שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

מעבדת סלולר בראשון לציון

תוכן עניינים

שירות מעבדת סלולר בראשון לציון עד בית הלקוח

הפלאפון נשבר ואתם זקוקים לתיקון? רוצים שירות עד הבית? שירות מעבדת סלולר בראשון לציון של חברת פון-נט כולל הגעה לבית הלקוח ותיקון כל תקלה בכל סוג מכשיר סלולרי. הטכנאים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתיקון כל סוג תקלה ויגיעו אליכם תוך פחות משעה מרגע ההזמנה. הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר בראשון לציון דרך חברת פון-נט.

=מחפשים מעבדת סלולר בראשון לציון? בעיר תמצאו מעבדות רבות ולכן חשוב ביותר לבצע השוואה מקיפה בין המעבדות השונות על מנת לבחור את המעבדה המתאימה אשר עונה על הצרכים שלכם. כאשר תבחרו את המעבדה הנכונה ביותר עבורכם, תדעו כי הגעתם למקום הנכון בו תזכו לקבלת שירות ברמה איכותית.

 זקוקים לתיקון פלאפונים בראשון לציון? זה המקום בשבילכם
תיקון כל סוגי הסמארטפונים
תיקון פלאפונים על ידי טכנאי מוסמך ומנוסה
הגעה מהירה עד פתח בית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בראשון לציון לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר בראשון לציון

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים בראשון לציון שסיפקנו לאחרונה

תושבי ראשון לציון, אם הטלפון שלכם התקלקל או נפגע ואתם זקוקים לטכנאי פלאפונים באופן דחוף, אל חשש, הטכנאים של פון-נט לשירותכם. אנחנו בפון-נט מספקים את שירותי מעבדת סלולר בראשון לציון כבר שנים רבות ומתקנים את כל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים, הטכנאים שלנו ביצעו פעולות תיקון רבות בעיר תוך הקפדה על מתן שירות מקצועי והגעה מהירה לכל קריאה.

לפניכם חלק מאותם שירותי מעבדת סלולר בראשון לציון שסיפקנו לאחרונה ועלויות השירותים השונים:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו בראשון לציון:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת רמקול אוזן בסמסונג גלקסי S20 בראשון לציוןהרמקול אוזן במכשיר הלקוח התקלקל, הגענו לבית הלקוח וביצענו החלפה לרמקול.400 ₪
החלפת שקע אוזניות ותיקון מיקרופון לאייפון 6s בראשון לציוןהגענו לבית לקוח לבצע החלפת שקע אוזניות ותיקון מיקרופון תקולים.500 ₪
תיקון מסך סמסונג נוט 8 בראשון לציון החלפנו ללקוח את המסך שנשבר במכשיר הסלולר שלו.800 ₪

מה כוללת מעבדת סלולר מקצועית בעיר ראשון לציון?

שירות של מעבדת סלולר בראשון לציון כולל תחומים רבים וכעת נפרט מה כולל השירות: 

תיקוני מסך: יש לכם בעיה במסך הסלולרי? במידה והמסך נשבר ואין לכם אפשרות לעשות שימוש במכשיר כתוצאה מכך, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדת סלולר מקצועית ובה תמצאו צוות איכותי אשר יעניק לכם טיפול מקיף ברמה איכותית. 

החלפת סוללה: יש לכם בעיות עם הסוללה במכשיר הסלולרי? קורה לכם שאתם נאלצים להטעין את המכשיר לעיתים קרובות? אין זה מצב מקובל ולכן חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק ולהגיע למעבדה סלולרית ובה תמצאו שירות תיקונים איכותי. במעבדה סלולרית יבצעו החלפה של הסוללה תוך שימוש במכשור מתאים. 

החלפה של שקע הטעינה: במידה ויש לכם בעיה בשקע הטעינה, חשוב ביותר לא לנסות להטעין את המכשיר באמצעות שקע טעינה אחר, אלא להגיע למעבדת סלולר מקצועית לצורך קבלת שירות איכותי אשר יכלול החלפה של שקע טעינה. 

כאשר תגיעו למעבדה מקצועית המתאימה לצרכים שלכם תוכלו לוודא כי נמצאים מולכם אנשי מקצוע אשר יעשו שימוש בידע העומד לרשותם על מנת לאפשר לכם לקבל את המכשיר לאחר התיקון.

שימוש בכלים מקצועיים לטובת תיקון מכשירים סלולריים

בבואכם אל מעבדת סלולר בראשון לציון דעו כי צוות מקצועי יבחר לעשות שימוש בכלים מקצועיים לצורך תיקון המכשיר הסלולרי. בין אם מדובר על החלפת מסך או תיקון גלקסי, מעבדה מקצועית תעמיד לרשותכם את המכשור המתקדם ביותר במטרה לתקן את המכשיר שלכם ברמה הגבוהה ביותר.חשוב ביותר לא להתפשר על איכות הכלים ולבחור מעבדת סלולר אשר הצוות בה עושה שימוש בכלים מקצועיים וחדשניים לטובת תיקון המכשיר שלכם.

מהו שירות מקצועי של מעבדת סלולר בעיר ראשון לציון?

היום ישנן מעבדות סלולר רבות בעיר ראשון לציון, אבל מעבדת סלולר בראשון לציון המעניקה שירות מקצועי תהיה מעבדה אשר תכלול את הפרמטרים הבאים. כעת נציג בפניכם את הפרמטרים הבאים: 

מהירות: במידה וגיליתם בעיה דחופה במכשיר הסלולרי  כמו למשל מסך שבור או קורוזיה במכשיר שלכם ואין לכם אפשרות לעשות בו שימוש לאורך זמן רב, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית אשר בה תוכלו לדעת כי צוות המעבדה יעניק לכם שירות מהיר וכך תוכלו לחזור לשגרה תוך ידיעה כי זכיתם לקבלת הטיפול הטוב ביותר תוך זמן קצר, מה שיאפשר לכם לא לבזבז יום שלם במעבדה לצורך המתנה לתיקון המכשיר הסלולרי שלכם. 

זמינות: יתרה מזאת, כיום מעבדות שונות מציעות שירותי תיקונים גם עד בית הלקוחות. המשמעות היא כי נציג של המעבדה יגיע אליכם בכל שעה נתונה על מנת לאסוף את המכשיר ולאחר מכן לשלוח אותו למעבדה לטובת תיקון מקיף .כאשר נציג מטעם המעבדה יגיע אליכם תהיה לכם האפשרות לדעת כי המכשיר נמצא בידיים טובות ולא תהיו מודאגים. 

הוגנות: נוסף על זאת, מעבדה מקצועית תהיה מעבדה אשר תקפיד על שירות הוגן תוך הסבר מפורט לקהל הלקוחות לגבי הבעיה במכשיר הסלולרי שלהם. כאשר תגיעו למעבדת סלולרי ובה תזכו לקבלת שירות הוגן, תדעו כי הגעתם למקום הנכון והמכשיר שלכם נמצא אצל מקצוענים בתחום.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר בראשון לציון

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

בוודאי, הטכנאים שלנו יגיעו עד פתח הבית שלכם ויתקנו כל סוג תקלה בכל סוג פלאפון.

מחיר תיקון מכשיר סלולר משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו