שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

מעבדת סלולר במודיעין

אתם זקוקים לתיקון סלולר באופן דחוף? אתם זקוקים לשירות עד הבית? אתם בידיים טובים. שירות מעבדת סלולר במודיעין תגיע עד אליכם תוך שעה מרגע הזמנת השירות. הזמינו עכשיו שירות דרך חברת פון-נט וטכנאי יגיע עד לביתכם במודיעין.

המכשיר שלכם נפל לרצפה או יש לכם צורך להחליף סוללה? מעבדת סלולר במודיעין תאפשר לכם ליהנות מהיצע רחב של חלקי חילוף ברמה הגבוהה ביותר וכן תוכלו ליהנות ממעבדה המציעה לכם שירות מתקדם מהמעלה הראשונה ובו תזכו לקבל את המכשיר שלכם ולעשות בו שימוש.

 מחפשים שירות תיקון פלאפונים במודיעין? הגעתם למקום הנכון
תיקון כל סוגי המכשירים הסלולריים
אחריות בסיום כל תיקון
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים נוחים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות במודיעין לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.‎⁨מעבדת סלולר במודיעין⁩

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים במודיעין שסיפקנו לאחרונה

שירות מעבדת סלולר במודיעין ניתנת בעיר מודיעין כבר שנים רבות. טכנאי הסלולר שלנו דאגו לטפל בכל תקלת סלולר שנקראו לטפל בה. השירות שלנו מקצועי ואדיב ובסיום כל תיקון ניתנת אחריות. 

אנו מציגים בפניכם את חלק מפעולות התיקון שביצענו במודיעין בשנים האחרונות:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו במודיעין:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת מסך של פלאפון מסוג גלאקסיהמסך של הלקוח נשבר בעת נפילה. נקראנו לביתו במודיעין והחלפנו את המסך הפלאפון התקול500 ₪
החלפת סוללה במודיעיןנקראנו להגיע לבית עסק בו לאחד מהעובדים הייתה בעיה עם הסוללה של הפלאפון. ניטרנו את הבעיה והחלפנו סוללה ללקוח. 300 ₪
תיקון קורוזיה באייפון 8כשהגענו לבית הלקוח במודיעין ראינו כי הקורוזיה ממש נרחבת והיה צריך לנקותה באופן דחוף. לאחר הניקוי הפלאפון חזר לעבוד כמו שצריך. 400 ₪

מה כדאי לבדוק לפני הגעה למעבדת סלולר במודיעין

לפני הגעה אל מעבדת סלולר במודיעין חשוב ביותר לבחון את ההיבטים הבאים על מנת לבחור את המעבדה האיכותית ביותר: תעודה המעידה על למידה של התחום: בבואכם לבחור מעבדה סלולרית בעיר מודיעין חשוב ביותר לבחור מעבדה ובה תמצאו תעודות המעידות על השכלה בתחום. תחום  הסלולרי מתפתח בצורה משמעותית בשנים האחרונות ולכן צוות הטכנאים במעבדה צריך להפגין ידע רב בתחום. חלקי חילוף איכותיים: נוסף על זאת, בבואכם להגיע למעבדה מקצועית חשוב ביותר לוודא כי הטכנאים יבצעו את התיקון באמצעות חלקי חילוף איכותיים. כאשר הטכנאים במעבדה יעשו שימוש בחלקי חילוף איכותיים תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר במעבדה מקצועית. בחינת תיקונים קודמים: נוסף על זאת, במסגרת ההגעה למעבדה סלולרית בעיר  מודיעין חשוב ביותר לבחון את התיקונים הקודמים. לצורך כך, חשוב ביותר להתייעץ עם לקוחות קודמים על מנת לבחון את היצע התיקונים ולדעת האם התיקונים התבצעו ברמה גובהה.  כך או אחרת כאשר אתם צריכים להגיע למעבדה סלולרית לצורך תיקונים שונים, חשוב ביותר לבחון את הפרמטרים הנ"ל על מנת לא למצוא את עצמכם במצב של מפח נפש אלא במצב בו אתם יכולים להמלייץ על השירות אשר ניתן לכם במעבדה.

האם כדאי לחסוך הגעה למעבדה סלולרית?

 בשנים האחרונות ניתן לראות כי רבים בוחרים לבצע תיקונים שונים אשר יחסכו להם הגעה למעבדה סלולרית. היום ישנם סרטונים שונים באינטרנט אשר ניתן לראות כיצד לתקן תקלות שונות, אך פשוטות. שימו לב, כאשר מדובר על תקלות מורכבות יותר כמו החלפה של שקע הטעינה, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית מקצועית- הנה הסיבות:

 כלים מתקדמים: רק כאשר תגיעו למעבדה סלולרית מקצועית תראו טכנאים אשר מבצעים את התיקון באמצעות כלים מתקדמים. טכנאים אשר יבצעו את התיקון באמצעות כלים מתקדמים יאפשרו לכם לדעת כי המכשיר שלכם יתוקן במהירות האפשרית.

אחריות: נוסף על זאת, מעבדה מקצועית בתחום תציע לכם אחריות על שירותי התיקון. כך תהיה לכם אפשרות לדעת כי המכשיר שלכם נמצא בידיים טובות ותהנו מאיכות תיקון ברמה גבוהה ביותר. כאשר תגיעו למעבדה המעניקה לכם אחריות תהיה לכם האפשרות ליהנות משירות איכותי ולהתיעץ עם הטכנאים במעבדה במסגרת תקופת האחריות.

המלצות על מעבדה סלולרית במודיעין

טכנאי מעבדת סלולר במודיעין עוסקים בתיקון של מכשירים סלולריים , דבר המחייב אותם לעשות שימוש בכלים מתקדמים ולהפגין מוטוריקה עדינה. מכאן, לא כדאי למסור את המכשיר לתיקון בכל מעבדה אלא לחפש מעבדה מקצועית ובה צוות טכנאים מוביל בתחום.

 איך תמצאו המלצות על מעבדה סלולרית? הנה מספר טיפים:

התייעצו עם לקוחות עבר: מתלבטים האם להגיע למעבדה כזאת או אחרת? חשוב ביותר להתייעץ עם לקוחות עבר של המעבדה. רק כאשר תתייעצו עם לקוחות עבר תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר במעבדה ובה תזכו לקבל שירות איכותי.

 אמינות: יתרה מכך, חשוב ביותר לבחור מעבדה ובה צוות הטכנאים אמינים ודואגים לעדכן אתכם בכל זמן נתון לגבי התיקון.

קבלת אחריות לתקופה ארוכה: במסגרת חיפוש אחר מעבדת סלולר מומלצת, חשוב ביותר לבחון את נושא האחריות לתקופה ממושכת.  ככל שתקופת האחריות תהיה ממושכת, הרי תוכלו להיות רגועים ולדעת כי צוות המעבדה יהיה לשירותכם.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר במודיעין

טכנאי סלולר מטעם חברת פון-נט מגיעים לכל חלק בעיר מודיעין תוך שעה מרגע הזמנת השירות שלנו. 

אנו מתקנים את כל מכשירי הסלולר הקיימים בשוק כיום באופן מקצועי ומיטבי עד לביתכם

מחיר התיקון נקבע על פי סוג התקלה, סוג המכשיר ושעת ההזמנה של הטכנאי

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו