שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

מעבדת סלולר בפרדס חנה

יש לכם צורך מיידי במעבדת סלולר מקצועית שתגיע עד אליכם הביתה? צריכים תיקון סמארטפון באופן בהול כי יש לכם שיחה חשובה? אנחנו בחברת פון-נט נספק לכם שירות מעבדת סלולר בפרדס חנה עד דלת הבית. השירות כולל: זמינות 24/7 והגעה מהירה של עד שעה לבית הלקוח. כמו כן, גם תיקון מקצועי לכל תקלת סלולר בכל סוג מכשיר. הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר בפרדס חנה ותהנו מפיתרון מקצועי לבעיות הנייד שלכם.

מחפשים מעבדת סלולר בפרדס חנה? באזור פרדס חנה תמצאו מגוון רחב של מעבדות, אבל יש להשקיע זמן רב בחיפוש על מנת למצוא את המעבדה המקצועית והאיכותית ביותר. כאשר תמצאו את המעבדה המתקדמת ביותר, תוכלו להיות רגועים ולדעת כי צוות טכנאים מיומן עוסק בתיקון המכשיר.

מחפשים שירות תיקון סלולר בפרדס חנה? הגעתם לטובים בתחום
תיקון כל סוגי המכשירים הסלולריים
אחריות בסיום כל תיקון
הגעה מהירה עד פתח בית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות בפרדס חנה לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר בפרדס חנה

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים בפרדס חנה שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בפון-נט דואגים שלקוחותינו יקבלו את שירות תיקונים המקצועי ומדוייק ביותר, שירות מעבדת סלולר בפרדס חנה של חברת פון-נט כולל הגעה מהירה, של עד שעה, מרגע הקריאה של הלקוח. אנחנו מספקים תיקון כל תקלה בכל סוג מכשיר נייד ושירות בזמינות תמידית הכולל אחריות הניתנת בסיום כל תיקון.

בטבלה הבאה פעולות התיקון שביצענו לאחרונה בפקדס חנה ועלויותיהן:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו בפרדס חנה:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת סוללה באייפון Xs בפרדס חנההחלפנו סוללה ללקוחה מנהריה במכשיר מסוג אייפון Xs לאחר שהמכשיר הפסיק להטעין את הסוללה ושקע ההטענה היה תקין, הבעיה נפתרה.300 ₪
החלפת מכסה אחורי בסמסונג גקלסי S10 פלוס בפרדס חנההחלפנו ללקוח בנהריה מכסה אחורי שנשבר במכשיר מסוג סמסונג S10 פלוס.300 ₪
תיקון מסך אייפון 11 בפרדס חנהביצענו החלפת מסך במכשיר מסוג אייפון 11 שהפסיק להגיב למגע בגלל שבר.1,000 ₪

אילו תקלות נפוצות קיימות?

הגעה אל מעבדת סלולר בפרדס חנה תתרחש כתוצאה מתקלות שונות המשפיעות על אופן השימוש שלכם במכשיר. מעבדה מקצועית תכלול צוות טכנאים מיומן אשר ביכולתם לבצע את התיקון ברמה הגבוהה ביותר. 

כעת נפרט על התקלות השונות המצריכות הגעה למעבדה סלולרית:

מסך שבור: תקלה הכוללת מסך שבור תשפיע רבות על השימוש במכשיר ולכן חשוב ביותר להגיע כמה שיותר מהר למעבדה על מנת לזכות בתיקון איכותי ולעשות שימוש במכשיר.

שקע טעינה לא עובד: עוד תקלה נוספת המצריכה מכם לפנות למעבדה סלולרית מקצועית. כאשר תפנו למעבדה סלולרית מקצועית כמה שיותר מהר, צוות הטכנאים יפעל במהירות תוך שימוש במכשור מתאים על מנת לתקן את התקלה.

התחממות המכשיר: זאת ועוד, התחממות של המכשיר עשויה להעיד על בעיה ולכן כאשר אתם מבחינים בהתחממות, אין להמשיך ולעשות שימוש במכשיר כמו קודם אלא לפנות לשירות של מעבדה מקצועית.

מכשיר נפל למים: מדובר בתקלה אשר יכולה להשפיע רבות על הפעלת המכשיר בצורה תקינה. אם המכשיר שלכם נפל למים, הרי אל תנסו לתקן את הבעיה בכוחות עצמכם.

תיקון שקע טעינה בגלקסי

בדומה לכם, גם המכשיר הסלולרי שלכם צריך קצת מנוחה. ישנם מקרים בהם המכשיר הסלולרי מסרב להיטען ואז אתם עשוים להיתקל באחת הבעיות שבגללן רבים פונים למעבדה סלולרית – תיקון שקע הטעינה. במידה ושקע הטעינה שלכם מסרב לעבוד, הרי חשוב ביותר לבחון מדוע זה קורה?

משיכה חזקה: ישנם מקרים בהם אתם עשויים למשוך את שקע הטעינה קצת יותר מדי והדבר עשוי לבוא לידי ביטוי בבעיה בשקע הטעינה.

קיפול של שקע הטעינה: זאת ועוד, קיפול של שקע הטעינה עשויה להוביל לבעיות שונות בטעינה של המכשיר.

חדירת מים לשקע הטעינה: חדירה של מים לשקע הטעינה עשוי להוביל למצב ובו המכשיר נופל למים ואז המים יחדרו לשקע הטעינה.

שימו לב, תיקון שקע הטעינה אינו זהה במכשירים ולעיתים מדובר על תיקון מורכב. כך לדוגמא במכשיר הגלקסי 5 ו 6 ההחלפה של שקע הטעינה תעשה בצורה פשוטה יותר, זאת בהשוואה למכשירים אחרים. 

לעומת זאת, במכשיר גלקסי בדגמים 7ו 8 שקע הטעינה אינו מהווה חלק מלוח אם והדבר דורש הסרה של שקע הטעינה. כך או אחרת, כאשר יש לכם בעיה בשקע הטעינה, ההמלצה היא להגיע למעבדה סלולרית מקצועית על מנת לקבל את שירותי התיקון המתקדמים ביותר. רק טכנאי סלולרי מוסמך בעל הבנה רחבה וניסיון ידע כיצד לתקן את שקע הטעינה.

המכשיר לא נדלק? גשו למעבדת סלולר מתקדמת

המכשיר לא נדלק? במידה והמכשיר שלכם אינו נדלק ההמלצה היא לא לנסות לכבות את המכשיר ולהדליקו מחדש. כל ניסיון שלכם לכבות ולהפעיל את המכשיר בכוחות עצמכם עשוי לגרום נזק בלתי הפיך. מכאן, חשוב ביותר לגשת אל מעבדת סלולר בפרדס חנה. רק במעבדה מקצועית יבחנו את המכשיר בהתאם לפרמטרים הבאים:

איתור התקלה: במידה והמכשיר אינו נדלק, צוות הטכנאים במעבדה יאתר את התקלה על מנת לתקנה בהקדם האפשרי.

שימוש במכשור: נוסף על כך, במטרה לתקן את המכשיר בצורה טובה ומהירה צוות של טכנאים יעשה שימוש במכשיר מתקדם על מנת להחזיר לכם את המכשיר מתוקן.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר בפרדס חנה

בוודאי, הטכנאים שלנו יגיעו עד פתח הבית שלכם, גם בפרדס חנה, ויתקנו כל סוג תקלה בכל סוג פלאפון, גם בגלקסי S8.

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות בפרדס חנה לתיקון כל סוגי התקלות בכל סוגי הניידים עד שעה מרגע ההזמנה.

מחיר תיקון מכשיר סלולר משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי בפרדס חנה. 

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו