שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

מעבדת סלולר בנתניה

תוכן עניינים

שירות מעבדת סלולר בנתניה עד בית הלקוח

הפלאפון שלכם נשבר? זקוקים להחלפת שקע טעינה במכשיר? שירות מעבדת סלולר בנתניה זה בדיוק מה שאתם צריכים. אנחנו בחברת פון-נט מספקים מגוון רחב של שירותי תיקון פלאפונים בנתניה, הטכנאים שלנו יגיעו אליכם בכל שעה ביום עד הבית או העסק ויספקו לכם שירות תיקונים לכל סוג מכשיר על הצד הטוב ביותר. הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר בנתניה דרך פון-נט.

בבואנו להזדקק לשירות של מעבדת סלולר בנתניה חשוב ביותר לבחור את המעבדה ובה אנשי המקצוע הטובים ביותר. כאשר תבחרו את המעבדה המקצועית ביותר תוכלו להירגע ולדעת כי אתם בידיים טובות בין אם מדובר בתיקון אייפון 6 או תיקון מכשיר אחר.

 זקוקים לשירות תיקון פלאפונים בנתניה? אנחנו כאן בשבילכם
תיקון כל סוגי המכשירים
אחריות בסיום כל תיקון
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים נוחים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות בנתניה לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר בנתניה

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים בנתניה שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בפון-נט מספקים את כל שירותי תיקוני הסלולר לתושבי נתניה, אנחנו פועלים בעיר כבר שנים רבות שבמהלכן טיפלנו בבעיות שונות של כל סוגי המכשירים של תושבי העיר. הטכנאים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים לבצע כל סוג תיקון עבור תושבי נתניה.

לפניכם טבלה המציגה את חלק מפעולות התיקון שביצענו בעיר נתניה בשנים האחרונות:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו בנתניה:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מצלמה קדמית באייפון 7 פלוס בנתניהתיקנו מצלמה קדמית תקולה ללקוח מנתניה במכשיר מסוג אייפון 7 פלוס.350 ₪
תיקון מסך במכשיר LG V20 בנתניההחלפנו את המסך השבור במסך חדש ובכך פתרנו את הבעיה.700 ₪
תיקון קורוזיה בגלקסי S8 בנתניה ביצענו תיקון גלקסי במכשיר מסוג גלקסי S8 ללקוחה בנתניה לאחר שהמכשיר נפגע מנזקי מים.300 ₪

איך תבחרו מעבדת סלולר בנתניה?

בחירת מעבדת סלולר בנתניה כוללת מספר פרמטרים אשר יש להתייחס אליהם: 

ידע רב: ידוע לכל כי ידע זה כוח ולכן חשוב ביותר לבחור מעבדת סלולר ובה צוות מקצועי יהיה בעל ידע רב בתחום במטרה לתקן מכשירים סלולרים ברמה הגבוהה ביותר. עובדים מקצועיים במעבדת סלולר יקפידו לא לנוח על זרי הדפנה אלא להתעדכן אחת לכמה זמן בחידושים האחרונים בתחום וכך תהיה לכם אפשרות להיות בטוחים כי מדובר על עובדים אשר להם ידע רב ותהיה לכם אפשרות לשאול אותם שאלות רבות ולקבל תשובות. 

הכשרה מקיפה: נוסף על זאת, מעבדה סלולרית בעיר נתניה תעסיק צוות מקצועי אשר לו הכשרה מקיפה בתחום. כאשר הצוות זכה לקבלת הכשרה מקיפה תדעו כי בחרתם במעבדה האיכותית ביותר. 

זמינות: יתרה מכך, חשוב ביותר לבחור מעבדת סלולר אשר צוות העובדים בה זמינים עבורכם. כאשר הצוות יהיה זמין עבורכם, תוכלו להגיע למעבדה בשעות שונות ולקבל טיפול מקיף. כאשר הצוות המקצועי יהיה זמין עבורכם לכל שאלה תרגישו בטוחים ורגועים יותר. לא משנה מה תהיה השאלה שלכם, מעבדה מקצועית תעסק צוות איכותי אשר ישמח לענות על כל שאלה שלכם. 

אזור פעילות: כאשר המעבדה תהיה קרובה לאזור המגורים שלכם, הרי תוכלו להגיע למעבדה במהירות ללא כל צורך לנסוע שעות ארוכות. לעומת זאת, כאשר תמצאו את עצמכם נוסעים שעות רבות במטרה לקבל שירות של מעבדה סלולרית שאינה בקרבת אזור המגורים שלכם, הרי כל חווית השירות שלהם תראה אחרת ויהיה לכם שינוי משמעותי בלוח הזמנים כתוצאה מנסיעה למעבדת סלולר רחוקה מאזור המגורים שלכם.

אחריות על התיקון

בבואכם לבחור מעבדת סלולר בנתניה חשוב ביותר לוודא כי צוות המעבדה מעניק לכם אחריות על התיקון. בבואכם לבחור מעבדה חשוב ביותר לוודא כי אכן המעבדה מעניקה אחריות על התיקון. שימו לב, כאשר תהיה לכם אחריות על התיקון תוכלו לפנות לצוות המעבדה בכל עת על מנת לשאול שאלות ולקבל מענה מקיף. 

היום כולנו עושים שימוש במכשיר הסלולרי לעיתים קרובות בין אם מדובר בעבודה או בחיים הפרטיים ולכן חשוב ביותר לפנות למעבדה מקצועית המעניקה אחריות.  חשוב ביותר לא לוותר ולוודא כי אתם מקבלים אחריות. ללא קבלת אחריות, לא תהיה לכם האפשרות לבצע תיקונים שונים ללא תשלום נוסף. כך תמצאו את עצמכם משלמים ביוקר על תיקון מכשיר הסלולרי שלכם.

כמה תשלמו על ביקור במעבדת סלולר בנתניה?

בבואכם לבחור מעבדת סלולר בנתניה חשוב ביותר לבחון כמה תשלמו על הביקור. שימו לב, עבור ביקור במעבדה סלולרית תשלמו מחירים שונים ולא אחידים בשל סיבות שונות. הנה הפרמטרים לקביעת תשלום: 

סוג המכשיר:עבור תיקון מכשיר מסוים תשלמו מחיר מסוים ואילו עבור תיקון מכשיר אחר תשלמו מחיר אחר. כך או אחרת, חשוב ביותר לבחון את המכשירים השונים טרם ההגעה לתיקון. 

השוואת מחירים: נוסף על זאת, חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים בין המעבדות השונות.  כאשר תבצעו השוואת מחירים בקרב המעבדות השונות תהיה לכם האפשרות לבחור את המעבדה הטובה ביותר.כאשר תערכו השוואת מחירים מקיפה, הרי תוכלו להיות רגועים בידיעה כי בדקתם את המחירים והגעתם להחלטה איכותית אשר תשפיע על השירות אשר תקבלו במעבדה.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר בנתניה

מחיר תיקון מכשיר סלולר משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

כמובן, הטכנאים שלנו יבצעו את כל סוגי התיקונים הנדרשים, מהחלפת מכסה אחורי ועד תיקון מסך שבור.

אנחנו בפון-נט מספקים את כלל שירותינו בפריסה ארצית.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו