שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון טאבלט אסוס

תוכן עניינים

שירות תיקון טאבלט אסוס עד בית הלקוח

יש לכם טאבלט אסוס ואתם צריכים תיקון מסך שבור דחוף עד הבית? צריכים טכנאי שמנוסה עם תיקון טאבלטים של אסוס? אנחנו כאן בשביל זה. בפון-נט תוכלו למצוא שירות בפריסה ארצית ובזמינות 24/7, הטכנאים שלנו יגיעו אליכם עד הבית תוך פחות משעה מרגע ההזמנה בכדי שיוכלו לסייע לכם בכל תקלה במכשיר טאבלט אסוס שלכם. הזמינו עכשיו שירות תיקון טאבלטים דרך מעבדת הסלולר של פון-נט.

טאבלט אסוס נחשב לפופולרי במיוחד בקרב רבים ולעיתים יש צורך בתיקון. תיקון טאבלט אסוס צריך להתבצע במעבדה מקצועית ובה הכלים הדרושים לתיקון מקצועי ויעיל. מכאן, חשוב ביותר להגיע למעבדה ובה מומחים בתחום על מנת לתקן את המכשיר בצורה יעילה על מנת שיהיה אפשר לעשות בו שימוש לאורך זמן רב.

 זקוקים לשירות תיקון טאבלט אסוס? אנחנו כאן בשבילכם
תיקון כל התקלות במכשיר טאבלט אסוס
כולל אחריות לכל תיקון
הגעה תוך שעה לבית הלקוח
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון טאבלט אסוס עד הבית.

תיקון טאבלט אסוס

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טאבלט אסוס שסיפקנו לאחרונה

אצלנו בחברת הסלולר פון-נט מספקים שירותי תיקון לכל סוגי הטאבלטים בשוק, בין שלל השירותים אנו מגישים גם שירות תיקון טאבלט של חברת אסוס. את השירותים שלנו אנו מספקים בכל מקום בארץ ובזמינות תמידית תוך הגעה מהירה של תוך פחות משעה כדי שנוכל לסייע לכם לתקן כל תקלה במכשיר טאבלט אסוס שלכם.

בטבלה הבאה מופיעות חלק מפעולות תיקון הטאבלטים של אסוס שביצענו לאחרונה עבור ללקוחותינו כולל כמה מאפיינים:

שירות תיקון טאבלט אסוס שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון קורוזיה בטאבלט אסוס בתל אביבביצענו ניקוי קורוזיה במכשיר מסוג טאבלט של חברת אסוס ללקוחה בתל אביב.350 ₪
תיקון מיקרופון בטאבלט אסוס בירושליםביצענו תיקון של מיקרופון תקול ללקוח בטאבלט שלו.300 ₪
החלפת סוללה בטאבלט אסוס בנהריהביצענו החלפת סוללה ללקוחה מנהריה במכשיר הטאבלט אסוס שלה.400 ₪

למה חשוב להגיע למעבדה מקצועית לתיקון טאבלט אסוס?

יש לכם בעיה בטאבלט ואתם מוצאים את עצמכם חסרי אונים? תיקון טאבלט אסוס מצריך הגעה למעבדה מקצועית בתחום. כיום ניתן למצוא שפע של מעבדות, אך חשוב ביותר לתת את הדגש על ניסיון במטרה לבחור מעבדה אשר מציעה את השירות המתקדם ביותר. 

הנה מספר סיבות מדוע חשוב לבחור מעבדה ובה טכנאים בעלי ניסיון:

מורכבות תיקון: טכנאים מקצועיים יהיו בעלי ידע רב בכל הנדרש לתיקון טאבלט ברמה הטובה ביותר ויהיה להם האפשרות לזהות את מורכבות התיקון ולדעת להתמודד עם תיקון מורכב.

עדינות: נוסף על זאת, חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית ובה טכנאים מוסמכים בשל עדינות. הפרדה של המסך מיחידת המגע היא פעולה המחייבת עדינות רבה ולכן כדאי לבחור טכנאים מוסמכים לביצוע הפעולה ברמה הגבוהה ביותר. טכנאים מקצועיים יעמדו לשירותכם ולא יבצעו פעולות אשר יגרמו נזק רב אלא בדיוק להפך. 

הבדלים בין דגם אחד לאחר: יתרה מכך, תיקון טאבלט כולל דגמים רבים ויש הבדל בין דגם אחד לאחר ולכן חשוב ביותר למצוא מעבדה ובה טכנאים אשר יזהו את הדגם ויבצעו את התיקון בצורה הטובה ביותר.  רק טכנאים מוסמכים ובעלי ניסיון רב בתחום ידעו כיצד לתקן את המכשיר בצורה טובה תוך אפשרות להתייחס לכל דגם ודגם במטרה להשיב לכם את המכשיר תוך מספר שעות ללא תקלות.

למה חשוב לקבל אחריות על תיקון טאבלט אסוס?

הגעתם למעבדה לצורך תיקון טאבלט אסוס? לצד טכנאים מוסמכים ובעלי ניסיון רב, חשוב ביותר לקבל אחריות על טאבלט. קבלת אחריות על התיקון משמעות הדבר כי המעבדה עומדת מאחורי התיקון ומאפשרת לכם להגיע למעבדה במסגרת תקופת האחריות על מנת לקבל שירות ללא תשלום נוסף מצידכם. משמעות הדבר כי תוכלו להגיע למעבדה במסגרת תקופת האחריות לתיקון נוסף במידת הצורך ללא כל תשלום וכך תדעו כי צוות הטכנאים במעבדה נמצא שם עבורכם.  

מאידך, אם תגיעו לתיקון טאבלט ללא קבלת אחריות, הרי לא תהיה לכם כתובת לפנות אליה במידה ויהיה צורך בתיקון ומשמעות הדבר כי תאלצו לשאת בעצמכם בהוצאות התיקון, מה שעשוי לגרום לכם נזק מבחינה כלכלית שאינם מוכנים לשאת. מכאן, חשוב ביותר בשיחה המקדימה לבחון את נושא האחריות היטב ולוודא כמה זמן תקפה האחריות על מנת שתהיו רגועים ותדעו כי יש לכם מקום להגיע אליו.

כמה יעלה לכם תיקון שקע טעינה לטאבלט אסוס?

תיקון שקע טעינה נחשב לאחת הסיבות הפופולריות אשר בגללן אנשים מגיעים למעבדה על מנת לתקן את המכשיר.  שבר בשקע הטעינה אינו מאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר בצורה תקינה ולכן אין מקום לדחות את ההגעה למעבדה אלא להגיע בהקדם האפשרי למעבדה על מנת לקבל שירות תיקונים ברמה גבוהה. שקע טעינה נחשב למגנון רגיש ולכן יש להיעזר על מנת לא לפגוע בשקע הטעינה, דבר העשוי לגרום לבעיה במכשיר.  

אם בכל זאת יש בעיה הדורשת תיקון טאבלט אסוס כתוצאה מבעיה  בשקע הטעינה בשל  מהצטברות אבק או משיכה חזקה של שקע הטעינה, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה לצורך בדיקה ותיקון המכשיר. המחיר עבור החלפת שקע טעינה מתחיל מ 200 שח ויכול להגיע ל 300 שח ומעלה בהתאם להיקף הבעיה.

שאלות ותשובות בנושא תיקון טאבלט אסוס

אנחנו בפון-נט מספקים את כלל שירותינו בפריסה ארצית לכל סוגי המכשירים.

כמובן אנחנו בפון-נט מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל דגמי אסוס כולל ניקוי קורוזיה.

מחיר תיקון אסוס משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה ושעת הזמנת הטכנאי, התקשרו ותקבלו הצעה משתלמת.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו