שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון מצלמה קדמית

תוכן עניינים

שירות תיקון מצלמה קדמית עד בית הלקוח

המצלמה הקדמית בסמארטפון שלכם לא פועלת? מחפשים שירות תיקון מצלמה קדמית עד הבית? אצלנו בפון-נט תקבלו את כל זה ועוד. אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותי תיקונים למכשירים סלולריים, ביניהם גם שירות תיקון מצלמות קדמיות לכל סוגי הסמארטפונים, את שירות זה אנחנו מספקים בפריסה ארצית ובהגעה מהירה לכל קריאה. הזמינו עכשיו שירות תיקון דרך פון-נט.

בשנים האחרונות רבים מאיתנו עושים שימוש במצלמה הקדמית של הפלאפון בין היתר לצילום סלפי. תיקון מצלמה קדמית צריך להיעשות על ידי מעבדת סלולר מקצועית ובה צוות אשר ידע כיצד לתקן את המצלמה בצורה ביותר. במידה והמצלמה שלכם פגומה, הרי חשוב ביותר לפנות למעבדת סלולר מקצועית לצורך תיקון מצלמה קדמית.

 זקוקים לשירות תיקון מצלמה קדמית? זה המקום בשבילכם
תיקון מצלמות קדמיות לכל סוגי הפלאפונים
אחריות הניתנת בסיום התיקון
הגעה מהירה עד שעה מרגע ההזמנה
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון מצלמה קדמית עד הבית.

תיקון מצלמה קדמית

מעבדות סלולר מומלצות לתיקון מסך

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון מצלמה קדמית שסיפקנו לאחרונה

מצלמה קדמית תקולה יכולה להיות תקלה מעצבנת, אך היא אינה חייבת להיות מעיקה או מסובכת לטיפול. שירות תיקון מצלמה קדמית הוא אחד מהשירותים שאנו מציעים כאן בפון-נט, לאורך תקופת הפעילות שלנו ביצענו מספר רב של פעולות תיקון מצלמה קדמית ואפשרנו ללקוחותינו לחזור ליהנות מסלפים.

לפניכם טבלה הכוללת את חלק מאותן פעולות תיקון מצלמה קדמית שביצענו לאחרונה ועלויות השירות:

שירות תיקון מצלמה קדמית שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון מצלמה קדמית בנוקיה 7.2 בכרמיאלהמצלמה הקדמית במכשיר נפגעה, הגענו לבית הלקוח וביצענו תיקון.350 ₪
תיקון מצלמה קדמית בוואווי P20 בבאר שבעהגענו לבית הלקוח החלפנו את המצלמה הקדמית התקולה במכשיר במצלמה קדמית חדשה.350 ₪
תיקון מצלמה קדמית במכשיר LG G8 בגבעתייםהמצלמה הקדמית במכשיר נפגעה, הגענו לבית הלקוח וביצענו תיקון.400 ₪
תיקון מצלמה קדמית באייפון 7 פלוס בנתניהתיקנו מצלמה קדמית תקולה ללקוח מנתניה במכשיר מסוג אייפון 7 פלוס.350 ₪

מהן תקלות הדורשות תיקון מצלמה קדמית?

היום השימוש במצלמה הקדמית נפוץ בדיוק כמו השימוש במצלמה האחורית ולכן במידה ויש תקלה במצלמה הקדמית, הרי חשוב ביותר להגיע למעבדת סלולרי מתמחה בתחום לצורך תיקון מצלמה קדמית  אם  המצלמה הקדמית נשברה או אם יש עליה כתמים המפריעים לצילום, ההמלצה היא לא לחכות אלא להגיע למעבדת סלולר מקצועית. 

הנה מספר תקלות המצריכות פנייה למעבדת סלולר מתקדמת: 

מערכת ההפעלה לא מצליחה לפתוח את המצלמה: מקרה בו אתם רוצים לצלם באמצעות המצלמה הקדמית ולא מצליחים לפתוח את המצלמה, הרי הדבר יפגע ביכולת שלכם לצלם. מכאן, חשוב ביותר לפנות למעבדה מקצועית בתחום אשר תעניק לכם שירות מקצועי וכך תהיה לכם האפשרות לדעת כי התקלה תתוקן בהקדם האפשרי על ידי צוות מקצוענים. 

אין פוקוס במצלמה: מקרה נוסף בו אתם צריכים להסתייע בשירות של מעבדה מקצועית יהיה כאשר אין פוקוס במצלמה. מצב בו אין פוקוס במצלמה אינו מצב נעים והדבר משפיע על איכות הצילום. אם אתם רואים כי הדבר משפיע על איכות הצילום, הרי חשוב ביותר לפנות למעבדה מקצועית. 

החלפת מצלמה: במקרה בו אין לכם יכולת להפעיל את המצלמה מסיבות שונות ויש צורך בהחלפה, הרי חשוב ביותר לפנות למקצוענים בתחום.  במקרה של החלפת המצלמה, כדאי לפנות לצוות מקצועי על מנת ליהנות משירות ברמה הגבוהה ביותר.

תיקון מצלמה קדמית לבד או אצל מעבדה מקצועית

אם ניקח למשל את מכשיר אייפון 8 הנחשב מתקדם ויקר יותר בהשוואה לדגמים אחרים, הרי תיקון מצלמה קדמית במכשיר זה עשויה לעלות בהתאם. רבים שואלים את עצמם האם כדאי לעשות שימוש במדריכים השונים לטובת תיקון של מצלמה קדמית, אבל אין תחליף להגעה למעבדה מקצועית. הנה מספר פרמטרים להגעה למעבדת סלולר מקצועית: 

כלים מתקדמים: בעת ההגעה למעבדה מקצועית, יש לדעת כי המעבדה עושה שימוש בכלים מתקדמים לטובת תיקון המצלמה. כאשר צוות מקצועי יעשה שימוש בכלים מתקדמים, הרי התוצאה תהיה בהתאם לשביעות הרצון שלכם. 

אחריות: יתרה מזאת, מעבדת סלולר מקצועית תעניק לקהל הלקוחות שלה אחריות על התיקון של המצלמה הקדמית. בכל שאלה שיש לכם תוכלו לפנות למעבדה מקצועית. מעבדה מקצועית תעניק לכם אחריות וכך לא יהיה לכם חשש.

המלצות על תיקון מצלמה קדמית

יש בעיה במצלמה הקדמית הדורשת תיקון? חשוב ביותר למצוא מעבדת סלולר מקצועית ובה צוות מקצועי אשר לו ניסיון רב בתחום. המלצות על תיקון מצלמה קדמית יאפשרו לכם לבחור את המעבדה הטובה ביותר. הנה מספר טיפים לגבי המלצות על מעבדה סלולרית: 

ניסיון רב: חשוב ביותר לחפש המלצות על מעבדת סלולר אשר הצוות בה בעל ניסיון רב בתחום. כאשר הצוות יהיה בעל ניסיון רב בתחום, הרי תרגישו בנוח בידיעה כי הצוות יסייע לכם בתיקון המצלמה הקדמית. 

שיחה מקדימה: על מנת למצוא מעבדת סלולר מתקדמת ומקצועית, חשוב ביותר לערוך שיחה מקדימה עם הבעלים של המעבדה וכך תהיה לכם האפשרות לדעת כי מדובר במעבדה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. ככל שתערכו שיחה מקדימה מוקדם ככל הניתן עם הבעלים של המעבדה, כך תהיה לכם האפשרות לדלות כמה שיותר פרטים על המעבדה- פרטים אשר יסייעו לכם לקבל החלטה נכונה.

שאלות ותשובות בנושא תיקון מצלמה קדמית

אצלנו בפון-נט תוכלו לקבל שירות תיקון לכל סוגי התקלות בכל סוגי הפלאפונים כבר תוך שעה מרגע ההזמנה.

מחיר תיקון מצלמה קדמית נקבע בהתאם לכמה משתנים: סוג התקלה, האם יש צורך בהחלפה או בתיקון, דגם המכשיר ושעת הקריאה לטכנאי.

אם האיכות של המצלמה ירדה באופן משמעותי או שהמצלמה לא עובדת, לעתים תראו כתמים על המסך כשתפעילו את המצלמה, יש לנקות את המצלמה בכדי לוודא שזו לא תקלה.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו