שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

תיקון קורוזיה

תוכן עניינים

שירות תיקון קורוזיה עד בית הלקוח

זקוקים לשירות תיקון קורוזיה לסמארטפון שלכם?מחפשים מעבדת סלולר מקצועית שתבצע ניקוי קורוזיה ותיקון נזקי מים בצורה יסודית מבלי לגרום נזק למכשיר, ובכן, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בפון-נט מעבר לעבודה האיכותית שהטכנאים שלנו מספקים, השירות הוא תוך שעה מרגע ההזמנה ובזמינות 24/7. אז הזמינו עכשיו שירות תיקון קורוזיה דרך חברת פון-נט.

במסגרת שמירה על המכשיר הסלולרי, אתם עשויים לגלות בעיות שונות כמו למשל קורוזיה. תיקון קורוזיה יתבצע רק על ידי מעבדת סלולר ובה צוות מקצועי אשר יעשה שימוש במכשור מתאים לצורך תיקון איכותי. כאשר תפנו לקבלת שירות מטעם מעבדה מקצועית תוכלו לדעת כי בחרתם את המקום הטוב ביותר.

 מחפשים שירות תיקון קורוזיה לסלולר? הגעתם למקום המתאים
תיקון וניקוי קורוזיה לכל סוגי המכשירים
אחריות הניתנת בסיום כל תיקון
הגעה מהירה עד פתח בית הלקוח
מחירים נוחים ביחס למחירי השוק
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות תיקון קורוזיה עד הבית.

תיקון קורוזיה

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי תיקון קורוזיה שסיפקנו לאחרונה

קורוזיה היא תקלה נפוצה במכשירים סלולריים עקב לכלוך או נזקי מים שגורמים לו ופוגעים בחוטים ובמוליכים השונים בפלאפון. אצלנו בפון-נט תוכלו למצוא שירות תיקון קורוזיה בפריסה ארצית ובזמינות 24/7, הטכנאים שלנו יגיעו אליכם עד הבית ויתקנו כל תקלה הקשורה לקורוזיה במכשיר הסלולרי שלכם.

לפניכם טבלה המציגה את חלק מפעולות תיקון הקורוזיה שביצענו לאחרונה ואת עלויות השירות:

שירות תיקון קורוזיה שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
תיקון קורוזיה בגלקסי S8 בנתניה תיקנו מכשיר גלקסי S8 ללקוחה בנתניה לאחר שהמכשיר נפגע מנזקי מים.300 ₪
תיקון קורוזיה באייפון 6 פלוס ברעננהתיקנו בעיות קורוזיה ללקוח ברעננה שהמכשיר שלו נפל למים.300 ₪
תיקון קורוזיה באייפון 8 פלוס בתל אביבביצענו ניקוי קורוזיה במכשיר מסוג אייפון 8 פלוס ללקוחה בתל אביב.350 ₪
תיקון קורוזיה במכשיר LG G7 בגבעת שמואלהמכשיר ניזוק עקב חשיפה לאדים ולחות, ביצענו טיפול וניקוי קורוזיה על מנת לפתור את הבעיה.350 ₪
תיקון קורוזיה בסמסונג גלקסי S7 אדג' בירושליםתיקנו נזקי מים במכשיר מסוג סמסונג גלקסי S7 אדג' ללקוח בירושלים.350 ₪

מהי קורוזיה?

רגע לפני שאתם מבצעים תיקון קורוזיה אצל מעבדת סלולר מקצועית, חשוב להבין מהי קורוזיה. מדובר בתופעה אשר יוצרת שכבה של לכלוך על המוליכים החשמליים וכתוצאה מכך החשמל אינו זורם כראוי בין החוטים והמוליכים השונים. תופעת הקורוזיה נובעת ממגע עם מים וכתוצאה משינויים במזג האוויר הכוללים לחות ואדים.

תיקון קורוזיה עצמאי

בשנים האחרונות אנו מוצפים בסרטונים שמסבירים לנו כיצד לתקן את הקורוזיה במכשיר הסלולרי. כאשר אתם לחוצים בזמן ורוצים לעשות שימוש במכשיר במהירות, ישנם לא מעט סרטונים אשר ניתן לצפות בהם לטובת תיקון עצמאי. עם זאת, נדגיש כי תיקון עצמאי אינו מחליף הגעה למעבדת סלולר מקצועית. 

תיקון קורוזיה בפלאפון נעשה מסיבות שונות החל מרטיבות של הפלאפון.  תיקון קורוזיה בפלאפון באופן עצמאי  נעשה בשלבים שונים וכעת נפרט את השלבים: 

ייבוש המכשיר הסלולרי באמצעות פן: ייבוש המכשיר באמצעות פן נחשב לטעות כי אי אפשר להפעיל את המכשיר ולהחזירו לפעילות רגילה. 

שימוש בחומרים לא מקצועיים: כאשר אתם בוחרים לתקן את הקורוזיה באופן עצמאי, אתם עושים שימוש בחומרים לא מקצועיים, זאת בניגוד למעבדת סלולר מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. 

שקית אורז: עוד אופציה היא להכניס את הפלאפון לשקית אטומה ובה אורז או חול יבש במטרה לספוג חלק מהמים והלחות. 

הגעה מהירה למעבדה: זקוקים לתיקון קורוזיה? חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית ובה כלים מתאימים. לא בטוח כי לכם יש את הידע והניסיון לתקן את הקורוזיה במכשיר הסלולרי שלכם ולכן חשוב ביותר להגיע למעבדת סלולר מקצועית ובה כל הכלים הדרושים לתיקון קורוזיה.

החשיבות של הגעה למעבדת סלולר מקצועית

תיקון קורוזיה דורש הגעה למעבדת סלולר מקצועית לצורך תיקון ברמה גבוהה ביותר. טרם אתם מגיעים למעבדת סלולר, יש לבחון את הפרמטרים הבאים על מנת להבטיח את איכות התיקון: 

מקצועיות: חשוב ביותר לבחון את ההיצע של המעבדות ולבחור את  המעבדה המקצועית ביותר מבין המעבדות. מעבדה ובה שמים דגש על מקצועיות תהיה מעבדה אשר תרצו להגיע אליה לצורך תיקון. כאשר צוות המעבדה יפגין מקצועיות רבה, תהיו בטוחים כי תזכו לשירות איכותי מהמעלה הראשונה. 

המלצות על מעבדת סלולר: עוד דבר חשוב, חשוב ביותר לוודא כי מדובר במעבדת סלולר אשר זכתה לקבלת המלצות מטעם לקוחות קודמים. כאשר תהיה לכם רשימה הכוללת המלצות על מעבדת סלולר, תבחרו את המעבדה האיכותית ביותר. 

אחריות על התיקון: יתרה מזאת, מעבדת סלולר מקצועית, תציע לכם אחריות על התיקון. במידה ויש לכם בעיה במכשיר לאחר התיקון, קבלת האחריות מאפשרת לכם להגיע למעבדה ולא לשלם על תיקון נוסף וכך תהיו מרוצים מהאפשרות למצוא מעבדה ובה תזכו לקבלת יחס אישי מטעם העובדים במקום. 

ניסיון: חשוב ביותר לבחור מעבדת מחשבים ובה אנשי מקצוע אשר להם ניסיון רב בתחום. ככל שהמעבדה תכלול עובדים מנוסים יותר, כך תדעו כי מדובר במעבדה מקצועית ותוכלו להפקיד את המכשיר שלכם לטובת תיקון מקצועי. 

זמינות: נוסף על כך, צוות של מעבדה סלולרית יהיה זמין עבורכם בשעות הפעילות לטובת תיקון קורוזיה ברמה הטובה ביותר. כאשר צוות המעבדה יהיה זמין עבורכם, תדעו כי הגעתם למקום הנכון ותוכלו להיות מרוצים.

שאלות ותשובות בנושא תיקון קורוזיה

אם נפל לכם מכשיר הסלולר למים יש לכבות אותו מיד על מנת לצמצם נזקים, לאחר מכן יש לנסות לייבש את המכשיר על ידי הנחתו בתוך שק אורז שיספוג את הלחות מתוך המכשיר ולפנות לטכנאי מוסמך שיבדוק או יתקן במקרה הצורך.

ניתן להימנע מנזקי קורוזיה על ידי הרחקת הפלאפון ממקורות מים, ממקומות עם לחות גבוהה מהרגיל או מאדים.

אנחנו בפון-נט מספקים תיקון קורוזיה לכל סוגי המכשירים הסלולריים.

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו