שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון מיקרופון

תוכן עניינים

שירות תיקון מיקרופון עד בית הלקוח

זקוקים לשירות תיקון מיקרופון במכשיר הנייד? רוצים לתקן את הפלאפון מבלי לצאת מהבית? בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו בפון-נט מספקים מגוון רחב של תיקונים לפלאפון, בין היתר גם תיקון של מיקרופון לכל סוגי הפלאפונים. הטכנאים שלנו יגיעו אליכם עד הבית במהירות ובכל שעה במהלך היום על מנת לסייע לכם להחליף את המיקרופון התקול. הזמינו עכשיו שירות  תיקון מיקרופון של פון-נט.

ישנן תקלות במיקרופון המצריכות תיקון מיקרופון אצל מעבדת סלולר מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. כאשר תגיעו למעבדת סלולר מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תדעו כי המכשיר הסלולרי שלכם נמצא בידיים טובות ויש ביכולתם של צוות העובדים להקדיש זמן לתיקון המכשיר בצורה איכותית.

 זקוקים לשירות תיקון מיקרופון בדחיפות? זה המקום בשבילכם
תיקון מיקרופון לכל סוג מכשיר
אחריות הניתנת בסיום כל תיקון 
הגעה מהירה עד פתח בית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים לכל כיס
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון מיקרופון עד הבית.

תיקון מיקרופון

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון מיקרופון שסיפקנו לאחרונה

תקלת מיקרופון במכשיר סלולר יכולה להוות מטרד רציני, לכן אין להקל ראש בבחירת טכנאי לביצוע תיקון מיקרופון במכשיר שלכם. אצלנו בפון-נט תוכלו למצוא מגוון רחב של תיקוני טלפונים מכל הסוגים, בין היתר גם תיקון מיקרופון, השירות שלנו מסופק על ידי אנשי מקצוע מנוסים שיגיעו במהירות לכל מקום בכדי לסייע ללקוחותינו.

לפניכם טבלה המציגה את חלק משירותי תיקון מיקרופון שסיפקנו לאחרונה:

שירות תיקון מיקרופון שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מיקרופון והחלפת שקע אוזניות באייפון 6s פלוס בחיפהתיקנו מיקרופון וביצענו החלפה לשקע האוזניות במכשיר מסוג אייפון 6s פלוס בבית הלקוח.550 ₪
תיקון מיקרופון במכשיר LG G3 ברמת גןהחלפנו מיקרופון תקול במכשיר מסוג LG G3 ללקוחה ברמת גן.250 ₪
תיקון מיקרופון באייפון 8 בירושליםתיקנו מיקרופון תקול ללקוח במכשיר מסוג אייפון 8.300 ₪
תיקון מיקרופון במכשיר LG G7 בתל אביבתיקנו מכשיר מסוג LG G7 על ידי החלפת המיקרופון התקול במיקרופון חדש.300 ₪
תיקון מיקרופון במכשיר LG V10 באשדודהחלפנו את המיקרופון התקול במיקרופון חדש ובכך פתרנו את הבעיה.300 ₪
תיקון מיקרופון בנוקיה 8 בכפר סבאהחלפנו ללקוח בכפר סבא מיקרופון תקול באחד חדש במכשיר מסוג נוקיה 8.300 ₪

אילו תקלות מצריכות תיקון מיקרופון?

כולנו עושים שימוש במכשיר הסלולרי שלנו לעיתים קרובות. בשנים האחרונות זה כמעט בלתי אפשרי לא לעשות שימוש בסלולרי במרבית שעות היממה ולכן חשוב ביותר לבחון את איכות המיקרופון במכשיר הסלולרי על מנת לדאוג לשמע איכותי. ישנן מספר תקלות המצריכות פנייה למעבדת סלולר מקצועית וכעת נביא בפניכם את התקלות השונות: 

מיקרופון חלש: במקרה בו המיקרופון חלש ואתם לא שומעים את האדם איתו אתם משוחחים, הרי יש צורך לתקן את הפלאפון. 

מיקרופון מקוטע: קרה לכם שהתחלתם שיחה עם מישהו ולפתע לא שמעתם אותו בצורה טובה אלא בצורה מקוטעת? אין ספק כי מדובר בדבר מעצבן במיוחד המחייב אתכם לבצע תיקון של המיקרופון. 

המיקרופון לא עובד בשיחה על רמקול: המיקרופון לא עובד בשיחה על רמקול? במקרה הזה חשוב ביותר לדאוג לתיקון התקלה הנפוצה בהקדם האפשרי אצל מעבדת סלולר מתקדמת. 

מיקרופון לא עובד בשיחה רגילה: מנסים לנהל שיחה רגילה ולא באמצעות רמקול? אם קיימת בעיה,הרי חשוב לא להתעלם מהבעיה ולפנות לסיוע מטעם מעבדה מקצועית בתחום. 

מיקרופון לא פעיל בהקלטת וידאו: צריכים לבצע הקלטה של וידאו? במידה והמיקרופון אינו פעיל,  הרי חשוב ביותר לפנות למעבדת סלולר לצורך תיקון  מיקרופון מקצועי.

אילו סוגי מיקרופונים קיימים?

במידה ויש לכם אייפון מדגם חדש, הרי תמצאו מספר מיקרופונים.  בדגמים החדשים של האייפון יש שלושה מיקרופונים וכעת נציג בפניכם את המיקרופונים הקיימים: 

מיקרופון קדמי: מיקרופון קדמי מיועד לשימוש במצלמת וידאו קדמית. 

מיקרופון אחורי: מיקרופון אחורי מיועד לשימוש במצלמה האחורית. 

מיקרופון תחתון: מיקרופון מסוג זה מיועד לביצוע שיחות רגילות ושיחות על על רמקול. 

כאשר קיימת תקלה במיקרופונים השונים, חשוב ביותר לא לדחות את ההגעה למעבדת סלולר מקצועית לצורך תיקון מיקרופון ברמה הגבוהה ביותר.

למה כדאי להגיע למעבדת סלולר מקצועית?

המיקרופון במכשיר הסלולרי אינו פעיל בצורה טובה? לצורך תיקון המיקרופון יש להגיע למעבדת סלולר מקצועית ובה צוות מיומן המתמחה בתיקון מיקרופונים. למה כדאי להגיע למעבדת סלולר מקצועית? הנה כל הפרטים: 

שימוש בחלקי חילוף איכותיים: מעבדת סלולר מקצועית תעשה שימוש בחלקי חילוף איכותיים לטובת תיקון  מיקרופון מקצועי ברמה גבוהה. 

זמן תיקון: כאשר מדובר על מעבדת סלולר מקצועית, הרי תהיה לכם האפשרות להגיע למעבדה וליהנות מזמן תיקון קצר ביותר. 

קבלת אחריות: נוסף על זאת, מעבדה מקצועית תספק לכם אחריות על ביצוע התיקון ברמה הגבוהה ביותר. כך תהיה לכם האפשרות לדעת כי צוות המעבדה עומד לצידכם במקרה בו יהיה צורך בביצוע תיקון נוסף. כך תדעו כי בחרתם את המעבדה הטובה ביותר לתיקון המיקרופון. 

המלצות של לקוחות: בבואכם להגיע למעבדת סלולר, יש לבחון את ההמלצות של לקוחות קודמים. כאשר תתייעצו עם לקוחות קודמים תהיה לכם האפשרות לדעת כי הבחירה שלכם היא הבחירה הנכונה ביותר. כדאי לשאול את הלקוחות הקודמים כמה שיותר שאלות וכך לדעת בדיוק מה כולל השירות של מעבדה סלולרית. 

מעבדה נקייה: מעבדת סלולר המספקת שירותי תיקונים של מיקרופונים, תהיה מעבדה בה מקפידים על הניקיון במסגרת העבודה לטובת שביעות הרצון של קהל הלקוחות. כאשר המעבדה תהיה נקייה, תדעו כי המקום דואג לצרכים שלכם בתור לקוחות ותוכלו להיות מרוצים מהשירות במסגרתו יש דגש על איכות.

שאלות ותשובות בנושא תיקון מיקרופון

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

מחיר תיקון מיקרופון משתנה בהתאם לסוג המיקרופון ורמת החומרה של התקלה, לרוב המחיר ינוע בין 150-350 ש”ח.

כמובן, אנו מספקים את כלל שירותינו לכל סוג מכשיר.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו