שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

מעבדת סלולר ברחובות

תקועים עם מכשיר נייד של מתפקד כראוי ולא יכולים לעזוב את הבית? זקוקים לטכנאי מקצועי שיגיע עד אליכם עם שירות מעבדת סלולר ברחובות? אל דאגה, חברת פון-נט אתכם עם שירות תיקון פלאפונים עד שהנייד יחזור לתפקוד מלא. התקשרו עכשיו אלינו ולבקש שירות מעבדת סלולר ברחובות, אל תהססו, הזמינו מייד.

העיר רחובות נחשבת לעיר ובה מתגוררים אנשים רבים אשר עושים שימוש במכשיר הסלולרי שלהם הן לצרכי עבודה והן לצרכים פרטיים. כך או אחרת, כאשר חל שינוי במכשיר ואי אפשר לעשות בו שימוש כמו בעבר, חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק במטרה לתקן את המכשיר במהירות אצל מעבדת סלולר ברחובות.

 מחפשים שירות תיקון פלאפונים ברחובות? הגעתם למקום הנכון
תיקון כל סוגי המכשירים הסלולריים
אחריות בסיום כל תיקון
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים נוחים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות ברחובות לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר ברחובות

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים ברחובות שסיפקנו לאחרונה

חברת פון-נט היא המובילה במתן שירות מעבדת סלולר ברחובות. את שירות זה אנו מבצעים בעיר כבר שנים  רבות כשבמהלך תקופת פעילותינו טכנאי הסלולר שלנו דאגו לטפל בכל תקלות הסלולר שהתרחשו לתושבי רחובות. השירות המוצע כולל הגעה מהירה לבית הלקוח, שירות מקצועי ואחריות  בסיום כל תיקון. שירות תיקון סלולר של פון- נט מחזיר לכם את הנייד לפעולה תקינה.

הנה לפניכם טבלה המציגה חלק מפעולות תיקון הפלאפונים שביצענו ברחובות:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו ברחובות:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מצלמה אחורית בסמסונג Note 10 ברחובותביצענו החלפה למצלמה אחורית במכשיר מסוג סמסונג Note 10 לאחר שהמצלמה המקורית נשברה.550 ₪
החלפת סוללה לאייפון X ברחובותהטכנאי שלנו הגיע לבצע תיקון אייפון בבית הלקוח, הוא ביצע החלפת סוללה באייפון X לאחר שהמכשיר לא הטעין באופן רציף.400 ₪
תיקון מסך גלקסי A70 ברחובותתיקנו מסך שבור של פלאפון מסוג גלקסי A70 ולאחר מכן גם הדבקנו מגן זכוכית.550 ₪

מתי תגיעו למעבדת סלולר ברחובות?

ישנם מקרים אשר מחייבים אתכם להגיע במהירות אל מעבדת סלולר ברחובות בשל העובדה כי אי אפשר להתעלם מהבעיה אלא יש לגשת למעבדה לצורך תיקון איכותי. כעת נפרט לכם אודות המקרים השונים:

קורוזיה: כאשר אתם נתקלים בבעיה של קורוזיה, הרי חשוב ביותר לא לנסות ולטפל בבעיה לבד אלא להגיע לקבלת סיוע מטעם טכנאי סלולרי איכותיים במעבדה ברחובות. כאשר תגיעו למומחים בתחום, הם יעשו שימוש בכלים מתאימים לצורך פתירת התקלה במהירות רבה.

החלפה של מסך: כאשר אתם לא יכולים לעשות שימוש במסך, הרי חשוב ביותר להיות מודעים לתקלה ולהגיע לתקן את התקלה במעבדה מקצועית. רק במעבדה מקצועית תמצאו את המומחים הטובים ביותר בתחום אשר יאפשר לכם לתקן את התקלה במהירות האפשרית ולחזור לשגרה.

החלפה של הכפתורים: במידה ואין לכם אפשרות לחייג בצורה טובה כמו קודם לכן ,חשוב ביותר לא לוותר אלא להגיע למעבדה מקצועית על מנת לבחון את הבעיה בהקדם האפשרי.

כיצד תדעו כי הגעתם למעבדה סלולרית ובה מומחים בתחום?

אם מים חדרו למכשיר הסלולרי שלכם או יש לכם בעיה במצלמה, חשוב ביותר להגיע אל מעבדת סלולר ברחובות ובה תמצאו מומחים בתחום. בעיר רחובות תמצאו מעבדות רבות, אבל מבין המעבדות השונות רצוי להתעכב על בחירת מעבדה ובה מומחים בתחום. 

כיצד תדעו כי מדובר במעבדה ובה מומחים- הנה הפרמטרים אשר יאפשר לכם לזהות:

שקט נפשי: כאשר תגיעו למעבדה סלולרית ובה צוות טכנאים מקצועי בתחום תוכלו להרגיש שקט נפשי בידיעה כי מדובר בצוות מקצוענים אשר יאפשרו לכם להרגיש בטוחים ויבצעו את התיקון ברמה הגבוהה ביותר. כאשר תגיעו למעבדה סלולרית מקצועית ובה אתם יודעים כי אפשר לסמוך על צוות העובדים, הרי תרגישו נוח להגיע למעבדה בידיעה כי אתם במקום טוב אשר בו רואים את טובת הלקוחות מעל הכל ומתייחסים אליהם בצורה מקצועית.  

כלים משוכללים: נוסף על זאת, צוות טכנאים מיומן יבצע את התיקונים השונים באמצעות כלים משוכללים. צוות הטכנאים במעבדה יהיה עם היד על הדופק בכל הקשור לכלים השונים ויקפיד להתחדש ולעקוב אחר השינויים החלים בתחום במטרה לעשות שימוש בכלים הטובים ביותר לטובת תיקון איכותי. 

מהירות: נוסף על זאת, כאשר תגיעו למעבדה מקצועית תמצאו שם צוות של טכנאים אשר יבצע את עבודתו במהירות, זאת אודות לשנות ניסיון רבות.  עבודה מהירה תאפשר לכם לחזור במהירות לחיים שלכם בידיעה כי הגעתם למעבדה המקצועית והטובה ביותר בתחום.

קבלת אחריות על התיקון במעבדה סלולרית ברחובות

בבואכם אל מעבדת סלולר ברחובות, חשוב ביותר לבחון את נושא האחריות. כאשר מדובר על מעבדה ובה צוות מקצועי, הצוות יעניק לכם אחריות על ביצוע התיקון. בין אם מדובר על החלפה של סוללה או בין אם מדובר על החלפה של שקע הטעינה, חשוב ביותר לדעת כי אתם זכאים לקבלת אחריות. 

כאשר תהיו זכאים לקבלת אחריות מיום התיקון, תוכלו לפנות למעבדה בידיעה כי יש לכם אוזן קשבת בכל הקשור לתיקון של מכשיר הסלולרי שלכם. משמעות הדבר היא כי במסגרת תקופת האחריות תוכלו להגיע למעבדה ולקבל שירות תיקונים ללא חובת תשלום.

 

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר ברחובות

בטח, אנו מספקים שירותי תיקון פלאפונים ברחובות 24 שעות ביממה, אנו גם מגיעים לכל חלקי העיר והסביבה.

מתקשרים לחברת פון-נט ואנו מספקים לכם את כלל שירותינו כולל תיקון מסך לכל סוגי הפלאפון ברחובות.

תיקון מכשיר סלולר משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי, כך נקבע המחיר הסופי של התיקון.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו