שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון טאבלט סיני

תוכן עניינים

שירות תיקון טאבלט סיני עד בית הלקוח

טאבלטים סיניים מאוד עדינים וכדאי להתייחס אליהם נכון. לפעמים ישנן תקלות שמחייבות תיקון מקצועי. אנחנו בפון-נט מטפלים בכל סוגי הטאבלטים הסיניים. הטכנאים שלנו יגיעו אליכם הביתה תוך פחות משעה מרגע ההזמנה בכדי שיוכלו לסייע לכם בכל תקלה במכשיר שלכם. הזמינו עכשיו שירות תיקון טאבלטים דרך מעבדת הסלולר של פון-נט ותקבלו גם אחריות מקיפה שהבעיה טופלה כראוי.

בשנים האחרונות טאבלט סיני הפך פופולרי במיוחד בקרב משתמשים וניתן למצוא אותו בקרב אנשים רבים.  רבים אינם מצליחים להתנהל ללא המכשיר ורק בשעה בה המכשיר מתקלקל אנו מבינים את החשיבות שלו. במידה והמכשיר אינו תקין, חשוב ביותר למהר למעבדה מקצועית על מנת לפתור את הבעיה במהירות. 

 זקוקים לשירות תיקון טאבלט סיני? אנחנו כאן בשבילכם
תיקון כל התקלות במכשיר טאבלט סיני
כולל אחריות לכל תיקון
הגעה תוך שעה לבית הלקוח
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון טאבלט סיני עד הבית.

תיקון טאבלט סיני

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון טאבלט סיני שסיפקנו לאחרונה

השירות שלנו ניתן בכל אחד מימות השבוע ובזמינות מסביב לשעון ככה שגם בלילה תוכלו להזמין תיקון לטאבלט הסיני שלכם. חברת פון-נט מספקת שירותי תיקון לכל סוגי הטאבלטים בשוק. מכשירי לוח הם מכשירים עדינים המחייבים טיפול אצל מישהוא שהוכשר לכך. הצוות שלנו מקצועי ומכיר את כל סוגי התקלות שיש במכשירי טאבלט והוא יסייע לכם בכל תקלה. הזמינו עוד היום ותקבלו מחיר ללא תחרות.

בטבלה הבאה מופיעות פעולות תיקון מכשירי טאבלט שביצענו לאחרונה עבור ללקוחותינו:

שירות תיקון טאבלט סיני שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת סוללה בטאבלט סיני בנהריהביצענו החלפת סוללה ללקוחה מנהריה במכשיר הטאבלט שלה.600 ₪
תיקון מיקרופון בטאבלט סיני בירושליםביצענו תיקון של מיקרופון תקול ללקוח בטאבלט שלו.400 ₪
תיקון קורוזיה בטאבלט סיני בתל אביבביצענו ניקוי קורוזיה במכשיר מסוג טאבלט ללקוחה בתל אביב.550 ₪

5 תקלות נפוצות המצריכות תיקון טאבלט סיני

תיקון טאבלט סיני מחייב הגעה למעבדה מקצועית על מנת לתקן את המכשיר בצורה הטובה והמקיפה ביותר. כעת נמנה 5 תקלות נפוצות המחייבות אתכם להגיע למעבדה על מנת לקבל שירות מטעם מומחים:

מסך שבור: מסך שבור לא מאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר הטאבלט בצורה תקינה ולכן חשוב ביותר למהר ולפנות למעבדה מקצועית בה תוכלו לקבל שירות ברמה גבוהה על מנת לא לגרום להחרפה של הבעיה.

סוללה חלשה: את הסוללה יש להחליף אחת לכמה שנים, אבל אם אתם שמים לב כי הסוללה נגרמת מהר מדי, הרי זה סימן שיש צורך לבצע החלפה של סוללה. את ההחלפה של הסוללה יש לעשות רק במעבדה מקצועית הכוללת סביבה סטרילית. 

קורוזיה: קורוזיה נחשבת לבעיה חמורה ביותר המצריכה הגעה למעבדה מקצועית לצורך תיקון הטאבלט. במידה ויש נזקי מים, הרי השימוש במכשיר לא יהיה תקין ולכן חשוב ביותר למהר ולהגיע למעבדה כמה שיותר מהר. שימו לב, ככל שהמים ישארו זמן רב יותר במכשיר, הרי החלודה תחמיר והנזק יהיה גדול יותר. 

חימום הטאבלט: במידה והמכשיר מתחמם יתר על המידה, הרי חשוב ביותר לפנות למעבדה מקצועית על מנת לקבל סיוע אשר יאפשר לכם לעשות שימוש תקין במכשיר ללא כל בעיה.

שקע טעינה שבור: אחת הבעיות הנפוצות במכשיר היא שקע טעינה שבור ולכן חשוב ביותר לפנות למומחים בתחום על מנת לתקן את הבעיה במהירות האפשרית.

שימו לב, אם זיהיתם את אחת הבעיות, הרי חשוב ביותר לא להתעלם אלא לגשת במהירות למעבדה מקצועית על מנת לקבל שירות מקיף על ידי מומחים בתחום המבצעים את התיקונים במעבדה סטרילית.

תיקון טאבלט סיני- האם אפשר לתקן לבד?

בשנים האחרונות אנו חשופים יותר ויותר למידע הכולל סרטונים מפורטים אשר בהם ניתן לקבל הסבר מדויק לגבי תיקון טאבלט סיני ומכשירים אחרים. אין ספק כי המידע הרב אשר אנו זוכים לקבל מאפשר לנו לקחת את ההחלטה לידיים ולתקן את המכשיר לבד, זאת במקרה כי מדובר בתקלה פשוטה שאינה מצריכה הגעה למעבדה. 

הנה מספר תקלות אשר ניתן לתקן לבד:

מקשים אינם עובדים: במידה ויש מקלדת והמקשים אינם עובדים, הרי הבעיה עשויה להיות אבק ולכלוך, מה מצריך מכם לנקות את הטאבלט על מנת לאפשר המשך פעילות תקינה.

האטה של המכשיר: נוסף על כך, אם אתם מבחינים בהאטה של המכשיר, ייתכן כי מדובר בוירוס ולכן חשוב ביותר להתקין אנטי וירוס ולהריץ כמה פעמים על מנת למנוע מצב של האטה. 

בעיה בקליטת אינטרנט: במידה ויש לכם בעיה בקליטת אינטרנט, הרי יש לכבות את הטאבלט ולהפעילו מחדש. אם הבעיה עדיין נמשכת, הרי יש לבדוק את הגדרות הרשת.

ירידה באיכות הרמקולים: זאת ועוד, כאשר יש ירידה באיכות הרמקולים, ההמלצה היא לנקות את המכשיר.

עם זאת, כאשר מדובר על תקלה מורכבת כפי שהוזכר כאן, ההמלצה היא למהר למעבדה מקצועית לצורך תיקון איכותי.

החלפת מצלמה לטאבלט סיני

שימו לב, במידה והמצלמה לא עובדת, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית לצורך תיקון טאבלט סיני. במעבדה מקצועית תמצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך תיקון איכותי. בשנים האחרונות רבים מאיתנו עושים שימוש במצלמה לצרכים פרטיים תיעוד של רגעים מרגשים ולכן זה מתבקש כי כאשר יש בעיה במצלמה, יהיה ניתן לתקן את הבעיה במקום ובו מכשור מתקדם וצוות איכותי אשר יש ביכולתו לפתור את הבעיה בהקדם האפשרי.  

מה אפשר לעשות במעבדה מקצועית?

ניקוי המטמון של אפליקציית המצלמה: על מנת לבדוק את הבעיה במצלמה, ניתן לנקות את המטמון של אפליקציית המצלמה.

ניקוי המצלמה: יש לאתר את המקום המדויק של עדשת המצלמה על מנת לנקות את המצלמה וכך לאפשר שימוש תקין במכשיר.

שאלות ותשובות בנושא תיקון טאבלט סיני

מתקשרים עוד היום לפון-נט או גולשים לפורטל ומזמינים שירות שיגיע אליכם עוד היום.

אצלנו בפון-נט תקבלו שירות תיקון לכל סוגי המכשירים ובסיום כל תיקון תקבלו תעודת אחריות מקיפה.

אנחנו מגישים את השירות בפריסה ארצית וזמן ההגעה הממוצע שלנו הוא חצי שעה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו