שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

מעבדת סלולר בתל אביב

תוכן עניינים

שירות מעבדת סלולר בתל אביב עד בית הלקוח

מחפשים שירות תיקון פלאפונים מקצועי? בין אתם זקוקים לתיקון מסך ובין אם אתם צריכים להחליף שקע טעינה, שירות מעבדת סלולר בתל אביב של חברת פון-נט יפתור לכם את כל בעיות הסלולר. הטכנאים שלנו יגיעו אליכם במהירות עד פתח הבית או העסק וידאגו לתרן כל סוג תקלה בכל סוג מכשיר סלולרי במהירות וביעילות. הזמינו עכשיו שירות מעבדת סלולר בתל אביב דרך פון-נט.

מעבדת סלולר בתל אביב תבוא לעזרה שלכם במקרים שונים בהם אתם זקוקים לתיקון מכשיר סלולרי. כאשר אתם זקוקים לשירותי תיקון או החלפה של מכשור סלולרי, הרי חשוב ביותר לפנות למעבדת מחשבים מקצועית ובה צוות אשר לו ניסיון רב בתחום על מנת לקבל שירות מקיף.

 זקוקים לשירות תיקון פלאפונים בתל אביב? הגעתם למקום הנכון
תיקון כל סוגי הפלאפונים עם אחריות
תיקון פלאפונים על ידי טכנאי מוסמך 
הגעה מהירה עד פתח בית הלקוח
מחירים נוחים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בתל אביב לתקן את הפלאפונים שלהם בדרך הנוחה ביותר.מעבדת סלולר בתל אביב

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טלפונים בתל אביב שסיפקנו לאחרונה

אנחנו בחברת פון-נט מספקים את מגוון שירותינו בתל אביב כבר שנים רבות, במהלך תקופת פעילותינו בעיר, הטכנאים שלנו ביצעו מגוון רחב של פעולות תיקון עבור תושבי העיר. שירות מעבדת סלולר בתל אביב כולל הגעה מהירה לכל מקום בעיר ותיקון כל בעיה בכל סוג מכשיר.

לפניכם טבלה הכוללת את שירותי מעבדת סלולר בתל אביב שסיפקנו לאחרונה ומחירי השירותים השונים:

שירות מעבדת סלולר שסיפקנו בתל אביב:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מסך במכשיר LG G8 בתל אביבביצענו החלפת מסך במכשיר מסוג LG G8 ללקוח בתל אביב.950 ₪
תיקון קורוזיה באייפון 8 פלוס בתל אביבביצענו ניקוי קורוזיה במכשיר מסוג אייפון 8 פלוס ללקוחה בתל אביב.350 ₪
תיקון מיקרופון במכשיר LG G7 בתל אביבתיקנו מכשיר מסוג LG G7 על ידי החלפת המיקרופון התקול במיקרופון חדש.250 ₪
תיקון מצלמה אחורית בסמסונג גלקסי S9 בתל אביבהחלפנו מצלמה אחורית במכשיר מסוג סמסונג גלקסי S9 לאחר שהמצלמה הקודמת של בעל המכשיר נשברה.500 ₪

איך תקבלו סיוע אצל מעבדת סלולר בעיר תל אביב?

מעבדת סלולר בתל אביב מעסיקה צוות מקצועי של מקצוענים בתחום אשר להם ידע וניסיון רב בכל הקשור למכשור סלולרי. בבואכם אל מעבדת סלולר בעיר תל אביב תזכו לקבל שירות מקיף הכולל בין היתר את השירותים הבאים: 

סוללה חלשה: במכשירים רבים תמצאו סוללה חלשה. במכשירים רבים תמצאו סוללה מובנית שאינה ניתנת לפירוק או הרכבה. כאשר הסוללה חלשה, הרי הסוללה מאבדת מהכוח לאחר כמה שעות והתוצאה היא שאין לכם אפשרות לעשות שימוש במכשור הסלולרי שלכם ואתם מבחינים בשורה של תקלות שונות והדבר מצריך תיקון אצל מעבדת מחשבים מקצועית. 

תיקון מסך סדוק:  מבין התקלות השונות, מסך סדוק נחשב לאחת התקלות הפופולריות ביותר בהם משתמשים במכשיר סלולרי מדווחים. לעיתים יש נטייה למשוך את התיקון של מסך סדוק ורבים מנסים לחיות עם התקלה. עם זאת, תיקון מסך סדוק יאפשר לכם ליהנות ממכשור איכותי ללא כל צורך לבזבז זמן יקר על טלפון חלופי בו אין את כל האפליקציות בהן אתם עושים שימוש. 

החלפה של כפתור הדלקה: במידה ואין לכם אפשרות להדליק את מכשיר הסלולרי בצורה טובה, הרי יש צורך להחליף את הכפתור של ההדלקה. החלפה של כפתור ההדלקה תאפשר לכם להפעיל את המכשיר ללא כל דאגות.

ניסיון של מעבדת סלולר בתל אביב

בבואכם להגיע אל מעבדת סלולר בתל אביב, עליכם לוודא כי מדובר במעבדה אשר מעסיקה צוות מקצועי ובעל ניסיון רב. כאשר מדובר על מעבדה מקצועית, הרי אתם יכולים להיות בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר. 

כיצד תדעו כי מדובר במעבדה ובה צוות בעל ניסיון רב בתחום? 

הכשרה: מעבדת סלולר מקצועית תקפיד לשלוח את הצוות שלה לקבלת הכשרה בתחום. תחום הסלולרי נחשב חדש ומתקדם במיוחד ולכן חשוב ביותר להגיע למעבדה אשר מקפידה לשלוח את צוות העובדים שלה לקבלת הכשרות רבות ככל הניתן. 

בהתאם למסגרת התקציב: נוסף על זאת, מעבדת סלולר מקצועית תקפיד לעדכן אתכם לגבי המחיר ולבצע את התיקונים או להציע לכם מכשיר חלופי בהתאם למסגרת התקציב שלכם. כאשר אתם פונים לקבלת שירות מטעם חברה מקצועית, אתם יכולים להיות בטוחים כי תזכו לקבלת שירות מקצועי.

מעבדת סלולר זמינות עבור הלקוחות

מעבדת סלולר בתל אביב צריכה להציע לקהל הלקוחות שירות הדוגל בזמינות ותודעת שירות גבוהה. ככל שהשירות יהיה מקצועי והלקוחות ירגישו כי צוות המעבדה מסייע להם, הרי התוצאה תהיה איכותית יותר. כיצד המעבדה תגלה זמינות לקהל הלקוחות? 

אתר אינטרנט: באתר האינטרנט של המעבדה תהיה אפשרות ליצור קשר עם הצוות ולשאול שאלות שונות ולקבל מענה בהקדם האפשרי. היום לכל מעבדת סלולר אתר אינטרנט ובו יש אפשרות ליצירת קשר עם הצוות על מנת לקבל מענה לשאלות שונות. באמצעות מענה באתר ניתן לחסוך זמן רב. 

שיחה מקדימה: בבואכם לבחור מעבדת סלולר, חשוב ביותר לנהל שיחה מקדימה עם צוות המעבדה ולהבין כמה שאפשר האם הם זמינים עבור הלקוחות שלהם וניתן ליצור עימם קשר בהקדם האפשרי. ישנם מקרים בהם צוות המעבדה יבחר למסור ללקוחות את המספר האישי שלהם לטובת התייעצות או טיפול בבעיות שונות הקשורות למכשור סלולרי.

שאלות ותשובות בנושא מעבדת סלולר בתל אביב

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

בוודאי, הטכנאים שלנו יגיעו עד פתח הבית שלכם ויתקנו כל סוג תקלה בכל סוג פלאפון.

מחיר תיקון מכשיר סלולר משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי. 

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו