שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

החלפת סוללה

תוכן עניינים

שירות החלפת סוללה עד בית הלקוח

זקוקים לשירות החלפת סוללה למכשיר הסלולר שלכם? אם הסוללה שלכם מאבדת מתח בצורה לא תקינה ייתכן שהיא פגומה ויש צורך בהחלפתה. אצלנו בפון-נט תקבלו שירות החלפת סוללה עד הבית על ידי טכנאי סלולר מקצועי. השירות שלנו מסופק בפריסה ארצית ובזמינות 24/7 כך שנוכל לסייע ללקוחותינו בכל שעה ביום. הזמינו עכשיו שירות החלפת סוללה דרך חברת פון-נט.

מבין המרכיבים השונים של מכשיר הסלולרי שלכם, הסוללה נחשבת למרכיב מרכזי ביותר. את אורך החיים של הסוללה יש אפשרות לחזות בדרכים שונות וחשוב ביותר לדאוג לתחזוקה הולמת על מנת לא למצוא את עצמכם בלי סוללה. במקרה של החלפת סוללה, הדבר עשוי לנבוע מסיבות שונות אשר נפרט בהמשך וחשוב ביותר להגיע למעבדת סלולר מקצועית על מנת לבצע את ההחלפה במהירות במטרה לאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר.

זקוקים להחלפת סוללה? הגעתם למקום הנכון
החלפת סוללה לכל סוג מכשיר
כולל אחריות בסיום השירות 
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים נוחים 
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות החלפת סוללה עד הבית.

החלפת סוללה

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי החלפת סוללה שסיפקנו לאחרונה

החלפת סוללה הוא שירות נפוץ מאוד במכשירי סלולר, פעמים רבות הסוללה נפגעת או נשחקת ולכן אינה מתפקדת בצורה טובה וזו תקלה נפוצה מאוד, במקרה כזה יש להזמין טכנאי סלולר דרך פון-נט שיגיע עד פתח הבית שלכם ויספק לכם החלפה לסוללה חדשה. 

לפניכם טבלה המציגה את חלק משירותי החלפת סוללה שסיפקנו לאחרונה:

שירות החלפת סוללה שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת סוללה ותיקון שקע טעינה באייפון 7 באשדודהחלפנו סוללה ישנה וביצענו תיקון לשקע הטעינה לאחר שהמכשיר של הלקוח לא הטעין.500 ₪
החלפת סוללה באייפון 7 בירושליםהגענו לבית הלקוח וביצענו החלפה לסוללה במכשיר מסוג אייפון 7.300 ₪
החלפת סוללה במכשיר LG V20 בקרית אונוביצענו החלפה לסוללה במכשיר LG V20 של לקוח בקרית אונו לאחר שהסוללה הקודמת איבדה מתח במהירות.350 ₪
החלפת סוללה באייפון 8 פלוס בנהריההחלפנו סוללה ללקוחה מנהריה במכשיר מסוג אייפון 8 פלוס.400 ₪
החלפת סוללה לאייפון X בפתח תקווההטכנאי שלנו הגיע לבית הלקוח לבצע החלפת סוללה באייפון X לאחר שהמכשיר לא הטעין באופן רציף.400 ₪

למה יש צורך בהחלפת סוללה?

החלפת סוללה נועדה במקרים מסוימים וחשוב ביותר לפנות לקבלת שירות אצל מעבדה מקצועית. 

כעת נביא בפניכם את המקרים השונים: 

מחזורי טעינה רבים: הסוללה אינה מחזיקה מעמד רב בשל מחזורי טעינה רבים. בכל פעם בו הסוללה נטענת ברגע בו היא ריקה עד למצב של מאה אחוז, הרי מדובר על מחזור טעינה. 

בעיות בסוללה: בעיות בסוללה מעידות על כך כי המכשיר הסלולרי שלכם אינו חדש. במידה ויש לכם בעיות בסוללה, הרי כדאי קודם כל למחוק אפליקציות  שונות. 

גלישה איטית באינטרנט: במידה ומהירות הגלישה שלכם איטית, הרי יש צורך להחליף את הסוללה.

מתי כדאי להחליף סוללה?

רבים מתלבטים מתי כדאי לבצע החלפת סוללה אצל מעבדת סלולר מקצועית. הנה מספר סיבות להחלפה של הסוללה: 

התרוקנות הסוללה במהירות: הפעלתם את מכשיר הסלולרי שלכם, אבל גיליתם כי הסוללה שלכם התרוקנה במהירות? ייתכן כי הגיעה השעה להחליף את הסוללה במכשיר. אם אתם מוצאים את עצמכם מפעילים את המכשיר ומיד נאלצים להטעין את המכשיר, הגיע הזמן להחליף את הסוללה. 

במידה והסוללה שלכם מתרוקנת במהירות רבה, הרי יש להחליף את הסוללה. מקרה בו הסוללה מתרוקנת במהירות רבה עשוי להוביל לשיבוש היום שלכם וכך לא תהיה לכם האפשרות להמשיך את היום כרגיל אלא יהיה צורך בשינוי התוכניות בשל העובדה כי המכשיר שלכם אינו תקין. 

זמן שימוש במכשיר: אם יש לכם מכשיר סלולרי קרוב לשנה ואתם חשים כי הסוללה עומדת להיגמר, הרי ייתכן כי הסוללה הגיעה לסיום מחזורי הטעינה. במקרה הזה, כדאי לבצע החלפה של סוללה על מנת לאפשר לכם לעשות שימוש במכשיר בצורה תקינה וללא כל בעיות. 

גב המכשיר נפוח: במקרה בו גב המכשיר נפוח, הרי ייתכן מצב בו הסוללה החלה במצב של התנפחות. אם הבחנתם בכך, הרי מדובר בתקלה אשר יש לטפל בה במהירות האפשרית על מנת למנוע תקלה.  במקרה בו אתם לא תטפלו בבעיה, הרי הסוללה עשויה לדלוף.

איך תשמרו על הסוללה במכשיר שלכם?

על מנת לא להגיע למצב של החלפת סוללה במכשיר ישנם מספר טיפים לשמירה על הסוללה. כעת נפרט בפניכם את הטיפים השונים אשר יאפשרו לכם להימנע ממצב של החלפת סוללה: 

אחוז טעינה: אם אתם מעוניינים להימנע ממצב של החלפת הסוללה, הרי חשוב ביותר לא להטעין את המכשיר עד ל-100 אחוז טעינה. אמנם רבים בוחרים לעשות זאת, אבל הדבר עשוי להוביל לפגיעה בסוללה בשל העובדה כי הסוללה ממשיכה לקבל זרם במצב בו היא מלאה. 

זמן טעינה: ההמלצה היא להטעין את הסוללה במהלך היום כמה פעמים ולא להגיע למצב של טעינה מלאה. 

כך או אחרת, חשוב ביותר להגיע למעבדת סלולר מקצועית על מנת לקבל שירות איכותי אשר יכלול החלפה של הסוללה במקרה בו הבחנתם בבעיות שונות אשר גורמות נזק לסוללה שלכם. הגעה למעבדה סלולרית תאפשר לכם לבצע את ההחלפה בצורה מקצועית אצל מומחים בתחום אשר זה תחום ההתמחות שלהם ויש ביכולתם להעניק לכם שירות מקיף אשר יענה על הצרכים שלכם.

שאלות ותשובות בנושא החלפת סוללה

מחיר מחיר סוללה משתנה בהתאם לסוג הסוללה, לרוב המחיר ינוע בין 150-300 ש”ח.

כדי לשמור על תקינותה של הסוללה היינו ממליצים לוודא שנעשה שימוש במטען תקין ולדאוג לא להטעין את הסוללה יתר על המידה.

את כל שירותי תיקון הפלאפונים שלנו אנחנו מספקים בזמינות 24/7 לנוחיות לקוחותינו.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו