שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

מעבדת סלולר ברמת גן

תוכן עניינים

שירות מעבדת סלולר ברמת גן עד בית הלקוח

שירות מעבדת סלולר ברמת גן של חברת פון-נט עונה על כל צרכי הסלולר של תושבי רמת גן. בין אם המסך המכשיר נשבר ובין אם יש צורך בהחלפת שקע טעינה מכיוון שהמכשיר אינו מטעין באופן רציף, הטכנאים שלנו זמינים בכל שעה ביום ויגיעו לכל מקום בעיר רמת גן על מנת לספק שירות על הצד הטוב ביותר ללקוחותינו בעיר. הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר ברמת גן דרך חברת פון-נט.

מכשיר הסלולרי שלנו מלווה אותנו לתקופה ארוכה ונחשב יעיל ביותר. עם זאת, לעיתים ישנן תקלות שונות במכשיר במקרה של תקלות, חשוב להגיע אל מעבדת סלולר ברמת גן על מנת לתקן את המכשיר. כאשר תגיעו למעבדה סלולרית תראו צוות מקצועי אשר מקדיש את זמנו לתיקון התקלה בין אם מדובר על בעיה פיזית או בין אם מדובר על בעיה אחרת.

 זקוקים לשירות תיקון פלאפונים ברמת גן? זה המקום בשבילכם
תיקון כל התקלות בכל סוגי הפלאפונים
אחריות בסיום כל תיקון
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות ברמת גן לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר ברמת גן

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים ברמת גן שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בפון נט מספקים שירותי תיקון סלולר בפריסה ארצית, בין היתר גם ברמת גן. שירות מעבדת סלולר ברמת גן מסופק בזמינות של 24/7 עם הבטחה להגיע תוך פחות משעה מרגע ההזמנה לבית הלקוח, כמובן שגם אחריות תינתן בסיום התיקון להבטיח שהבעיה אכן טופלה כמו שצריך.

בטבלה הבאה מוצגות חלק מפעולות תיקון הסלולר שביצענו לאחרונה ברמת גן:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו ברמת גן:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מיקרופון במכשיר LG G3 ברמת גןהחלפנו מיקרופון תקול במכשיר מסוג LG G3 ללקוחה ברמת גן.250 ₪
תיקון מצלמה אחורית של אייפון 5 ברמת גןביצענו תיקון למצלמה שבורה של מכשיר אייפון 5.250 ₪
תיקון מצלמה קדמית בוואווי P30 ברמת גןביצענו תיקון למצלמה קדמית במכשיר מסוג וואווי P30.400 ₪
ניקוי קורוזיה במכשיר וואווי Y7 ברמת גןביצענו תיקון קורוזיה למכשיר שנפגע מנזקי מים ללקוח ברמת גן.350 ₪

שקיפות של מעבדת סלולר ברמת גן

אחד הדברים החשובים ביותר בבואנו להגיע אל מעבדת סלולר ברמת גן הוא נושא השקיפות.  מעבדת סלולר מקצועית תספק לכם שירות מקצועי תוך יידוע של קהל הלקוחות לגבי התיקונים של המכשיר. מעבדה סלולרית בעלת מוניטין רב תתקן את המכשיר ברמה הגבוהה ביותר תוך עדכון של הלקוחות לגבי הנעשה. 

למה חשוב להקפיד על שקיפות בעת הגעה למעבדה? 

ביטחון: כאשר המעבדה תעדכן את הלקוחות לגבי הנעשה, הם ירגישו בטוחים בידיעה כי הם בחרו במעבדה מקצועית.  תחושת ביטחון חשובה ביותר בבואכם אל מעבדה סלולרית. 

אמינות: כאשר אתם מגיעים למעבדה ובה אתם מרגישים בטוחים בשל שקיפות, אתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר במעבדה ובה צוות אמין אשר תוכלו לסמוך על שיקול הדעת שלהם בכל הקשור לתיקון של מכשיר סלולרי.

מעבדה סלולרית תעשה שימוש בחלפים מקוריים

נוסף על כך, מעבדת סלולר ברמת גן תעשה שימוש בחלפים מקוריים. בבואכם אל מעבדת סלולר מקצועית חשוב ביותר לבחון את ההיצע ולוודא כי המעבדה תעשה שימוש בחלפים מקוריים במסגרת התיקון. מה כדאי להביא בחשבון בעת הגעה למעבדת סלולר: 

איכות: מעבדת סלולר מקצועית תעשה שימוש בחלפים מקוריים תוך הקפדה על איכות וכך תדעו כי אתם נמצאים בידיים טובות. מעבדה מקצועית אשר דוגלת באיכות מבטיחה לכם תיקון איכותי מהמעלה הראשונה וכך תדעו כי המכשיר שלכם יהיה תקין. 

מקצועיות: נוסף על זאת, מעבדת סלולר מקצועית תשמור על מקצועיות והצוות בה יעשה שימוש בחלפים מקוריים תוך בחירת כלים מקצועיים על מנת לבצע את ההחלפה ושמירה על המכשיר הסלולרי.  הקפדה על מקצועיות תכלול שימוש בכלים מתאימים לצורך תיקון המכשיר. 

ניקיון: נוסף על זאת, מעבדת סלולר מקצועית תבצע את הפעולה הדרושה במעבדה ובה מקפידים על הניקיון. כאשר תגיעו למעבדה הכוללת צוות המקפיד על ניקיון רב, תהיה לכם האפשרות לדעת כי הגעתם למעבדה אשר מעמידה בראש את טובת הלקוחות. כאשר מדובר על החלפה של חלקים במכשיר, חשוב ביותר כי הפעולה תתבצע במקום נקי. הקפדה על ניקיון מהווה ערך עליון ולכן חשוב ביותר לשמור על סביבה נקייה.

תקופת אחריות של מעבדה סלולרית בעיר רמת גן

מעבדת סלולר ברמת גן תציע לכם שירות מקצועי הכולל כמובן אחריות על התיקון של המכשיר הסלולרי.  מה כוללת תקופת האחריות: 

אחריות על הרכיבים: האחריות כוללת אחריות על הרכיבים אשר הוחלפו במכשיר. 

תקופה ארוכה: נוסף על זאת, מעבדת סלולר מקצועית תעניק אחריות לתקופה ארוכה וכך תדעו כי יש לכם למי לפנות במידה ותצטרכו להגיע לתיקון. 

מעבדה מקצועית: מעבדה מקצועית תעניק אחריות על התיקון וכך תתגלה בתור מעבדה מקצועית אשר חושבת על טובת הלקוחות לפני הכל. 

התייעצות : נוסף על זאת, במסגרת תקופת האחריות, תהיה לכם אפשרות להגיע למעבדה לצורך התייעצות עם הצוות לגבי המכשיר הסלולרי שלכם. כאשר יש לכם שאלה במסגרת תקופת האחריות, הצוות המקצועי ישמח לענות לכם על כל שאלות. צוות מקצועי אשר לו ניסיון רב יענה על השאלות שלכם ואתם תקבלו מענה מקיף באשר למכשיר הסלולרי שלכם.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר ברמת גן

מחיר תיקון מכשיר סלולר משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

כמובן, הטכנאים שלנו יבצעו את כל סוגי התיקונים הנדרשים, מהחלפת מכסה אחורי ועד תיקון מסך שבור.

את כל שירותי תיקון הפלאפונים שלנו אנחנו מספקים בזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו