדת סלולר במבשרת ציון, חשוב ביותר לוודא כי הגעתם למקום הטוב והמקצועי ביותר. במציאות בה לא מעט אנשים מוצאים את עצמם עם מכשיר אייפון מקולקל ללא יכולת להבחין מהי מהות התקלה, חשוב ביותר להגיע למקום מקצועי על מנת לקבל שירות ברמה גבוהה. 

פריקה של הסוללה: חשוב ביותר לבקש מצוות המעבדה לערוך פריקה של המכשיר בעת הטענה מלאה. חשוב ביותר לבדוק כמה הסוללה פורקת, כאשר מדובר על פריקה לחלוטין, הרי יש בעיה בסוללה

בחנו את מסך המגע: נוסף על כך, חשוב ביותר לבחון את מסך המגע ולוודא כי כל הלחצנים של המכשיר פועלים כראוי ומגיבים בצורה טובה. 

קליטה אלחוטית: זאת ועוד, מכשירים שונים סובלים מתקלה ברכיב האינטרנט האלחוטי ולכן חשוב ביותר לבדוק את האינטרנט האלחוטי במעבדה.

בדיקת רמקולים: נוסף על כך, חשוב ביותר לבחון את הרמקולים ולוודא כי הרמקולים פועלים בצורה תקינה והכל תקין וניתן לעשות בהם שימוש. 

אחריות: בבואכם אל מעבדה סלולרית, חשוב ביותר לוודא כי המעבדה מעניקה לכם את החשבונית הכוללת את תאריך התיקון על מנת לקבל שירות במידת הצורך. 

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר במבשרת ציון

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

מחיר תיקון מכשיר סלולר משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

את כל שירותי תיקון הפלאפונים שלנו אנחנו מספקים בזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו