שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון גלקסי 3

תוכן עניינים

שירות תיקון גלקסי 3 עד בית הלקוח

מצאתם את עצמכם תקועים עם תקלה במכשיר הסלולרי ואין לכם למי לפנות? אם אתם זקוקים לשירות תיקון גלקסי 3 ואתם רוצים שירות איכותי עד הבית, הטכנאים של פון-נט כאן למענכם. שירות התיקונים שלנו הוא הטוב ביותר בתחום והוא מבוצע על ידי טכנאי סלולר מנוסים ומוסמכים לתיקון כל תקלה שתיתקלו בה. הזמינו עכשיו שירות תיקון גלקסי 3 דרך חברת פון-נט.

יש לכם מכשיר מדגם גלקסי 3 והבחנתם בבעיות שונות? חשוב ביותר לא לדחות את הקץ אלא להגיע למעבדת סלולר מקצועית לצורך תיקון גלקסי 3. צוות מיומן ובעל ניסיון רב בתחום ידע בדיוק מהם שלבי התיקון על מנת להחזיר לכם את המכשיר ללא תקלות.

 מחפשים שירות תיקון גלקסי 3? זה המקום להזמין ממנו
תיקון כל התקלות בכל דגמי סמסונג גלקסי
כולל אחריות בסיום כל תיקון
הגעה תוך שעה מרגע ההזמנה
מחירים הוגנים ביחס למחירי השוק
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון גלקסי 3 עד הבית.

תיקון גלקסי 3

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון גלקסי 3 שסיפקנו לאחרונה

סמסונג גלקסי 3 הוא מכשיר סלולר אמין הקיים בשוק יחסית זמן רב, אך לעתים יופיעו תקלות בעיקר עקב שחיקה או תאונות. 
לכן יש צורך לדאוג למעבדת סלולר זמינה המספקת שירותי תיקון יסודיים ויכולה להגיע בכל שעה ועד בית הלקוח. בפון-נט אנו מספקים את כל השירותים שלנו באופן זה.

בטבלה הבאה מופיעות דוגמאות לחלק מהתיקונים שביצענו עבור לקוחות בעלי גלקסי 3:

שירות תיקון גלקסי 3 שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת רמקול ושקע אוזניות בגלקסי 3 בבני ברקביצענו החלפה לרמקול ושקע אוזניות תקולים ללקוח בבני ברק.300 ₪
החלפת שקע טעינה ותיקון כפתור הדלקה בסמסונג גלקסי 3 בקרית שמונההחלפנו שקע טעינה תקול לאחר שמכשיר הלקוחה לא הטעין בצורה רציפה, בנוסף ביצענו תיקון לכפתור הדלקה.300 ₪
תיקון מסך גלקסי 3 ברמלהביצענו החלפת מסך LCD+מגע למכשיר סמסונג גלקסי 3 שנשבר.350 ₪

אילו בעיות מצריכות תיקון גלקסי 3?

ישנן בעיות שונות המצריכות תיקון גלקסי 3. אצל מעבדת סלולר מקצועית ובה כל הציוד המתאים ביותר על מנת לתקן את המכשיר. 

כעת נביא בפניכם את הבעיות השונות המצריכות תיקון אצל מעבדת סלולרי מקצועית ובה מומחים בתחום: 

רכיב זיכרון לא נדלק: במקרה בו רכיב זיכרון אינו נדלק, חשוב ביותר לא לנסות להדליק את המכשיר בכוחות עצמכם אלא להגיע למעבדה מקצועית לצורך תיקון מקיף. 

אוזנייה לקויה: אין לכם אפשרות לשמוע את הצד השני במסגרת השיחה? חשוב ביותר לא להתעלם מהבעיה ולהגיע למעבדת סלולרי מקצועית ובה תמצאו מומחים אשר יסייעו בתיקון האוזניה הלקויה וכך תהיה לכם האפשרות לשמוע את הצד השני בצורה תקינה. 

סוללה לקויה: כאשר אתם מבחינים בבעיה בסוללה ואין לכם אפשרות להטעין את המכשיר לעיתים קרובות, הרי חשוב ביותר לפנות למעבדה מקצועית לצורך החלפת סוללה. רק צוות מקצועי ידע מהם המכשירים המתאימים ביותר בהם ניתן לעשות שימוש לצורך תיקון הסוללה.

מה כולל תיקון גלקסי 3?

תיקון גלקסי 3 כולל מספר פעולות. כעת נפרט את הפעולות השונות המבוצעות על ידי צוות מעבדה מיומן אשר לו ניסיון רב בתחום: 

שלילה של בעיות מורכבות: במסגרת השארת המכשיר במעבדה סלולרית, צוות המעבדה שולל בעיות מורכבות וגדולות אשר עשויות לגרום להשבתה של המכשיר. 

בחינת סוג התקלה: נוסף על זאת, צוות המעבדה בוחן את מהות התקלה על מנת  למצוא את הפתרון הטוב ביותר. בין אם מדובר על מכשיר שאינו נטען או מכשיר שאינו נדלק, הרי חשוב ביותר להעניק למכשיר את הטיפול המתאים ביותר. 

שמירה על איכות המכשיר: במסגרת מעבדה מקצועית נעשה שימוש בחלקי חילוף איכותיים. שמירה על איכות המכשיר תאפשר להעניק ללקוחות מחויבות וכך הלקוחות יתנו אמון במעבדת הסלולרי. מעבדת סלולר מקצועית תקפיד לשמור על המכשיר על מנת שתהיה ללקוחות אפשרות לעשות שימוש ברמה הגבוהה ביותר.

זמינות של מעבדת סלולר לתיקון גלקסי 3

זקוקים לביצוע תיקון גלקסי 3?  חשוב ביותר לבחון את הזמינות של אנשי המעבדה. לעיתים יש  מקרים בהם המכשיר אינו פעיל בשעות הלילה ולכן חשוב ביותר להגיע למעבדה ובה הצוות יהיה זמין עבורכם לצורך תיקון המכשיר. 

מה תכלול זמינות של צוות המעבדה? 

תיקון מסך: לעיתים יהיה צורך להחליף את המסך על מנת שתהיה לכם האפשרות לעשות שימוש במכשיר בצורה טובה. ללא תיקון המסך לא תהיה אפשרות לעשות שימוש במכשיר בצורה תקינה. 

ניקוי פנים המכשיר מלכלוך: נוסף על זאת, מעבדת סלולר מקצועית תקפיד על ניקוי פנים המכשיר. ניקוי פנים  מכשיר סלולרי יתבצע באמצעות מכשור מתאים על מנת לאפשר לעשות שימוש במכשיר ללא כל בעיות. 

אחריות על התיקון: במסגרת זמינות של צוות המעבדה הם יעניקו גם אחריות על ביצוע התיקון. האחריות תאפשר לכם לדעת כי יש לכם כתובת לפנות אליה במידת הצורך ללא  כל דאגה. 

אפשרות ליהנות משקט נפשי: יתרה מכך, אפשר ליהנות משקט נפשי על ידי הגעה למעבדת סלולר מקצועית. כאשר צוות המעבדה יהיה זמין עבורכם ויעניק טיפול מהיר במכשיר, הרי תהיה לכם האפשרות ליהנות מתיקון מהיר ואפשרות לדעת כי אתם במקום נכון מבחינת שירותי תיקונים.

שאלות ותשובות בנושא תיקון גלקסי 3

כמובן אנחנו בפון-נט מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל דגמי גלקסי.

מחיר תיקון גלקסי 3 משתנה בעיקר לפי סוג הדגם, סוג התקלה וכמובן שעת הזמנת הטכנאי. 

את כל שירותי תיקון הפלאפונים שלנו אנחנו מספקים בזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו.

החלפת שקע טעינה לגלקסי 3
החלפת שקע טעינה לגלקסי 3
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו