שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

הגיבורים 12, נתניה

תיקון מסך גלקסי 10 פלוס

אתם בעלים של מכשיר גלקסי 10 פלוס והמסך שלכם הפסיק לעבוד עמו שאתם רגילים? עכשיו אתם מחפשים מעבדת סלולר מקצועית שתגיע  אליכם הביתה ותבצע תיקון מסך גלקסי 10 פלוס? חברת פון-נט מספקת שירותי התיקונים המסופקים בכל רחבי הארץ כך שנגיע לבצע תיקון בכל מקום וגם בכל שעה במהלך היום. אם מסך הגלקסי 10 פלוס שלכם נשבר הזמינו עכשיו תיקון מסך דרך חברת פון-נט.

המסך נחשב לאחד הרכיבים הפופולריים ביותר במכשיר הגלקסי.במקרה בו יש לכם בעיה במכשיר גלקסי 10 פלוס במסך, הרי תיקון מסך גלקסי 10 פלוס נחוץ ביותר על מנת לאפשר לעשות שימוש במכשיר ללא בעיות. חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית ובה תפגשו טכנאים מומחים.

זקוקים לשירות תיקון מסך גלקסי 10 פלוס? הגעתם למקום הנכון
תיקון כל סוג תקלה בכל דגמי גלקסי
אחריות לכל תיקון מסך
הגעה תוך שעה בלבד לבית הלקוח
מחירים נוחים 
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר למאות לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון מסך גלקסי 10 פלוס עד הבית.

תיקון מסך גלקסי 10 פלוס

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון מסך גלקסי 10 פלוס שסיפקנו לאחרונה

אם יש לכם צורך דחוף בשירות תיקון מסך לגלקסי 10 פלוס, אנחנו כאן בשביל לעזור לכם. אנחנו מספקים שירות תיקוני מסכים כבר זמן רב לכל דגמי גלקסי וטכנאי הסלולר שלנו מתמחים בביצוע החלפת ותיקון מסך בצורה יסודית ומקצועית ללא גרימת נזק, בנוסף השירות שלנו מסופק בפריסה ארצית ובזמינות 24/7.

בטבלה הבאה מוצגים לפניכם חלק משירותי תיקון מסך גלקסי 10 פלוס שביצענו עבור לקוחותינו לאחרונה:

שירות תיקון מסך גלקסי 10 פלוס שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מסך שבור בסמסונג גלקסי 10 פלוס בירושליםהחלפנו ללקוח בירושלים מסך במכשיר לאחר שהמסך שלו נשבר.950 ₪
תיקון מסך גלקסי 10 פלוס בפתח תקווהתיקנו מסך שבור של פלאפון מסוג גלקסי 10 פלוס ולאחר מכן גם הדבקנו מגן זכוכית.550 ₪
תיקון מסך ומכסה אחורי בגלקסי 10 פלוס באשקלוןהחלפנו ללקוח את המכסה האחורי שנשבר במכשיר הסמסונג גלקסי 10 פלוס שלו וגם החלפנו מכסה אחורי.300 ₪

סיבות לתיקון מסך גלקסי 10 פלוס

ישנן סיבות שונות אשר מצריכות מכם להגיע למעבדה סלולרית מקצועית לצורך תיקון מסך גלקסי 10 פלוס.

כעת נפרט לכם את הסיבות השונות:

מכשיר נפל לרצפה: כיום אנשים עושים שימוש במכשיר הגלקסי 10 לאורך רוב שעות היום. לעיתים המכשיר נופל לרצפה וכתוצאה מכך המסך נפגע. במידה והמסך נפגע, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדה סלולרית מקצועית לטובת קבלת שירות איכותי.

שבר במסך: שימו לב, אם יש לכם שבר במסך, הרי חשוב ביותר לא להמשיך ולהפעיל את המכשיר אלא להגיע במהירות למעבדה סלולרית איכותית. כאשר תגיעו למעבדה סלולרית מקצועית, תהיה לכם האפשרות להיות רגועים ולדעת כי תקבלו את השירות הטוב ביותר.

סדק במכשיר: גם במקרה של סדק במכשיר הגלקסי 10 חשוב ביותר לא להתעלם מהבעיה אלא להגיע כמה שיותר מהר למעבדה מקצועית. 

כך או אחרת, כאשר הנזקים גורמים לשיבוש של חווית השימוש במכשיר הגלקסי 10, חשוב ביותר לא לדחות את ההגעה למעבדה מקצועית בתחום.

האם לתקן מסך גלקסי 10 פלוס לבד?

רבים עשויים להתלבט בשאלה האם להשקיע זמן ולהגיע למעבדה סלולרית לצורך תיקון גלקסי 10 פלוס או שמא לנסות ולתקן את המכשיר לבד. לכל פעולה בה תבחרו יש יתרונות וחסרונות ויש לבחון את היתרונות והחסרונות טרם קבלת ההחלטה. כעת נביא לכם את הסיבות להגעה למעבדה מקצועית:

ידע רב: אמנם היום ניתן למצוא שפע של סרטונים ברשתות החברתיות המסבירים לכם כיצד יש לתקן את המסך. עם זאת, אם אתם לא בעלי ידע טכנולוגי דרוש לכך, הרי תמצאו את עצמכם מסתבכים ולא מסוגלים לתקן את המכשיר. מכאן, חשוב ביותר להגיע עם המכשיר למעבדה מקצועית. 

החלקים המרכיבים של המסך: שימו לב, המסך של המכשיר הסלולרי מורכב ממספר חלקים עדינים במיוחד ולכן ניסיון לתקן את המסך ללא שימוש בכלים מתאימים עשוי לגרום נזק רב. מכאן, חשוב ביותר להיות עם היד על הדופק ולהגיע למעבדה סלולרית מקצועית שם תמצאו טכנאים מוסמכים אשר יסייעו לכם בתיקון המסך.

עלות של תיקון מסך גלקסי 10 פלוס

המסך שלכם אינו עובד כתוצאה מקורוזיה או שבר? כך או אחרת, חשוב ביותר לא לנסות לתקן את המסך לבד אלא להגיע למעבדה סלולרית מקצועית ובה תמצאו מומחים בתחום. כאשר אתם מגיעים למעבדה מקצועית עולה שאלת העלות. נציין כי העלות של תיקון מסך גלקסי 10 פלוס אינה קבועה אלא משתנה בהתאם למעבדות שונות.  

מה כדאי לדעת על המחיר ?

שימוש בחלפים מקוריים: אחד הפרמטרים החשובים ביותר בנוגע למחיר הוא שימוש בחלפים מקוריים. כאשר מעבדה סלולרית מקצועית תעשה שימוש בחלפים מקוריים, תדעו כי מדובר במעבדה איכותית אשר רואה את טובת הלקוחות מעל הכל. נכון, אמנם העלות תהיה גבוה יותר, אבל אין ספק כי יהיה מדובר בשירות מקצועי. 

ביצוע סקר מקיף: נוסף על זאת, חשוב ביותר לבצע סקר מקיף על מנת לבחון את המחירים השונים על מנת לבחור את המעבדה המקצועית ביותר. ביצוע סקר מקיף יאפשר לכם להיות ערוכים ולדעת כמה תשלמו על תיקון מסך הגלקסי. שימו לב, חשוב ביותר לא להסתפק בהצעת מחיר אחת אלא לבצע סקר גדול. 

אחריות על תיקון המסך: מעבדה סלולרית מקצועית תציע לקהל הלקוחות אחריות על התיקון. כאשר מעבדה מקצועית תציע אחריות, כך הלקוחות ידעו כי יש להם מקום לפנות אליו במסגרת תקופת האחריות.

שאלות ותשובות בנושא תיקון מסך גלקסי 10 פלוס

כל השירותים של חברת פון-נט מסופקים בזמינות 24/7 ובהגעה מהירה לבית הלקוח כולל שירותים למכשירי גלקסי.

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה, גם לכל דגמי גלקסי.

כמובן, אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי התיקונים, מתיקון מיקרופון דרך תיקון מצלמה אחורית ועד החלפת מצלמות.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו